kako prestati da citas horoskop bivsih ljubavi?

Kad bi ste znali ko, kako i kada ih sastavlja crkli bi ste od smeha.
Ocete jedan na brzaka.

LJUBAV: "Vas bivsi je ozbiljno razmislio o svemu i resio da vam se vrati. Vasa veza ce cvetati u narednih sto godina i imacete puno dece".(skracena verzija).
Da nije smesno bilo bi tuzno :roll:
Ebi ga i ja sam to radio, pa sam se opametio. Na vreme, rekao bih.
 
Jednostavno kazes sebi,ma šta ima da čitam njegov horoskop!? Ko ga .... šiša!Umesto toga pročitaj horoskop za svoj podznak,pošto smo svi i onako u godinama kad počinje da preovladava podznak.Dobro,ne baš svi.A ako si naviko/la da čitaš i njegov,potrudi se da saznaš šta ti je simpatija ili potencijalni u horoskopu,pa čitaj njegov/njen.
Ja obično čitam svoj,pa podznak,pa onda zaređam da čitam sve ostale,jer nas ima dosta u kancelariji i od toga napravimo opštu zezanciju i zadirkivanje.
 
hanibal77:
a ja ne citam horoskop ni svog sadasnjeg! :oops:
uzmem kao da procitam sta pise(mada to retko radim) i procitam samo za sebe i onda on vidi da sam citala horoskop i pita me "sta mi pise" "ovaj,nemam pojma"
posle vasih kometara osecam se kao egoista
Hihi…..:))))
Nisi jedini egoista!!!
Ista situacija! Cesto ne citam njegov horoskop (kad me nervira:), ili se previse zanesem svojim, pa zaboravim na njegov.

Najcesce, dok smo zajedno i ja cituckam horoskop, vrlo nesmotreno, kazem “Hej, zamisli, pise mi u horoskopu da me ceka velika ljubav, tu negde, u mojoj blizini, ove nedelje! :D Koja glupost… :? Pa, ja svoju ljubav vec imam! Ti si moja mica, maca, kuca!”. :oops: A moja mica-maca-kuca ce “A sta meni pise?”
:shock: I onda se ja nadjem u nebranom grozdju. :shock: :? Sva sreca, pa ne dopustim da on to vidi.
“Evo, procitacu ti od reci do reci: …”. :P I procitam. Po prvi put.
I tako se spasem.
:P
 

Back
Top