sexualna nehigijena

mister*NO

Zainteresovan član
Poruka
135
mozda sam preostro ovo zapoceo,
ali zar vam zene nije jasno da morate nekada,i da se okupate i pored sveg,skupog cipkanog la perla donjeg vesa....i novog parfema...koji ostaje u oblaku za vama...sapun i voda...to je raj
drugovi,da podelimo iskustva
 
Iskreno , iz mog iskustva , u svakodnevnom radu žene su čistije nego muškarci.

Naravno da sam naletao na aljkavuše u najružnijem smislu te reči, isto su brojne i one sa intezivnim mirisom znoja , ali to nije za zameriti toliko.

Kao dodatak bih rekao da mi se ne svidja moda tangi , kao i razlozi zašto ih sve više koriste (lakše se peru). Inače protiv tangi nemam ništa , čak naprotiv, ali kao estetski detalj upotrebljen.

Što se tiče zdravlja , i raznih infekcija , tu već sasvim drugačije stoje stvari i mnogo je neznanja.
 
Dobra tema.
Ja sam jednom lizao,znoj se skorio.Jedva sam izdrzao.Mirisalo....

Drugoj kad sam lizao,ko da sam lizao sapun.Ili je sampon bio u pitanju.Fuj

Treba sredina.Da se pogodi.Mora malo i da mirise.Tj, da odstoji od tusiranja.Ali ne previse.
 
mister*NO:
mozda sam preostro ovo zapoceo,
ali zar vam zene nije jasno da morate nekada,i da se okupate i pored sveg,skupog cipkanog la perla donjeg vesa....i novog parfema...koji ostaje u oblaku za vama...sapun i voda...to je raj
drugovi,da podelimo iskustva


Pa covece, ko zna na kojem si mostu pokupio tu neku ... nemoj bas sve stavljati u isti kosh ... uostalom, ako ti je nesto smetalo, trebao si da odustanes, a ne da trpas pa da se kajes.
 
NatasaNatasa:
mister*NO:
mozda sam preostro ovo zapoceo,
ali zar vam zene nije jasno da morate nekada,i da se okupate i pored sveg,skupog cipkanog la perla donjeg vesa....i novog parfema...koji ostaje u oblaku za vama...sapun i voda...to je raj
drugovi,da podelimo iskustva


Pa covece, ko zna na kojem si mostu pokupio tu neku ... nemoj bas sve stavljati u isti kosh ... uostalom, ako ti je nesto smetalo, trebao si da odustanes, a ne da trpas pa da se kajes.
e znao sam da ce biti ovakvih komentara zato naglasavam da su u pitanju devojke...iz kraja,studentkinje,sekretarice...
ne znam cemu takve reakcije,obratio sam se devojkama koje ce se prepoznati.ako vas tema vredja zao mi je.vidim da ima ljudi koji su shvatili problem :wink: znaci ima tu necega
 
mister*NO:
NatasaNatasa:
mister*NO:
mozda sam preostro ovo zapoceo,
ali zar vam zene nije jasno da morate nekada,i da se okupate i pored sveg,skupog cipkanog la perla donjeg vesa....i novog parfema...koji ostaje u oblaku za vama...sapun i voda...to je raj
drugovi,da podelimo iskustva


Pa covece, ko zna na kojem si mostu pokupio tu neku ... nemoj bas sve stavljati u isti kosh ... uostalom, ako ti je nesto smetalo, trebao si da odustanes, a ne da trpas pa da se kajes.
e znao sam da ce biti ovakvih komentara zato naglasavam da su u pitanju devojke...iz kraja,studentkinje,sekretarice...
ne znam cemu takve reakcije,obratio sam se devojkama koje ce se prepoznati.ako vas tema vredja zao mi je.vidim da ima ljudi koji su shvatili problem :wink: znaci ima tu necega

Pa reakcija je takva sto si nas prvom porukom sve stavio u isti kosh ...
 
mister*NO:
da promenim poruku?nemoj ti da se vredjas natasice,samo sam imao prilike da naidjem na super cice kad ono-jadac i gladac,znas tu pricu?

da, naravno ... ali nije to vezano samo za cice ... ima i vas muskih koji slabo brinete o Kigijeni :wink: ... no, vaspitanje je vaspitanje znas i sam ... neko je u dusi cist .. a neko je u dusi prljav i to ne mozes promeniti.
 
znac sta bonde...neki misle da je dosta da se plaknu.
a znam i zene koje se pirkaju sa peskiricem,popularno u fr,ch,nem.
a vi muski,bi mogli lepo da im predlozite tus pre sexa,nego bi vi samo da ga stavite,pa i kolima parku...
ako riba midi :? povedi je na jedno sexy kupanje,i bices sigurna sam zadovoljan.
jeste,ima prljavih devojaka,ali mozde je fora da im se ukaze na problem?
 
polakooooooooooo...!!!
ne cherechite coveka...!!!
ja sam svaki dan u prilici da se ljudi predamnom skidaju i mogu vam reci da nista tako odvratno ne smrdi kao prljav covek...a zene !!! katastrofa !!!a tek ves...!!! izbeljivac je misaona imenica za njih...rupice na vesu...fleke...znoj...i najsmesnije ali ne i najmanje vazno : nesklad boja...crven brus,cipkan,bele domacinke,majica modra razresana na krajevima malo pocepana na bratelama.a tek dlake !!!na stomaku,ali vidi se da su ih ranije sklanjale ali sad su porasle...(noge nisam u prilici da gledam,na svu srecu).To je za zene.
a muskarci...sve to pomnozite sa 5 !!!
 
Vragolasta Amfibija:
polakooooooooooo...!!!
ne cherechite coveka...!!!
ja sam svaki dan u prilici da se ljudi predamnom skidaju i mogu vam reci da nista tako odvratno ne smrdi kao prljav covek...a zene !!! katastrofa !!!a tek ves...!!! izbeljivac je misaona imenica za njih...rupice na vesu...fleke...znoj...i najsmesnije ali ne i najmanje vazno : nesklad boja...crven brus,cipkan,bele domacinke,majica modra razresana na krajevima malo pocepana na bratelama.a tek dlake !!!na stomaku,ali vidi se da su ih ranije sklanjale ali sad su porasle...(noge nisam u prilici da gledam,na svu srecu).To je za zene.
a muskarci...sve to pomnozite sa 5 !!!

ah, na to je mislila K. kad mi je rekla da muskarci treba da budu samo malo lepsi od gorile....
 
Punani_huntR:
Vragolasta Amfibija:
polakooooooooooo...!!!
ne cherechite coveka...!!!
ja sam svaki dan u prilici da se ljudi predamnom skidaju i mogu vam reci da nista tako odvratno ne smrdi kao prljav covek...a zene !!! katastrofa !!!a tek ves...!!! izbeljivac je misaona imenica za njih...rupice na vesu...fleke...znoj...i najsmesnije ali ne i najmanje vazno : nesklad boja...crven brus,cipkan,bele domacinke,majica modra razresana na krajevima malo pocepana na bratelama.a tek dlake !!!na stomaku,ali vidi se da su ih ranije sklanjale ali sad su porasle...(noge nisam u prilici da gledam,na svu srecu).To je za zene.
a muskarci...sve to pomnozite sa 5 !!!

ah, na to je mislila K. kad mi je rekla da muskarci treba da budu samo malo lepsi od gorile....
dont rimembr :roll: :? :?:
 
Vragolasta Amfibija:
polakooooooooooo...!!!
ne cherechite coveka...!!!
ja sam svaki dan u prilici da se ljudi predamnom skidaju i mogu vam reci da nista tako odvratno ne smrdi kao prljav covek...a zene !!! katastrofa !!!a tek ves...!!! izbeljivac je misaona imenica za njih...rupice na vesu...fleke...znoj...i najsmesnije ali ne i najmanje vazno : nesklad boja...crven brus,cipkan,bele domacinke,majica modra razresana na krajevima malo pocepana na bratelama.a tek dlake !!!na stomaku,ali vidi se da su ih ranije sklanjale ali sad su porasle...(noge nisam u prilici da gledam,na svu srecu).To je za zene.
a muskarci...sve to pomnozite sa 5 !!!
Istina,sve sto kazes,i jos malo gore. Mada,muskarcima ne zameram na dlakavosti...Zenama-DA!
 
mister*NO:
da promenim poruku?nemoj ti da se vredjas natasice,samo sam imao prilike da naidjem na super cice kad ono-jadac i gladac,znas tu pricu?
baš ste čudni vi muškarci :?: kada imate kontak sa ženom:"spolja gladac u unutra jadac", onda joj pokažete gde je kupatilo :arrow: prvi uslov da mi neko uđe u krevet je da poseti kupatilo :oops: to podrazumeva da sam komformista :wink:
 
splav:
mister*NO:
da promenim poruku?nemoj ti da se vredjas natasice,samo sam imao prilike da naidjem na super cice kad ono-jadac i gladac,znas tu pricu?
baš ste čudni vi muškarci :?: kada imate kontak sa ženom:"spolja gladac u unutra jadac", onda joj pokažete gde je kupatilo :arrow: prvi uslov da mi neko uđe u krevet je da poseti kupatilo :oops: to podrazumeva da sam komformista :wink:
zar devojci od 23-24-25 treba da pokazujem gde je kupatilo?zar joj mama nije pokazala? :roll:
ma ok nije vam se svidela tema,da l sto je prljavo ili sto vredja tek vidim da se niste potrudili...
 

Back
Top