Kosovo i Metohija

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.912
Poslednja izmena:
Иза сваког наслова ЛИНК:



На Јарињу припремају пункт, рок до петка

Сутра договор и о отварању канцеларија за везу?

У Европском парламенту данас о Србији и Косову



Какав је ваш утисак, посебно имајући у виду екстремну брзину дешавања ... ?

Kakav je ...TVOJ UTISAK

Kako ti je...DŽIGERICA
 
Daj da cujemo SNSovce!:ceka:
Jeu li zadovoljni svojim izborom preCednika?
Potom da cujemo i one koji glasase Tomu da bi sklonili Botu,jesu li sad svesni da nisu trebali nikog birati,vec unistiti sve politicke partije sa sve liderima u Srbiji?Mislim na unistenje stranki kao organizma,a njene nosioce poslati na prinudni rad po njivama i stocnim farmama!Da vide kako izgleda raditi za lebac!
 
Тома и СНС-овци нису ништа ни обећавали нити су имали одговоре на било које питање у предизборној кампањи. Све што су изјављивали било је смути па проспи...
Не знам зашто је ово сад некоме чудно...
 
Svi nas srpski politicari lazu, mi cak sami seba kao narod lazemo sto se nadamo da neko govori istinu pa za njega glasamo.

Svi su nasi politicari patoloski lazovi, cak psihoticni bolesnici koji jedno pricaju, drugo rade, trece misle.


I ova garnitura politicara cim je dosla na vlast samo je nastavila politiku koja traje vec 20 godina od pocetka raspada SFRJ.

Toma je lagao celu naciju o svojim stavovima o Kosovu, Dacic ispija kafe i vecera sa Tacijem, Drecun koji je sve dok nije dosao na vlast pricao jedno sada drugo, Vulin takodje da ne nabrajam ostale.

Sve je pocelo od 1991 sa Milosevicem i on nas je lagao, prodao je Krajinu, blokada na Drini prema RS, Dejton i sve se to nastavlja do sada i Tomislavaom Nikolicem.
 
Daj da cujemo SNSovce!:ceka:
Jeu li zadovoljni svojim izborom preCednika?
Potom da cujemo i one koji glasase Tomu da bi sklonili Botu,jesu li sad svesni da nisu trebali nikog birati,vec unistiti sve politicke partije sa sve liderima u Srbiji?Mislim na unistenje stranki kao organizma,a njene nosioce poslati na prinudni rad po njivama i stocnim farmama!Da vide kako izgleda raditi za lebac!

Ovo je odlično pitanje! Nek se izjasne Tomini pulini :per:
 
Kakav je ...TVOJ UTISAK

Kako ti je...DŽIGERICA

Moj je utisak da Kosovo vec odavno nije u Srbiji, ali da se to NE SME RECI JAVNO.....

Takodje ima m utisak da veliku vecinu Srba Kosovo UOPSTE NE ZANIMA, osim crkve koja bi svoja imanja nazad, neka kosta Srbiju sta kosta !

Utisak je da Amerika stoji iza Kosova i da se tu nista - bar do 3. svetskog rata ne moze promenuti...


Mislim, to je samo moj utisak, ne mora da znaci da sam u pravu...:roll:
 
VELEIZDAJNICI IZ SNS-A SVE STO ZNAJU JESTE DA PRDE NA PRAZNO I PRICAJU KAKO SU SVE TO ZAMESILI KOSTUNICA I TADIC SATRO A ONI SAD MORAJU TO DA SPROVEDU A NIKAKO DA KAZU ZASTO MORAJU

JER COVEK NE MORA NISTA - OSIM DA UMRE I SVE STO RADI , RADI SLOBODNOM VOLJOM
 
Сваком Србину је КОСОВО тема број 1
Додуше има пар мрзитеља и полтрона КОЈИ БИ ЗАРАД СВОЈЕ ЗАДЊИЦЕ дали СВЕ а не само КОСОВО.
КОСОВО је део Србије и биће део СРБИЈЕ све док СРБИЈА не призна правно насиље названо независност косова које су замесили комунисти разних боја (жута, црвена...)
 
Daj da cujemo SNSovce!:ceka:
Jeu li zadovoljni svojim izborom preCednika?
Potom da cujemo i one koji glasase Tomu da bi sklonili Botu,jesu li sad svesni da nisu trebali nikog birati,vec unistiti sve politicke partije sa sve liderima u Srbiji?Mislim na unistenje stranki kao organizma,a njene nosioce poslati na prinudni rad po njivama i stocnim farmama!Da vide kako izgleda raditi za lebac!

Мислим да је добро што смо склонили једног издајника и раскринкали још опаснијег издајника :think: Да је остао БоТа исто би се десило а многи би и даље живели у заблуди о патриотизму СНС или боље рећи његовог вођства јер у самој странци вероватно има поштених и домољубивих људи :think:
 
Posle svega, posle raspada SFRJ i svih izdaja mislim da imamo samo dve opcije. Da pruzimo sansu Seselju da ga a izvucemo iz Haga demostracijama i da mu damo vlast. Samo da malo promeni ideologiju da ne bi svi stradali u ratu, a i da stradamo isti djavo bolje grob nego rob.

On je od samog pocetka imao jednu pricu i dalje je se drzi, za sve sto nas je upozoravo ispostavilo se da je bio u pravu.

Druga opcija je da dovedemo Zukurlica, barem cemo znati na cemu smo, bili smo pod turcima 5 vekova mozemo jos, mozda smo takava narod.
 
Сваком Србину је КОСОВО тема број 1
Додуше има пар мрзитеља и полтрона КОЈИ БИ ЗАРАД СВОЈЕ ЗАДЊИЦЕ дали СВЕ а не само КОСОВО.
КОСОВО је део Србије и биће део СРБИЈЕ све док СРБИЈА не призна правно насиље названо независност косова које су замесили комунисти разних боја (жута, црвена...)

A šta bi ti konkretno uradio povodom Kosova, da te kojim slučajem postave za premijera?
 
VELEIZDAJNICI IZ SNS-A SVE STO ZNAJU JESTE DA PRDE NA PRAZNO I PRICAJU KAKO SU SVE TO ZAMESILI KOSTUNICA I TADIC SATRO A ONI SAD MORAJU TO DA SPROVEDU A NIKAKO DA KAZU ZASTO MORAJU

JER COVEK NE MORA NISTA - OSIM DA UMRE I SVE STO RADI , RADI SLOBODNOM VOLJOM

Veleizdaja....veleizdajnici....Veleizdaja...veleizdajnici.....Spasavaj se ko moze...veleizdajnici....

Cer-alien-saluda-gif.gif
 
VELEIZDAJNICI IZ SNS-A SVE STO ZNAJU JESTE DA PRDE NA PRAZNO I PRICAJU KAKO SU SVE TO ZAMESILI KOSTUNICA I TADIC SATRO A ONI SAD MORAJU TO DA SPROVEDU A NIKAKO DA KAZU ZASTO MORAJU

JER COVEK NE MORA NISTA - OSIM DA UMRE I SVE STO RADI , RADI SLOBODNOM VOLJOM




Мој утисак је да ништа друго не раде осим што повлаче ове потезе везано за Косово ..?
 
Milsis, zemlja propada a oni navaljuju na vetrenjace ....?

Земља је пропала али са стотинак тајкуна који су пуни ко бродови,
и ипак неким народом који ради и плаћа порез, усвојише буџет пре неки дан,
за који ипак очекују да ће неко да га пуни и издржава ненормалну, болесно гломазну
администрацију коју су наследиили од дс-а, спс-а и Г17+, коју из неких разлога и даље
не желе да отпуштају ...,

према томе још како има шта да се ради АЛИ

они не раде ништа друго осим што испуњавају услове запада,

а потрефило се да запад тренутно тражи САМО КОСОВО.
 
Daj da cujemo SNSovce!:ceka:
Jeu li zadovoljni svojim izborom preCednika?
Potom da cujemo i one koji glasase Tomu da bi sklonili Botu,jesu li sad svesni da nisu trebali nikog birati,vec unistiti sve politicke partije sa sve liderima u Srbiji?Mislim na unistenje stranki kao organizma,a njene nosioce poslati na prinudni rad po njivama i stocnim farmama!Da vide kako izgleda raditi za lebac!

Ja kad sam pricao da treba sve listice ponistiti ovde su me gledali kao ludaka. Otkad pricam da su oni svi isti i da gledaju samo svoje interese.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top