leto 2005

cupko

Zainteresovan član
Poruka
103
Jeste li poceli da razmisljate o tome gde provesti odmor ovog leta? Ja nesto planiram za Tursku i pocela sam pretragy sajtova nasih turistickih agencija ali ako je neko od vas vec nesto pronasao, onako povoljno dajte da razmenimo informacije o agencijama i uslovima kao i o tome gde ko planira da provede odmor. Vazi!!!
 
Ja sam prosle godine bila u Kusadasiju .... i moja preporuka ti je da tamo NE IDES nikako .. jeziv grad, ali ako se vec odlucis za njega, u domenu normalnih hotela a jeftinijih varijanti, onih sa 3* je hotel ''Omer holidej vilidž'' koji se nalazi u borovoj sumi i visoke temperature ni ne osecas.
Pri tom za sve te duze destinacije uvek treba odabrati bolju agenciju, ja sam isla preko Kontikija, zato sto im je usluga odlicna, vodici dobro obuceni, a i mesta u hotelu su bolja, nego kod jeftinijih agencija.
 
NatasaNatasa:
Ja sam prosle godine bila u Kusadasiju .... i moja preporuka ti je da tamo NE IDES nikako .. jeziv grad, ali ako se vec odlucis za njega, u domenu normalnih hotela a jeftinijih varijanti, onih sa 3* je hotel ''Omer holidej vilidž'' koji se nalazi u borovoj sumi i visoke temperature ni ne osecas.
Pri tom za sve te duze destinacije uvek treba odabrati bolju agenciju, ja sam isla preko Kontikija, zato sto im je usluga odlicna, vodici dobro obuceni, a i mesta u hotelu su bolja, nego kod jeftinijih agencija.

U mom slučaju, apsolutno netačno. Poslednje tri godine toliko loše sam prošla sa KOntikijem, u sve nekim hotelima sa 4 zvezdice i kao bajnim vodičima, tako da ove godine ni ne pomišljam da idem sa njima.
 
Queen_:
NatasaNatasa:
Ja sam prosle godine bila u Kusadasiju .... i moja preporuka ti je da tamo NE IDES nikako .. jeziv grad, ali ako se vec odlucis za njega, u domenu normalnih hotela a jeftinijih varijanti, onih sa 3* je hotel ''Omer holidej vilidž'' koji se nalazi u borovoj sumi i visoke temperature ni ne osecas.
Pri tom za sve te duze destinacije uvek treba odabrati bolju agenciju, ja sam isla preko Kontikija, zato sto im je usluga odlicna, vodici dobro obuceni, a i mesta u hotelu su bolja, nego kod jeftinijih agencija.

U mom slučaju, apsolutno netačno. Poslednje tri godine toliko loše sam prošla sa KOntikijem, u sve nekim hotelima sa 4 zvezdice i kao bajnim vodičima, tako da ove godine ni ne pomišljam da idem sa njima.

Cudi me .... bas ... ja stalno putujem sa njima ... samo sam jedne godine putovala preko Argusa i rekla NIKAD VISE ...
 
Queen_:
NatasaNatasa:
Ja sam prosle godine bila u Kusadasiju .... i moja preporuka ti je da tamo NE IDES nikako .. jeziv grad, ali ako se vec odlucis za njega, u domenu normalnih hotela a jeftinijih varijanti, onih sa 3* je hotel ''Omer holidej vilidž'' koji se nalazi u borovoj sumi i visoke temperature ni ne osecas.
Pri tom za sve te duze destinacije uvek treba odabrati bolju agenciju, ja sam isla preko Kontikija, zato sto im je usluga odlicna, vodici dobro obuceni, a i mesta u hotelu su bolja, nego kod jeftinijih agencija.

U mom slučaju, apsolutno netačno. Poslednje tri godine toliko loše sam prošla sa KOntikijem, u sve nekim hotelima sa 4 zvezdice i kao bajnim vodičima, tako da ove godine ni ne pomišljam da idem sa njima.

Cudi me .... bas ... ja stalno putujem sa njima ... samo sam jedne godine putovala preko Argusa i rekla NIKAD VISE ...
 
Ukusi i kriterijumi su razliciti pa nije bas preporucljivo povesti se necijim dobrim ili losim iskustvom ili se ne slagati sa njim. Ja sam recimo odusevljena Grckom, Halkidiki...ali papreno....
 
Ja sam bila u Marmarisu pre 3 godine i cini mi se da nikada do tada nisam bolje letovala. Preko agencije "Bon Voyage", a prevznik je bio bas "Argus". Odlicni su, po meni. Nemam apsolutno nikakve primedbe, ni na organizaciju, ni na smestaj.

Iz finanskijskih razloga, vec 2 godine zaredom letujemo u auto-kampu, u Buljarici. I zadovoljna sam. Sasvim drugaciji tip smestaja od luksuznih hotela u Turskoj, ali i kampovanje ima svojih cari. :lol:
 
I mi idemo u Tursku ovog leta, tacnije u Side (Hotel
Club Tropical).
Ako neko ima vise informacija o tom mestu volela bih da ih podeli samnom :D
Inace sam zakleti obozavalac Grcke i Egejskog mora :D
Cula sam da more u Turskoj nije onako bistro i azurne boje kao u Grckoj, ima li istine u tome?
 

Back
Top