AC Milan je i dalje najachi u Evropi.

Poruka
9.015
SLIKADANA.jpg


Vidimo se sledece sezone.
 
VisionOfDisorder:
loop:
Obozavao sam Milan do ove utakmice ali sad vidim da su to uglavnom manekeni.Cast izuzecima.
Hvali im m.uda i srce :!:

tako, tako... ostavi ih sada kad je *.
kakav si ti navijach onda...

Ja sam navijac PARTIZANA i sa njim sam do groba.
Milan volim i postujem, i dalje mislim da su mnogo jak tim.Posteno receno bolji su tim od Liverpoola ali Sevcenka nije hteo gol i to je to.
U Milanu je samo Gatuzo igrao srcem svi ostali su skroz podbacili u drugom delu utakmice.
Jako su me razocarali :(
 
Ljudi, vi niste realni. Pobedilo je srce i navijanje. Nista se nemoze bez borbe na terenu. Prokenjan gol u 1.minutu je u odbrani LFC-a doneo pometnju u celoj ekipi koja je delovala dezorjentisano. Pa setite se meceva protiv Juve-a i Chelse-a. Pa oni su na te 4 tekme primili samo 1 gol. U 2.poluvremenu Rafa je preporodio ekipu sto bi retko koji trener uspeo. Na poluvremenu sam reko: Kad su u 1/8 finala Olimpijakosu dali 3 komada u 2.poluvremenu zasto nebi i sad. Hvala ti Boze sto si me cuo, kao i sve one ljude koji 3 dana nisu imali grlo jer su ga ostavili u Istambulu. Mozete da pricate sta hocete. Jeste da Milan ima bolje pojedince ali FUDBAL JE TIMSKI SPORT.....mogu jos da pisem ali...izgleda ovde sve neki navijaci pa...dodjite na http://www.enfild.com/ ili liverpool.co.yu
i vidite kako se bodri jedan klub koji ima najvernije i najvise navijaca u Srbiji
pozdrav
 
Meni je Liverpul gotivna ekipa,ali njihova igra je tuzna.To sto se oni bore na terenu...to je srranje...sto se ne bore u Premier ligi...nego veze nemaju.U Englskoj ih dere ko stigne bez problema.Iznerirali su me one sezone kada su bili ubedljivo prvi neki 10 kola i onda zaredjali 7-8 poraza.Tada sam stvarno PUKO! To jednoj takvoj ekipi ne sme da se desi.Zadnjih godina Arsenal mi je mnogo gotivniji klub,izmedju ostalog i jer ga mnogi mrze.
Svaka cast,ali Liverpul je nezasluzeno prvak Evrope.Neko ko ne moze da bude prvak svoje zemlje ne zasluzuje da bude ni prvak Evrope,ali eto deslio se.
Da znam da ce Liverpul nesto da uradi i sledece sezona,pa ajde da kazes,ali nece...opet ce da bude 5. ili 6. i opet nista.Imaju trenera,ali nemaju ekipu.
A Milan ce sledece godine da GAZI! Ipak je AC Milan moj klub No.1 ...posle Zvezde!Heheh!
Mogao bih da pisem jos dva dana,ali nema potrebe...Malo sam iznerviram time sto ljudi sada serru po Milanu! Milan ce sledece sezone opet da dere redom,a Liverpul? Videcemo.
 
LiverpoolFC:
Ljudi, vi niste realni. Pobedilo je srce i navijanje. Nista se nemoze bez borbe na terenu. Prokenjan gol u 1.minutu je u odbrani LFC-a doneo pometnju u celoj ekipi koja je delovala dezorjentisano. Pa setite se meceva protiv Juve-a i Chelse-a. Pa oni su na te 4 tekme primili samo 1 gol. U 2.poluvremenu Rafa je preporodio ekipu sto bi retko koji trener uspeo. Na poluvremenu sam reko: Kad su u 1/8 finala Olimpijakosu dali 3 komada u 2.poluvremenu zasto nebi i sad. Hvala ti Boze sto si me cuo, kao i sve one ljude koji 3 dana nisu imali grlo jer su ga ostavili u Istambulu. Mozete da pricate sta hocete. Jeste da Milan ima bolje pojedince ali FUDBAL JE TIMSKI SPORT.....mogu jos da pisem ali...izgleda ovde sve neki navijaci pa...dodjite na http://www.enfild.com/ ili liverpool.co.yu
i vidite kako se bodri jedan klub koji ima najvernije i najvise navijaca u Srbiji
pozdrav

To care!I meni je drago sto je Liverpool sa ne nesto jakom ekipom odrao megalomanski milan...uvek navijam za slabije:) :roll:
pogledajte sliku...mozda ce ipak dzerard da ode iz liverpoola:)
http://www.partizan.co.yu/vestidet.php?Jezik=sr&IDV=2074
p.s.i jesi na kraju bio na finalu?
 
Milan je i u kalchu i ligi shampiona ishao do kraja... (protiv liverpula-smesan penal sto je svirao onaj majmun za liverpul,pre drugog gola je trebao da svira ofsajd kod akcije liverpula,ali nije iako mu je pomocni mahao...; Juventus je u dve utakmice tri puta preshao pola i dao je gol, Milan ih je izgazio(nedosudjenih penala je bilo bar dva za Milan...).
juventus je uzeo titulu na ime i sudije...ali to su sve drvosece koji nece nishta uraditi sledece sezone. a Milan ce opet da gazi.
 
mad aj bre. Milan moze da gazi kolko oce zna se sad ko je najbolji u Evropi: nije ni Milan ni Juve pa ni jadno bogati Celzi nego klub koji se voli srcem a ne recima, tim koji pobedjuje ne parama nego srcem, tim koji ne igra na srecu nego takticki, tim koji ce uvek biti u mom crvenom srcu- LIVERPOOL


ONCE A RED, ALWAYS A RED
 
Volim i ja liverpool(drugi,posle milana),al' aj budi malo realan.
Nije ti to vishe onaj stari liverpool,sad su i tu sve stranci,a srce jedino ima gerrard,jedino ih on vuce.
trofej nikako nisu zazluzili a jos dalje od toga da su oni najjaci...samo cudno mi je kako sad svi pricaju da je pobedilo srce,a niko ne prica kako liverpool igra ocajan fudbal...
 

Back
Top