VW Club SCG

c'e' qualcosa che unisce ogni alfa romeo a chi la guida. noi lo chiamiamo il cuore sportivo

a upravo je to ono sto [po meni] nedostaje VW vozilima.... u svakom slucaju, zelim vam puno srece sa klubom [/b]
 
TheBoss:
DOKONI UM:

Prevrci prevrci :lol: Vidis da je i sam sajt sprdnja. Koja budala jos voli zastavu, ni njen direktor! Zbog te je*ene zastave mi ne mozemo da uvozimo automobile starije od 3 godine. To je zalosno!

a ti bi uvezao neki strani krsh od 15-20 godina starosti ?Sta cemo mi s tim ? Postajemo sve veci otpad EU !
Bolje uzmi zastavu - jer novo je novo , a i nase je !
Pomogni svojoj drzavi ! :lol: :lol: :lol:
 
nesons:
TheBoss:
Koja budala jos voli zastavu, ni njen direktor! Zbog te je*ene zastave mi ne mozemo da uvozimo automobile starije od 3 godine. To je zalosno!

a ti bi uvezao neki strani krsh od 15-20 godina starosti ?Sta cemo mi s tim ? Postajemo sve veci otpad EU !
Bolje uzmi zastavu - jer novo je novo , a i nase je !
Pomogni svojoj drzavi ! :lol: :lol: :lol:
Vidi Nanose taj zakon je nepravda cista.
Prvo slobodno trziste o kojem svi tako gromoglasno pricaju je ubijeno. Znaci principi kapitalizma ne postoje. Svako treba da kupuje ono sto zeli a ne ono sto mora.
Drugo retko ko ima para da kupuje nova strana vozila ...do 3 god.
Trece cena zastave je totalno neprikladna za njegov kvalitet i performanse.
Cetvrto ako drzava zeli da zastiti zastavu sto onda drzava ne kupuje zastavina vozila, vec uvoze za policiju Pezoe i za drzavne sluzbenike Skode.(verovatno jer je tu neko debelo podmicen)

Ceo zakon je nepravedan i jedna velika sprdnja koja se obija nikom drugom do prostom narodu o dzep.
 
nesons:
TheBoss:
DOKONI UM:

Prevrci prevrci :lol: Vidis da je i sam sajt sprdnja. Koja budala jos voli zastavu, ni njen direktor! Zbog te je*ene zastave mi ne mozemo da uvozimo automobile starije od 3 godine. To je zalosno!

a ti bi uvezao neki strani krsh od 15-20 godina starosti ?Sta cemo mi s tim ? Postajemo sve veci otpad EU !
Bolje uzmi zastavu - jer novo je novo , a i nase je !
Pomogni svojoj drzavi ! :lol: :lol: :lol:

Tako je!!!

23_28_100.gif
 
Pera_Zdera:
nesons:
TheBoss:
Koja budala jos voli zastavu, ni njen direktor! Zbog te je*ene zastave mi ne mozemo da uvozimo automobile starije od 3 godine. To je zalosno!

a ti bi uvezao neki strani krsh od 15-20 godina starosti ?Sta cemo mi s tim ? Postajemo sve veci otpad EU !
Bolje uzmi zastavu - jer novo je novo , a i nase je !
Pomogni svojoj drzavi ! :lol: :lol: :lol:
Vidi Nanose taj zakon je nepravda cista.
Prvo slobodno trziste o kojem svi tako gromoglasno pricaju je ubijeno. Znaci principi kapitalizma ne postoje. Svako treba da kupuje ono sto zeli a ne ono sto mora.
Drugo retko ko ima para da kupuje nova strana vozila ...do 3 god.
Trece cena zastave je totalno neprikladna za njegov kvalitet i performanse.
Cetvrto ako drzava zeli da zastiti zastavu sto onda drzava ne kupuje zastavina vozila, vec uvoze za policiju Pezoe i za drzavne sluzbenike Skode.(verovatno jer je tu neko debelo podmicen)

Ceo zakon je nepravedan i jedna velika sprdnja koja se obija nikom drugom do prostom narodu o dzep.
Gde da kupe crnu zastavu za policiju pre 5 godina zastava je isla 150 a sad ide 130 max. Sa tim nece uvatiti ni onog krsa sto bi ja kupio za 15-20 eura :). Naravno nisam ja mislio bukvalno 15-20 eura nego sam mislio nesto do 6-7 godina za 2-3 hiljade evra...
 
pa razmisljajte dugorocno:kad udjemo u EU (neke 2020.-ako bog da :roll: ) moracemo svi da vozimo autitje sa katalizatorima,choodima-moodima i sta cemo mi ondak sa svim ovim uvoznim krshevima :? :lol:
nego,to sto trenutno ne moz' da se uveze stariji polovnjak ne znaci da vec sutra nece moci.zato je to pitanjce regulisano uredbom,a ne zakonom!(malo pravnog prosvetljavanja u odsustvu dokonog:zakon-donosi skupstina po slozenoj proceduri,izraz tzv "narodne volje",pod pretpostavkom trajnog vazenja. uredba-donosi je vlada,easy come-easy go,promenljiva kategorija,vazi dok ne dune vetar na drugu stranu,odrazava tzv "javni interes",citaj:kum nije dugme.toliko od mene.pocinjem da se nosim mislju da se bacim u politiku i unovcim svoje baljezgarije :? )
nego,ja kao vozac skoro punoletne zastave,samo da primetim:i moj krsh je predobar za brze puteve srbije :( !
:arrow: a da volem VW,ma volem...eh,grehova iz mladosti...nije za postovanje :wink:
nego,cim kupim LUPO,ce se uclanim :P
 
@ glogi

brate, hocete li praviti registar, po modelima, koji bi sadrzavao i podatke vlasnika. Imam grafit sivi Polo Mach Sdi i voleo bi da znam da li jos neko ima tu verziju ( prilicno je retka ). video sam jedan u ns ali je benzinac '98 i jedan u bg ali ima troje vrata...
 
Zastava je idealna za gradjane SCG , a kako :
1.Nema jeftinijeg auta na svetu !
2.Mozes ga kupiti na kredit od 5 god. bez problema ( i otplatiti ga ).
3.Nije komplikovan za popravku !
4.Lako se odrzava !
5.Delovi nisu skupi !
6.Majstori nemogu puno uzeti za popravku !
7.Uradi sam je izvodljivo !
8.Ako stane , nije tezak za guranje !
9.Mali je i "okretan" !
10.Idealan za gracke voznje !
11. ITD.

Ako ne budete zadovoljni u prvih 5 godina ( dok ga ne odplatite ), po isteku ga prodajte i kupite opet novi auto , uz malu doplatu ! ( ako ga znate odrzavati ).
Kupujmo domace - kupujmo nase !
 
nesons:
Zastava je idealna za gradjane SCG , a kako :
1.Nema jeftinijeg auta na svetu !
2.Mozes ga kupiti na kredit od 5 god. bez problema ( i otplatiti ga ).
3.Nije komplikovan za popravku !
4.Lako se odrzava !
5.Delovi nisu skupi !
6.Majstori nemogu puno uzeti za popravku !
7.Uradi sam je izvodljivo !
8.Ako stane , nije tezak za guranje !
9.Mali je i "okretan" !
10.Idealan za gracke voznje !
11. ITD.

Ako ne budete zadovoljni u prvih 5 godina ( dok ga ne odplatite ), po isteku ga prodajte i kupite opet novi auto , uz malu doplatu ! ( ako ga znate odrzavati ).
Kupujmo domace - kupujmo nase !
1. Nije tacno da nema jeftinijeg auta na svetu, pogotovo ako se gledaju i polovna strana kola. Koja su cak i bolja od nove zastave.
2. Mozes ga kupiti na kredit i sa sve kamatama ako ne bude neke inflacije i 13-ih rata onda ispada nekih 4500 -5000E a za tu svotu se totalno ne isplati. Jer kad se otplati vrednost na trzistu ce mu biti oko 1000E.
3. 4. 5.6.7. Jest da su delovi jeftini i opravka jeftina...ali stranim kolima delovi skoro da ni ne trebaju takodje ni opravke...pogotovo ne u prvih 5 god od proizvodnje.

I ja sam isto pristalica da razvijamo i pomazemo domacu privredu, ali ovo nije prihvatljiva opcija. Nek mu cena novog bude oko 1800E koliko ja cenim da realno vredi novi, e onda bi to bilo ok. I bez silovanja tipa - moras kupiti to.

A sto oni tu zastavu ne unaprede i ne naprave vozilo kakvo bi zadovaljavalo savremene kriterijume meni to nije jasno. Vlada bi sigurno uletela sa kintom za pomoc. Ili je i tu politika samo da prodamo pa makar i za 5 dinara...u mom dzepu.
Aff politika...
Covek je u sumi...bezmo...
Kum nije dugme, a kuma je dugmetara. :P

Naravoucenije: svako treba da kupuje ono sto voli i zeli.
 
TheBoss:
Haha, zastava je ranije bilo dobra u cemu i jeste problem a sad nista ne valja jedva ide, mali tockovi, tanke gume, ni rupe za registraciju vise nemaju...
Jeste bila je super 70-tih ajd i 80-tih. A zasto od onda pa do skoro nisu bas nista promenili i napredovali je veliko pitanje.
 
Pa ko ce to da dizajnira, da izmeni, da testira i ostalo. Nemaju oni ljude, nemaju nista od toga. A za evropu nemaju para. Nema nista od opreme to ne sme da se prodaje nigde osim kod nas...
 
Alo ljudi , pa nije to proizvodnja toalet papira !
Da li je neko video ceo taj kompleks ZASTAVA ?
Pa to je citav gradic , i koliko je bilo zaposlenih? Isto citav grad !
Ulaganja su ogromna i da je ostalo sve u najboljem redu , a ne sad posle 20 godina , kad je sve otislo u PM !

Koji je NOV auto jeftiniji od zastave ?
 
peach:
.zato je to pitanjce regulisano uredbom,a ne zakonom!(malo pravnog prosvetljavanja u odsustvu dokonog:zakon-donosi skupstina po slozenoj proceduri,izraz tzv "narodne volje",pod pretpostavkom trajnog vazenja. uredba-donosi je vlada,easy come-easy go,promenljiva kategorija,vazi dok ne dune vetar na drugu stranu,odrazava tzv "javni interes",citaj:kum nije dugme.toliko od mene.pocinjem da se nosim mislju da se bacim u politiku i unovcim svoje baljezgarije :?
Uuuuu, yeeee ... 'ajde ovo malo razradi, uobliči i nafiluj stranim izrazima, imam KUMA budžovana na Pravnom fakutetu, pa da se tu nešto poradi ... , a ?!? :lol:
 
krvolok:
peach:
.zato je to pitanjce regulisano uredbom,a ne zakonom!(malo pravnog prosvetljavanja u odsustvu dokonog:zakon-donosi skupstina po slozenoj proceduri,izraz tzv "narodne volje",pod pretpostavkom trajnog vazenja. uredba-donosi je vlada,easy come-easy go,promenljiva kategorija,vazi dok ne dune vetar na drugu stranu,odrazava tzv "javni interes",citaj:kum nije dugme.toliko od mene.pocinjem da se nosim mislju da se bacim u politiku i unovcim svoje baljezgarije :?
Uuuuu, yeeee ... 'ajde ovo malo razradi, uobliči i nafiluj stranim izrazima, imam KUMA budžovana na Pravnom fakutetu, pa da se tu nešto poradi ... , a ?!? :lol:
ja sam se od tog faxa oprostila,zamisli,na LEGALAN nacin :shock: :wink:
a da razradjujem,'ocu:ako ti je kum stranacki aktivista,pa da i mene malo "aktivira" u pravom smeru...mozda se i ja negde UBUDZIM :roll:
 
TheBoss:
Pa ko ce to da dizajnira, da izmeni, da testira i ostalo. Nemaju oni ljude, nemaju nista od toga. A za evropu nemaju para. Nema nista od opreme to ne sme da se prodaje nigde osim kod nas...

Naravno da nemaju ljude, kad nemaju para, a para nemaju zato što svi više vole da voze strani krš. Da se razumemo, nemam ništa protiv stranih automobila, ali imam protiv toga da uvozimo strani isluženi krš! Dovoze ovamo njihovo đubre da se ovde raspadne. Država nam je otpad celog sveta, a što je najgore, ovde se ljudi time i ponose, "U je, mi vozimo strana kola!", pa se još bune kada neko pokuša da uvede malo reda u te stvari, pa ograniči bar starost uvezenog smeća! Da smo normalan narod, ponosili bismo se time što imamo svoju fabriku automobila, ali ne, mi bismo voleli da propadne, pa da se slatko smejemo! Ovaj narod zaslužuje sve što mu se dešava! :roll: :roll: :roll:
 
storm cloud:
TheBoss:
Pa ko ce to da dizajnira, da izmeni, da testira i ostalo. Nemaju oni ljude, nemaju nista od toga. A za evropu nemaju para. Nema nista od opreme to ne sme da se prodaje nigde osim kod nas...

Naravno da nemaju ljude, kad nemaju para, a para nemaju zato što svi više vole da voze strani krš. Da se razumemo, nemam ništa protiv stranih automobila, ali imam protiv toga da uvozimo strani isluženi krš! Dovoze ovamo njihovo đubre da se ovde raspadne. Država nam je otpad celog sveta, a što je najgore, ovde se ljudi time i ponose, "U je, mi vozimo strana kola!", pa se još bune kada neko pokuša da uvede malo reda u te stvari, pa ograniči bar starost uvezenog smeća! Da smo normalan narod, ponosili bismo se time što imamo svoju fabriku automobila, ali ne, mi bismo voleli da propadne, pa da se slatko smejemo! Ovaj narod zaslužuje sve što mu se dešava! :roll: :roll: :roll:

ZIVEO GOVORNIK !! :D
 

Back
Top