ПАДА БАЈАТОВИЋ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
RASPLET AFERE „PŠENICA“HAPŠENJE:
Pada Dušan Bajatović!

http://www.kurir-info.rs/hapsenje-pada-dusan-bajatovic-clanak-531057Policija proverava direktora „Srbijagasa“ zbog prodaje pšenice Azotare Pančevo, čime je kompanija oštećena za 18 miliona evraBEOGRAD - Al’ je trgovac, svaka mu čast!
Dušan Bajatović, direktor „Srbijagasa“ i potpredsednik SPS, predmet je policijske istrage u vezi sa Azotarom Pančevo i malverzacijama pri preprodaji pozajmljene merkantilne pšenice, čime je ova firma oštećena za 18 miliona evra, saznaje Kurir!
Naime, sumanutim trgovinskim transakcijama - prodajući pšenicu po znatno nižoj ceni nego po kojoj je kupljena, Azotara je izgubila čak 18 miliona evra.
:super::super::super:
А плата 15000 евра....плус додаци за функције.... па плус....

 
Poslednja izmena od moderatora:
Pogledao sam Insajder, cak sam i snimio tako da mogu da gledam koliko je potrebno. Uglavnom... poslovanje sa psenicom je... uf...
Prekrsaj je sto su placali skuplje pa prodavali jeftinije - privatnim firmama. Izbor firmi jeste problematican, prepun i politike i kojecega jos.
Mada, ovde su spomenuli samo privatizaciju i podrzavljenje i trgovanje psenicom... Trgovanje djubrivom nisu spomenuli, a to je izgleda jos veci 'cirkus'.

Uglavnom, pitanje dugova Azorare stoji. Nisam video predstavljanje suprotnih dokaza na uverljiv nacin.
 
Pogledao sam Insajder, cak sam i snimio tako da mogu da gledam koliko je potrebno. Uglavnom... poslovanje sa psenicom je... uf...
Prekrsaj je sto su placali skuplje pa prodavali jeftinije - privatnim firmama. Izbor firmi jeste problematican, prepun i politike i kojecega jos.
Mada, ovde su spomenuli samo privatizaciju i podrzavljenje i trgovanje psenicom... Trgovanje djubrivom nisu spomenuli, a to je izgleda jos veci 'cirkus'.

Uglavnom, pitanje dugova Azorare stoji. Nisam video predstavljanje suprotnih dokaza na uverljiv nacin.
Pa gde si ti Platine,nema te od one havarije demokrata na izborima.Missim,kako si to sve podneo ... hm
 
Gledao sam Insajder i sve sam uvereniji da ovoj državi pod hitno treba preki sud!!!
Ovako neko da laže i manipuliše kao ovaj Bajatović i naočigled pravi sve nas magarcima ,to može samo čovek koji je siguran da nemaju ništa protiv njega izuzev ako neko iz toga zatvorenoga kruga propeva.
. . .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top