Želja

hm,nesto kao na ovom mp3 koji mi se trenutno vrti -vlado georgiev:"zivim da se vratis..." :( joooooj,pukla sam opet!deep depression! vracajte sunce :!: :x ups,to su sad vec 2 zelje :roll: :oops:
 
Samo jedna?! Uh, ja nisam tako skromna, imam milion želja koje bih volela da mi se ispune. :?
Ali ako mora baš samo jedna, onda zdravlje; što sam starija sve više kontam da je u stvari jedino to i bitno. Sve ostalo je stvar volje....mada, ako dovoljno jaku volju čovek ima, onda valjda može da se izbori i za zdravlje?! :roll: Filozofiram, lupam,.....hmmm :?
 
peach:
hm,nesto kao na ovom mp3 koji mi se trenutno vrti -vlado georgiev:"zivim da se vratis..." :( joooooj,pukla sam opet!deep depression! vracajte sunce :!: :x ups,to su sad vec 2 zelje :roll: :oops:

Zivim da se vratis
znam da je tesko opet da nadjes put
Zivim da te nadjem
zbog tebe zivim ja
ti si jedini razlog ja znam
al' ostani sam dok te ne pronadjem
i dok te vratim....
 
Sam sam postavio ovu temu, pa cu sam da je i zatvorim. Dva dana sam razmišljao koju bi želju poželeo i došao sam do odgovora.
Voleo bih da mogu da se vratim u 30.oktobar 1995. godine i da ne odem iz jednog stana iz koga sam, ispostavilo se, toga jutra zauvek otišao.
Možda bi još uvek bili zajedno... :cry:
Ali čovek je grešan.
Na kraju krajeva sam sam kriv.
Ovo je, ipak, samo želja.
Zatvaram temu.
 
mislis da je zatvaras???

hahahahahaha

Ja bih pozelela da se nikada nismo ni sreli da se nismo voleli da se nismo rastali da se nikad ne zaboravimo da se ponovo sretnemo da se ponovo zavolimo da umremo zajedno.

e sad mozes da je zatvoris
 
mogu ja da kazem nesto na zatvaranju kad ti spomenu vracanje u nazad.
voleo bih da se u novembru 99 nisam napio i otisao sa chakora na kosovo da ga oslobodim(sa jos dva hrabra klasica)i bio zarobljen.
imam trume i dan danas.samo to bih voleo pa nastavim zivot normalno.
 
Pitam se da li je svako uspeo da bar jednom u svom životu upropasti i usere nešto što je bilo idealno, a za čime će žaliti do kraja života iz razloga što je jedini krivac za propast nečeg tako izuzetnog?
 

Back
Top