vremeplov

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
I tako se jednog dana spotaknete o nesto,podignete glavu i shavtite da ste ispred neke nepoznate masine koja je u stvari ni manje ni vise nego vremeplov.Sta biste uradili,gde biste se teleportovali...........
 
Ja sam cesto ima 3pove da sam se odjednom nasao negde blizu Drine ali je bio 13.-14. vek :shock:
I onda kao , sta bih ja mogao da napravim sam :?:
A znam sta sve ima u 21. veku ali nista od toga ja ne bih mogao da napravim u 14.veku

:oops: :roll: :( :roll: :oops:
 
Sinoc sam gledao film danas 13 sutra 30 i to je najbolja prica sa vremeplovom ikada :idea:
I ja bih voleo da odjednom odem 15 godina u futures pa da vidim sta da menjam tokom svog zivota 8)
 
Ja ne.
Covek cesto zeli vise od onoga sto moze ali kad dobije shvati kolika je tezina sa kojom mora da se nosi i zazali sto je bio neskroman...
 
Da mogu, vratio bih se u proslost, negde sredinom proslog veka, `50 i `60-te su bile strava. Rani poceci Rock and Roll-a, nosenja farmerki, koznih jakni, super muzika, nacin i stil zivota.
Definitivno je to, sto bih voleo!

:)
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Da mogu, vratio bih se u proslost, negde sredinom proslog veka, `50 i `60-te su bile strava. Rani poceci Rock and Roll-a, nosenja farmerki, koznih jakni, super muzika, nacin i stil zivota.
Definitivno je to, sto bih voleo!

:)

Slobodna ljubav, sex, droga i rokenrol.

Fino. ;)

I ja sam o tome svojevremeno razmisljao. No tada sam imao 16 godina. 8)
 
anticka grcka, u vreme arhimeda...
samo sto bi bila frka da naucim jezik :D
ljudi, svako sa zavrsenom gimnazijom (matematicki smer) u tom vremenu bio bi svetsko chudo...
dovoljno je za pocetak napraviti malo baruta (C+S+KNO3), zatim naci negde arhimeda. Ostalo bi islo samo od sebe :D
 
father:
Verovatno bih se vratio negde pred drugi svetski rat i koknuo Hitlera...klasika.

Ja ne bi - pustila bih ga da bude po njegovom vec na samom pocetku i onda bi se opet prebacila u vreme sadasnje da vidim kako bi takva istorija izgledala danas...
 
esperanca137:
I tako se jednog dana spotaknete o nesto,podignete glavu i shavtite da ste ispred neke nepoznate masine koja je u stvari ni manje ni vise nego vremeplov.Sta biste uradili,gde biste se teleportovali...........

Samo par godina ranije... da ispravim greske i mozda promenim sudbinu nekih meni dragih ljudi...
 

Back
Top