Poruke za rodjendan

"Ne zelim da ti se sve zelje ispune,
jer ces onda ostati bez snova,
a oni su osnovni preduslov za sva velika dela.
Zelim da ti se ispuni samo onaj deo njih
koji ce te uciniti srecnim i zadovoljnim!
Raduj se i voli...SRECAN TI RODJENDAN!!! ".
 
Putuj vecno...sakrij se u jednom od mojih snova...ostavi iza sebe PROSLOST,voli SADASNJOST,a sa njom i mene...Suoci se sa BUDUCNOSCU,uz nju dohvati zvezde i izaberi najsjajniju...A meni podari samo jedan delic tvog osmeha i tada cu biti najsrecnija na svetu!!!SRECAN RODJENDAN!!! :lol:
 
E vidis i ja imam isti problem ... tj. imacu ga uskoro .... s obzirom da se radi o bivsim momcima, ja sam razmisljala da je ''Srecan rodjendan'' dovoljno .... da mu kaze da nisi zaboravila, da mislis na njega, a opet je suvise jednostavno da ne bi mogao da se istripuje da umires za njim .... To je moje skromno misljenje :roll:
 
ruzicasta:
Treba mi neka romanticna, ljubavna poruka da cestitam bivsem rodjendan.
Naravno - jos uvek sam zaljubljena.
Hitno mi je...

Pobogu devojko, ja da sam zaljubljena smislila bih sama 11 romanticnih poruka a ne jednu, ne bih pitala ljude na netu da mi ih oni smisljaju i prekucavaju xy puta stancovane poruke.Zaljubljenost je dovoljna inspiracija i za netalentovane.
 
S_K_V_O:
ruzicasta:
Treba mi neka romanticna, ljubavna poruka da cestitam bivsem rodjendan.
Naravno - jos uvek sam zaljubljena.
Hitno mi je...

Pobogu devojko, ja da sam zaljubljena smislila bih sama 11 romanticnih poruka a ne jednu, ne bih pitala ljude na netu da mi ih oni smisljaju i prekucavaju xy puta stancovane poruke.Zaljubljenost je dovoljna inspiracija i za netalentovane.

This is so sweet. :P
 
Podrzavam skvo, prava romantika je u sitnicama, recima koje dolaze iz srca, tvojim recima, a ne nekim smisljenim i ko zna koliko puta ponavljanim... Cak iako smislis nesto najobicnije, ali da je iskreno, imace veci znacaj nego neka bezvezna pesmica.
Moj predlog ti je da ne patetishesh, nego lepo smisli nesto zabavno i originalno,sto ce mu u isto vreme da ukazati na to da ti je jos uvek stalo.
 

Back
Top