Pitanja

Luxus

Zainteresovan član
Poruka
124
Posto planiram da napravim jedan malo bolji sajt (nebitna tema) zelim da postavim forum (neki manji do jedno 10-ak tema) i neki najednostavniji chat interesuje me koliko ce mi to prostora zauzeti i da li se to negdje ima za skinuti ili nije previse komplikovano da ja to napravim, i da li se to moze praviti na svakomprogramu za izradu sajtova (jos sam pocetnik. Unapred zahvalan.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Xperiment:
Posto planiram da napravim jedan malo bolji sajt (nebitna tema) zelim da postavim forum (neki manji do jedno 10-ak tema) i neki najednostavniji chat interesuje me koliko ce mi to prostora zauzeti i da li se to negdje ima za skinuti ili nije previse komplikovano da ja to napravim, i da li se to moze praviti na svakomprogramu za izradu sajtova (jos sam pocetnik. Unapred zahvalan.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A sto si mi ti ljut nesto ? :)
 
codemaker:
Xperiment:
Posto planiram da napravim jedan malo bolji sajt (nebitna tema) zelim da postavim forum (neki manji do jedno 10-ak tema) i neki najednostavniji chat interesuje me koliko ce mi to prostora zauzeti i da li se to negdje ima za skinuti ili nije previse komplikovano da ja to napravim, i da li se to moze praviti na svakomprogramu za izradu sajtova (jos sam pocetnik. Unapred zahvalan.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A sto si mi ti ljut nesto ? :)

Ma nisam ja ljut vec mi je to kao neki zastitni znak 7 twisted-a. Evo vidis:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Xperiment:
loop:
Ma forume i chat, radis samo po templatima i oni se besplatno hostuju na drugim serverima a ti ih samo linkujes sa tvojim site :wink:

Hvala ali mi ti ne rece da li mi to zauzima ista prostora na kompu i koliko?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nista ti to ne radis na tvom kompu, to se časkom naravi online :wink:
Cak ni ne zauzima prostor na tvom hostingu 8)
 

Back
Top