Bik/Lav i Ovan/Ovan

A Gde Si To Pročitala??? :shock:
Nije istina da "po astrologiji NIJE"... dobra kombinacija

Ovan i Lav se sjajno slažu jer pripadaju istom elenementu - vatreni su znaci, Škorpion i Bik su odličan par zbog spoja fantastične energije prvog i neverovatnog strpljenja i postojanosti drugog.

Tako ova vaša čitava kombinacija nosi pozitivan potencijal.

_______________
www.spicum.com
 
@Mammy

Pogledaj broj poruka, u ovom trenutku sam te stigao a sad cu da te i prestignem :D

P.S. Ma daj stvarno ce me neko banovati :oops:

Znam da se ti ne takmicis u porukuama ( ne takmicim se ni ja) nego eto zapalo bas na istom broju pa ja morao da prokomentarisem :wink:
 
Nina2:
Mislila sam direktno na znak/znak, znaci ovan i bik.
Ali hvala na tumacenju ;)

Ako gledaš samo znake ili samo podznake to i nije tumačenje već je analogno pitanju "Kako se slažu Ivan i Ana?" a ima ih na milione i neki se vole a drugi mrze pa otud zbunjivanje.

Posle se takva greška pripisuje astrologiji kao što ti reče "iako po astrologiji nije" ... a jeste.


_______________
www.spicum.com
 
Mady zaboga, ne shvataju svi astrologiju od zivotnog znacaja kao ti. Meni je astrologija zabava i ako kazem da se bik i ovan ne slazu po nekom najednostavnem astroloskom tumacenju kojih je pun net (idi pa im se zali) bez tumacenja natalne karte, podznaka i trista cuda, bik i ovan se generalno ne slazu. E sad, ako neko bas zeli dublju analizu pa hoce astrolosku kartu to je opet nesto sasvim drugo. Mislim, opusti se malo. Nije izbor partnera spao na astrologiju (valjda?!) :roll:
 
Nina2:
Mady zaboga, ne shvataju svi astrologiju od zivotnog znacaja kao ti. Meni je astrologija zabava i ako kazem da se bik i ovan ne slazu po nekom najednostavnem astroloskom tumacenju kojih je pun net (idi pa im se zali) bez tumacenja natalne karte, podznaka i trista cuda, bik i ovan se generalno ne slazu. E sad, ako neko bas zeli dublju analizu pa hoce astrolosku kartu to je opet nesto sasvim drugo. Mislim, opusti se malo. Nije izbor partnera spao na astrologiju (valjda?!) :roll:

:D Draga Nina, ja se astrologijom bavim profesionalno - što u mom slučaju podrazumeva četvorogodišnje astrološke studije i preko 18 meseci svakodnevnih konsultacija zahvaljujući sjajnom poslu u Astro centru 041/411-... Takođe te pozivam i da posetiš moju internet prezentaciju

www.spicum.com

... tako ćeš shvatiti da se astrologija širi mnogo dalje od opisa 2 znaka pa će ti i biti jasnije zašto mene ovakvi ispadi zagolicaju.

Dakle, ne smatram JA da je od životnog značaja, hvala na komplimentu, već ŽIVIM od nje, već godinama. Verovatno je i razumljivo zašto nemam baš puno sluha za "ovlaš opise" kojih ima na kilogram i namam ništa protiv toga da se čita sve što se nađe ali sam kao neko ko ima šta da kaže na tu temu dozvolila sebi da te korigujem čime bismo sprečili ostale da plivaju u moru - zabluda.

Astrologija nije samo znak i Asc i nemojte je posmatrati tako površno a nakon toga se žaliti kako se astrološki opis ne poklapa sa realnim.

Pažljivi pogled na 2 karte će dati tačan opis a za to nije potrebna detaljna analiza.

Puuuno pozdrava, Nina2, i do čitanja. :lol:


_______________
www.spicum.com
 
Nina, ne pricaj sa njom NABODI JE , NABODI JE
4.gif
 
Mady, bilo mi je jasno iz aviona da se profesionalno bavis astrologijom, zato sam ti i napisala sve ono tako da nije bilo potrebe za tolikim objasnjavanjem. :wink: Sama tvoja reakcija je bila dovoljna. Ali ces onda isto tako dozvoliti nama kojima je to samo zabava da reagujemo kako reagujemo na istu. Uzgred za tvoju informaciju o astrologiji znam malo vise od samog opisa osnovnih znakova, ali kao sto rekoh nekom je ona od zivotnog znacaja, nekom nije niti ce da postane. :wink:
A sad je mozda vreme da se posvetis autorki teme umesto sto vreme trosis na objasnjavanje meni osnova astrologije. Do sada si mogla bar par puta da joj napises svoje misljenje. :wink:
 

Back
Top