Nudisti

Marsovac:
SPY:
Sta mislite onudistickoj plazi odnosno o nudistima :?:

Dali mislite da je normalno pokazivati svoje telo na javnim mestima :oops:

Pa ako nije normalno.Zasto se radjamo goli.

..... da bi se obukli :lol:

ne, pazi, evo malo onako religijsko objasnjenje.
u raju je covek bio go i nije mu smetalo, a kad ga je bog ljoknuo na zemlju on je osetio stid i pokrio je organchic listom. stid nas razlikuje od zivotinja ..... tako da ja mislim da stid nije neko opterecenje kojeg se treba otarasiti nego da ulazi u sklop coveka kao homo sapiens .....
ali ako nekom prija da se secka golisav meni ne smeta ...... ja ga necu gledati 8)
 
Margott:
a nije te bilo sramota da se rodish go?...tad ti je najvaznije bilo da zgrabish sisu,a sad te je kao sramota da se skinesh...daj molim te...kvazi-moralisto
:twisted: :twisted: :twisted:

kvazi-moralista?
al se bacamo terminima :lol:
da sam se ja pitao kakav cu se roditi ne bih bio go ... :wink: to je sigurno. a osim toga, sta me optuzujes za nesto sto svako dete radi? al si smesna .... kvazi-pametnjakovicu :wink:
a sramota me da se skinem ...... kako pred kim. sta ja znam. ja se ne bih skidao medju gomilom ljudi, to je sigurno. a vec jednom rekoh, ako se to nekom svidja u redu je. nisam rekao nista lose povodom toga.
 
sta je ovo sa ljudima danas...??

ovaj pita sta mislimo o nudistima, onaj pita sta mislimo o biseksualcima, sta mislimo o ovom, sta mislimo o onom... radite bre ljudi sta hocete (dok god ne ugrozavate druge) i ne opterecujete se time sta ko misli... hoces da se skidas go?!? pa skidaj se, covece..!! radi to sto ti se radi. normalno je sve sto tebi godi...

sta misle ovi, sta misle oni.. nja-nja...


izvinjavam se na tonu poruke, ali mislim da je bio potreban. :)
 
I love it...
Znaci nisam imala predstavu sta je uopste nudizam do skoro..nisam imala nista protiv toga,ali ne ja,nikako,kao blam je..
Ali nagovorili su me 'zli jezici' i probala sam, kao, zbog drustva...Sada po primorju samo lovim nudisticke plaze,i svaki kupaci me steze i zulja...kad jednom probas,tesko da ce te ista naterati da se 'obuces'...
totalno sjedinjavanje sa prirodom...a osecaj koji imas kada udjes u vodu...Samo jedna stvar je lepsa od toga ali blizu su(po uzivanju) :D :oops: 8)
 
Ne razumem?Redovno upraznjavam kad sam na moru,na odmoru znaci.Sta je tu lose?Normalno,volim kad se muskarci okrecu zamnom i dobacuju mi.Prija mi to,kao i svakoj devojci,zar ne :roll:
A i imam sta da pokazem,tako da 8)
 
rastamann:
Da da....vidjena....Nemam pojma za vas forumashi, ali kad vidim da se cica pali na dobacivanje, ja pomislim:"Vidi ljanku!"

pa otprilike... :?

...a i nisam nikad cula da je nekom nudisti poente da ga 'gledaju'...ali svi smo razliciti...ko ce ga znati... ja iskreno kad sam na nudistickoj uopste ne razmisljam o tome dali me neko gleda... :?
 

Back
Top