Nudisti

Ova dva tvoja posta su potpuno protivurečni.

nema protivrecnosti vec ovde ima laznog moralisanja i licemerja
postavljen je lazni standard o super modelu kojui treba da egzibicionise svoje telo na plazi u fensi kupacem svako ko se izgledom ili nenosenjem outfita ne uklapa u taj nametnuti stereotip je jadna mlada zena kojoj se carski rez vidi na stomaku i treba da sedne u neku debelu hladovinu po mogucstvu da obuce burku i zamandari se do kraja zivota
ili ne daj boze oklembesena baba koja nije posetila estetskog hirurga da joj isisa salo i podigne grudi i ubaci malo plastike bar da sanira tu grdobu koja je prosto nepodnosljiva za videti
svi se nesto nadaju da ce da umru cim pocnu da stare,toliki je strah usadjen u ljude,pogotovu zene ako pocnu da odudaraju od tog ukalupljeno nametmnutog modela super slim zategnute zene da je bolja cak i smrt nego ne buiti to
dokle to ide to je strasno
zato svaka cast oklembesenim babama i jadnim mladim zenama kojima je koza na stomaku smezurana od porodjaja i koje nemaju kintu a mozda ni zelju da im cika sa skalpelom to resava,to je znak da ipak ima jos razmisljajucih ljudi koje ne oblikuju masovni mediji
 
не знам да ли је неко овде причао да мање лепи и незатегнути треба да се крију као буле, али кад је нешто ружно - ружно је. и трауматично за мању децу, а и одрасле понекад. :sad2: не кажем да су пожељни комплекси, већ мера.
 
jeste li primetili da zategnute devojke i zene tesko da zalaze na nudisticke plaze a nemaju razlog da skrivaju grudi,guzu niti bili koji deo tela po nametnutim estetskim kriterijumima
kako to objasnjavate?
s druge strane iste ce na -10 ogoliti stomak napolju ili ici u mini suknji sa providnim carapama
paradoksalno,zar ne
 
nema protivrecnosti vec ovde ima laznog moralisanja i licemerja
postavljen je lazni standard o super modelu kojui treba da egzibicionise svoje telo na plazi u fensi kupacem svako ko se izgledom ili nenosenjem outfita ne uklapa u taj nametnuti stereotip je jadna mlada zena kojoj se carski rez vidi na stomaku i treba da sedne u neku debelu hladovinu po mogucstvu da obuce burku i zamandari se do kraja zivota
ili ne daj boze oklembesena baba koja nije posetila estetskog hirurga da joj isisa salo i podigne grudi i ubaci malo plastike bar da sanira tu grdobu koja je prosto nepodnosljiva za videti
svi se nesto nadaju da ce da umru cim pocnu da stare,toliki je strah usadjen u ljude,pogotovu zene ako pocnu da odudaraju od tog ukalupljeno nametmnutog modela super slim zategnute zene da je bolja cak i smrt nego ne buiti to
dokle to ide to je strasno
zato svaka cast oklembesenim babama i jadnim mladim zenama kojima je koza na stomaku smezurana od porodjaja i koje nemaju kintu a mozda ni zelju da im cika sa skalpelom to resava,to je znak da ipak ima jos razmisljajucih ljudi koje ne oblikuju masovni mediji
Samo da kažem da bold text nema veze sa istinom, a nudizam sa estetikom, već psihom, neko želi da se osunča, da nema prugice od bratela, ...sloboda, na neki način na otvorenom.



jeste li primetili da zategnute devojke i zene tesko da zalaze na nudisticke plaze a nemaju razlog da skrivaju grudi,guzu niti bili koji deo tela po nametnutim estetskim kriterijumima
kako to objasnjavate?
s druge strane iste ce na -10 ogoliti stomak napolju ili ici u mini suknji sa providnim carapama
paradoksalno,zar ne
Totalna neistina, vidi se da nisi bio nudista, nikada :lol: ...


не знам да ли је неко овде причао да мање лепи и незатегнути треба да се крију као буле, али кад је нешто ружно - ружно је. и трауматично за мању децу, а и одрасле понекад. :sad2: не кажем да су пожељни комплекси, већ мера.

Ne mislim da treba da se kriju, neko je manje neko više lep/ružan, šta tu ima čudnog? :lol:
 
Samo da kažem da bold text nema veze sa istinom, a nudizam sa estetikom, već psihom, neko želi da se osunča, da nema prugice od bratela, ...sloboda, na neki način na otvorenom.




Totalna neistina, vidi se da nisi bio nudista, nikada :lol: ...




Ne mislim da treba da se kriju, neko je manje neko više lep/ružan, šta tu ima čudnog? :lol:

pa ti si bila pre 6 godina i to kratko i na osnovu toga si zakljucila to?
U Srbiji ni ne postoji takvo mesto sem na Adi,a i tu bleje uglavnom matorci
 
pa ti si bila pre 6 godina i to kratko i na osnovu toga si zakljucila to?
U Srbiji ni ne postoji takvo mesto sem na Adi,a i tu bleje uglavnom matorci
Nije na kratko, 15 dana, dobro oko 7 dana nudizma :lol:, i kakve veze ima to kad je bilo? :lol:
Na Adi, možda ima samo nekih egzibicionista ili manijaka, koji skreću pažnju tako na sebe, klasika. :dash:
Nisam bila na Adu, daleko mi je, ali tamo ne bi bila nudista, sada ne bih nigde, sa detetom.
Ipak, tako smo vaspitavani svi mi. :D
A ono, mladost-ludost, šta sve probati neće. :cool: :D;)
 
zasto mislis da tako skrecu paznju na sebe? pa taj deo je zvanicno za nudiste
a nudisticke plaze na turistickim destinacijama su svakako bolje napravljene i koncipirane
 
zasto mislis da tako skrecu paznju na sebe? pa taj deo je zvanicno za nudiste
a nudisticke plaze na turistickim destinacijama su svakako bolje napravljene i koncipirane

Jeste zvanično, ok :D, ali verujem da to zloupotrebljavaju :sad2:, manijaci, itd, nisam bila, pretpostavljam. :lol:
Ruzno mi je gledati smezurane kite kako se klate, visece sise mlohava dupeta i mindze koje zjape.
.. tamo kad odeš samo prvog dana pogledaš :cool:, a glupo je i tako buljiti, tamo je normalno biti go, niko nikog ne gleda ..:lol:

Pticice jedina si vredela od svih i vredecesh i dalje tako da mani ti shta ovi antinudisti pricaju:mrgreen: uracunaj i mene u tome:lol:

:: de si polunudisto .. :cool:
 
Ma nije stvar u buljenju nego ne mozes da ne vidis ruzne prizore jer ti se trpaju ispred nosa.
I aj reci mi kako kad pricas s nekim da ne vidis cak iako neces da gledas necija jaja i mindzu?
Upiljis se i stalno ga gledas u oci ko zombi?
Ma daj.
 
Ma nije stvar u buljenju nego ne mozes da ne vidis ruzne prizore jer ti se trpaju ispred nosa.
I aj reci mi kako kad pricas s nekim da ne vidis cak iako neces da gledas necija jaja i mindzu?
Upiljis se i stalno ga gledas u oci ko zombi?
Ma daj.
Nije istina, veruj mi, mozda prvog dana, i onda ti glupo, jer vidis da tebe nuko ne gleda, prosto je nekako tako.
 
Ma ja nikada nisam bila na tako neshto bre niti imam nameru da idem,nije to za mene pa i kad bih stavila cvikercice :lol: shta bi tek onda bilo:roll: oci bi mi valjda ispale:lol: ;)
 

Back
Top