Nudisti

kosmopolit:
taja:
Super je na Adi Bojani...

jos ako nisi sam ...... mmmmmmmm....milina :D
Na Adi BOjani nikad nisi sam..Tamo su bukvalno skoro svi iz Bg-a.. kao i u CG-u.. dovoljno je samo da krenesh kolima i skoro u svakom mestu sretnesh gomilu ljudi koje znash..znachi srecem ljude kao ovde..samo shto smo promenili mesto boravka... to je to Beograd je palanka..gde god krenesh i on je tu.
 
Keeper:
..... da bi se obukli :lol:

ne, pazi, evo malo onako religijsko objasnjenje.
u raju je covek bio go i nije mu smetalo, a kad ga je bog ljoknuo na zemlju on je osetio stid i pokrio je organchic listom. stid nas razlikuje od zivotinja ..... tako da ja mislim da stid nije neko opterecenje kojeg se treba otarasiti nego da ulazi u sklop coveka kao homo sapiens .....
ali ako nekom prija da se secka golisav meni ne smeta ...... ja ga necu gledati 8)
Ako zelis nesto da objasnjavas s religijske tacke gledista, onda bar porcitaj Bibliju, ako ne i neke gruge knjige koje se bave tom tematikom.
Zato ti moram nesto objasniti, znaci malo pojasnjenje:
Adam i Eva su se po vrtu Edenskom setali goli, sve dok nisu pojeli jabuku sa drveta saznanja i sta su kao posledicu saznali..., prvo sto su spoznali to je stid, stid sopstvenog tela, njegove nagosti i sta su prvo ucinili 0. - obukli se, sakrili svoje telo, svoju nagost.
A onda pitanja od koga su se oni stideli, kada su pored Boga bili njih dvoje sami.
Pouka je da golotinja nije stid-sramota.

Razmislite malo o tome.
 
devojka_bgd:
I love it...
Znaci nisam imala predstavu sta je uopste nudizam do skoro..nisam imala nista protiv toga,ali ne ja,nikako,kao blam je..
Ali nagovorili su me 'zli jezici' i probala sam, kao, zbog drustva...Sada po primorju samo lovim nudisticke plaze,i svaki kupaci me steze i zulja...kad jednom probas,tesko da ce te ista naterati da se 'obuces'...
totalno sjedinjavanje sa prirodom...a osecaj koji imas kada udjes u vodu...Samo jedna stvar je lepsa od toga ali blizu su(po uzivanju) :D :oops: 8)

Ko jednom proba nece se nikada vise obuci......
 
devojka_bgd:
pa otprilike... :?

...a i nisam nikad cula da je nekom nudisti poente da ga 'gledaju'...ali svi smo razliciti...ko ce ga znati... ja iskreno kad sam na nudistickoj uopste ne razmisljam o tome dali me neko gleda... :?
To je pravi smisao nudizma, bas te briga za ostale, vazno je da je tebi lepo.
Nudisti = pravi hedonisti :razz:
 
mislim da im je super i da vole da se pokazuju
no ja čisto sumnjam da bih mogla..

nego jedna cura je prošle godine bila na Sv. Stefanu, tamo se lepo ponašala.. sa roditeljima...međutim, čim su je ostavili samu, odmah se uputila na nudističku...
hi.. pričala nam šta je sve tamo doživela.. i videla
meni je malo gadno sve to.. no kao što rekoh, verovatno oni uživaju.
 
U Novom Sadu je prosle godine osnovana Nudisticka asocijacija Srbije ima i svoju Internet prezentaciju na adresi www.nas.org.yu, ima i svoj chat i svoj forum, pa svi pravi nudisti naturisti mogu da se uclane i diskutuju o ovoj temi, kako da unoredimo nas nacin zivota!!!!!!!!
 
LPhoklica:
mislim da im je super i da vole da se pokazuju
no ja čisto sumnjam da bih mogla..

nego jedna cura je prošle godine bila na Sv. Stefanu, tamo se lepo ponašala.. sa roditeljima...međutim, čim su je ostavili samu, odmah se uputila na nudističku...
hi.. pričala nam šta je sve tamo doživela.. i videla
meni je malo gadno sve to.. no kao što rekoh, verovatno oni uživaju.
Smisao nudizma nije u pokazivanju, to su exibicionisti, vec u slobodi.
Nudizam ili pravilnije naturizam je nacin razmisljanja i svesti, dodjite na sajt www.nas.org.yu i malo citajte o tome.
 
Sta mislite onudistickoj plazi odnosno o nudistima :?:

Dali mislite da je normalno pokazivati svoje telo na javnim mestima :oops:

Nudisti imaju svoje plaze i prostore na kojima se mogu ponasati onako kako im prija.Ne setaju goli po centru grada.
Nemam nista protiv.
 
E...pazisad ..kada navrate ...Grobari " Dubinski Smer "...uvek izkopaju neku temu iz doba ...Jure - Krstarice ....:hahaha::zcepanje:

Toplo preporučujem jedan ...
katanacg.jpg
;)
 

Back
Top