neprijatnost sa desne strane stomaka

Nemoj se brate ljutiti sto sam zapeo..ziv nisam..a kada sam poceo da googlam mozes misliti sta sam sve procitao i oko cega se sve vrti..sutra bih isao na kolonoskopiju iako me je frka od svega..

postoji redosled odlaska lkaru , izvadis kv a nisi urin , pa nosios krv pa posle urin , pa vidis krv pa places nad wc soljom , z:shock: pa bi na kolonoskopiju ali ziv nisi ,

odes lekaru po uput za gastro , odes zakazes , prime te i pregledaju , pogledaju , vide imas li hemoroide , ako nemas uradis rektoskopiju ili kolonoskopiju i onda tek sednes vidis rezultate , sto god da je , ziv ostajes da se lecis , panika i strah ne koriste ti ni malo , sve mora hladne glave i znati gde ides , ako citas na netu zabolece te samo glava , a nista neces resiti , i jeste smesno , mogu slobodno da ti kazem jer sam neko ko se vec tri godine leci od raka , dve operacije , zracenje , 21 hemioterapija , pa ne panicimz:)
 
Dobio sam uput za hirurga pa cu videti.. Nego kako izgleda taj pregled? Napomenuo sam juce dr opste prakse da ponekad imam krvi na toalet papiru na sta mi je dala uput za hirurga u KBC Zvezdara koji ce mi opipati stomak i videti da li imam hemoroide..da li je to hirurg proktolog ili sta? Da li je moguce da svaki hirurg zagleda u...?
 
I zavrsih sa hirurgom..palpatorno je stomak mek i b.o. , uradjen je rektalni tuse (da li je to digitorektalni pregled?), zidovi su glatki i tu je sve ok i ako imam ponekad krvi na papiru posle nuzde. Kako god, on me salje kod urologa jer je ta zona u kojoj osecam neprijatnost mokracni kanal od bubrega do besike..tako da, eto..idemo dalje..gastro mi niko ne spominje niti me salje tamo, niko ne daje uput za eventualno laboratoriju ili urin, kad vec svi sumnjaju na bubrege, s obzirom da imam dosta peska u njima..
 

Back
Top