zeleznik vam je uzeo meru{zvezdasi}

evo kao zvezdas da se javim...
zvezdina sezona ove godine je stvarno bila katastrofa!
jedini uspeh je pobeda protiv psv-s na marakani i pobeda u derbiju, i to je sve! ja iskreno mislim da ovaj dostanic nema sta vise da trazi u klubu, nek se pakuje, tako je bolje za sve.

mozda i bolje sto je partizan uzeo titulu, ipak sa ovakvom igrom i trenerom mozemo samo da se izblamiramo u evropi, grobari jos i imaju neke sanse...
svaka cast mladom jankovicu i basti koji su sa vukcevicem najveci talenti u nasoj ligi!

bravo za zeleznik - dokaz su da ako se igra srcem moze pobediti i zvezda!
bravo i za partizan - lepa igra (uz kolko-tolko (ne)reguralno prvenstvo...)

bravo za delije sa severa, uvek sloznu bracu i u tuzi! e grobari, kad cete vi aplaudirati protivnickom timu kad izgubite???...

veliki poz
 
marco3dx:
evo kao zvezdas da se javim...
zvezdina sezona ove godine je stvarno bila katastrofa!
jedini uspeh je pobeda protiv psv-s na marakani i pobeda u derbiju, i to je sve! ja iskreno mislim da ovaj dostanic nema sta vise da trazi u klubu, nek se pakuje, tako je bolje za sve.

mozda i bolje sto je partizan uzeo titulu, ipak sa ovakvom igrom i trenerom mozemo samo da se izblamiramo u evropi, grobari jos i imaju neke sanse...
svaka cast mladom jankovicu i basti koji su sa vukcevicem najveci talenti u nasoj ligi!

bravo za zeleznik - dokaz su da ako se igra srcem moze pobediti i zvezda!
bravo i za partizan - lepa igra (uz kolko-tolko (ne)reguralno prvenstvo...)

bravo za delije sa severa, uvek sloznu bracu i u tuzi! e grobari, kad cete vi aplaudirati protivnickom timu kad izgubite???...

veliki poz

Iako navijam za Partizan, moram priznati da si ovo lepo i pošteno rekao.U neku ruku mi vas je žao, jer bez jake Zvezde, nema jakog Partizana i obrnuto. Konačno da neki Delija piše bez uvreda na račun Partizana već piše iskreno, kako zaista misli. Sutra će mnogi zvezdaši ,koje znam, pri pomenu Kupa SCG odmah početi da pričaju o 1991, i ako to nema veze sa Železnikom i tu bi odmah počela prepucavanja, uvrede itd... Svaka ti čast.Alex.L
 
a sto se sad vi grobari radujete? jeste li nas vi pobedili-niste. srecni ste kad neko drugi pobedi zvezdu jer vi ne mozete.
a sto se tice dostanica sta moze on tu. igraci se vuku po terenu. sta da napisem kad kapiten zvezde za jednu utakmicu padne 20 puta i valja se pola sata.
treba da se stide vernih navijaca. ja dolazim cesto na zvezdine utakmice ali izgleda da su u pravu oni sto kazu da nema svrhe da se ide. necu bre babe da gledam.
grobari vi ste jos gori.za vas nemam komentar
 

Back
Top