Cestitka za godisnjicu braka

S_K_V_O:
Jaaaoooooooj. :roll:
Bila si autor nekoliko tema iz kojih, kao i iz ove moze da se zakljuci da patis od ozbiljnog nedostatka samopostovanja i da bi ozbiljno morala da poradis na tome.

Sto ti imas moc zapazanja
a025.gif
 
"Svaki put ta tvoja nesigurnost u glasu mi govori da te je neka druga imala pored sebe...Ali duso moja, nece tvoje telo i dusa nikad imati snage da zaboravi neznost i ljubav koju ti pruzih ja...Pa neka ih bude stotinu, neka te uzimaju koristeci tvoju slabost na miris zene...negde u dubini duse znaces da ti jedino ja drzim kredu kojom stavljas recke na zidu..."
 
muzipuzi:
Sutra je godinu dana od kako sam se jadna udala :( Moj muz je dsutan, a ja bi da mu uputim cestitku putem sms...Kako bi po vama trebao da bude sastavljen text nekom ko me je prevario s drugom zenom...Napisite nesto duhovito ja nemam inspiraciju..

Ako vam izdaje$ godinu dana evo idealne poruge:

Dragi! Volim vas oboje. Tu tvoju kobilu i tebe! Ja sam vec dugo na Krsti i ne nameravam da sja$em. Tvoja kaubojka dvocevka :* :*
 
muzipuzi:
Sutra je godinu dana od kako sam se jadna udala :( Moj muz je dsutan, a ja bi da mu uputim cestitku putem sms...Kako bi po vama trebao da bude sastavljen text nekom ko me je prevario s drugom zenom...Napisite nesto duhovito ja nemam inspiraciju..

Мени није јасно, је л' то онај тип што га јуриш а не одговара на поруке? Твој муж?! :roll: Прва годишњица брака и превара??? :?
Ало, жено, требало би да је већ потпуно нестао из твог живота! Какве поруке, какве глупости! Ни љубав ни пакост, ништа! Само игнориши!
 
Hellen:
Мени није јасно, је л' то онај тип што га јуриш а не одговара на поруке? Твој муж?! :roll: Прва годишњица брака и превара??? :?
Ало, жено, требало би да је већ потпуно нестао из твог живота! Какве поруке, какве глупости! Ни љубав ни пакост, ништа! Само игнориши!

Kol'ko sam ja skontala to nije ista osoba nego su dvojica u pitanju-muz koji je prevario je prvi a patoloski lazov koji ne odgovara na poruke i koji joj duguje $ drugi.
A mozda i trojica ;) , ne znam, nisam sigurna, prekomplikovano je sve to za moj mozak... ;)
 
da...u pravu si...ali ja sam imala drugaciju sliku u glavi :covek je ljiga...voli je ali je nevidjena qrotresina...i drzi je pored sebe jer zna da i ona njega voli...a patio bi kad bi ga ostavila...to je moja pretpostavka.a mozda je obicno djubre i treba onda da mu posalje poruku :
LJUBAVI...UPRAVO SMO SE KRESNULI TAKO DIVLJE I STRASTVAENO..JEDEMO JAGODE I MISLIMO NA TEBE.ZAO NAM JE STO NISI OVDE DA ODES I KUPIS NAM JOS JEDNO KILO...
 
S_K_V_O:
Hellen:
Мени није јасно, је л' то онај тип што га јуриш а не одговара на поруке? Твој муж?! :roll: Прва годишњица брака и превара??? :?
Ало, жено, требало би да је већ потпуно нестао из твог живота! Какве поруке, какве глупости! Ни љубав ни пакост, ништа! Само игнориши!

Kol'ko sam ja skontala to nije ista osoba nego su dvojica u pitanju-muz koji je prevario je prvi a patoloski lazov koji ne odgovara na poruke i koji joj duguje $ drugi.
A mozda i trojica ;) , ne znam, nisam sigurna, prekomplikovano je sve to za moj mozak... ;)


WOW! Ова баш интензивно живи! :roll:
... После ће се испоставити да је тај трећи у ствари ванбрачни син њене мајке, а да је муж преварио са најбољим другом, док се онај не јавља јер је доживео саобраћајку па има амнезију, а она ће открити да је трудна па ће јој се јадни муж уз сузе вратити, а после ће се испоставити да је трудноћа лажна........бла, бла...трућ, трућ...и ето ти сценарио за нову серију...
 

Back
Top