Medicinske sestre???

Da li vas privlače medeicinske sestre i braća , lekari?
Baš nešto razmišljam ne znam u čemu je tu čar
da li u tim uniformama čednim belim ili šta je?

Nešto razmišljam zamisli da ti je žena medicinska sestra?
Ti se vraćaš sa posla uredno sediš gledaš TV....
žena ti radi treću....


Ti sediš gledaš TV a neki doktor treska ženu u žuto dok ti spavaš?!:eek:

Hg

da ja se palim na zubarke ... sve su nekako ciste u onim mantilima ... sve nekako slatke ... kao da su kurrve i duhovno takve ... :mrgreen:
 
Volim kozu na pr. Stockings i stikle , cipkane, rukavice cipkane, posebne gacice, tanke mirko...Volim fazon Gerean oblacenja i sl. Carapice mi jesu fetish, volim ih na devojci, ali recimo ne volim one to stomaka, nego samo do butine.Svsta, malo je teze opisati, a da sada ne jurim negde po internetu i trazim fotke :)
Ti?

To mi je jako zanimljivo , onda renesansni kostimi sa onim dugim haljinama i posuknjama.sve mi je lepo uglavnom jedino oni bsdm kožnjaci su mi ružni i neženstveni kao u MadMaxu..:D
 
Nem pojma..provericu....ovaj mi deluje hot...:zper:

To je najbolje, lično proveriti.

Samo videćeš pre ili kasnije da je smarač.

Ta prosveta je totalno devalvirana struka. Ubijeno im je samopouzdanje, osećaju se bezvredno u kontekstu vladajućih vrednosti u društvu.

Ali otkud znaš, možda probudiš u njemu lavatigrapantera!
 
Poslednja izmena:
To mi je jako zanimljivo , onda renesansni kostimi sa onim dugim haljinama i posuknjama.sve mi je lepo uglavnom jedino oni bsdm kožnjaci su mi ružni i neženstveni kao u MadMaxu..:D

Pa ok razliciti tripovi. POznavao sam jednu devojku koja je super opisala car tih suknji. Kada on sloj po sloj haljine otkriva. Mad Max je uzgred super film, sva tri dela. Cuo sam da snimaju i cetvrti.
 
Pa ok razliciti tripovi. POznavao sam jednu devojku koja je super opisala car tih suknji. Kada on sloj po sloj haljine otkriva. Mad Max je uzgred super film, sva tri dela. Cuo sam da snimaju i cetvrti.

Ma MadMax je genijalan a i odela su mi ok u toj futurističkoj viziji.Gde nemna ničega ,sirovina tkanine.Samo kožnjaci i motori.
Budući da mi živimo u malko boljem vremenu mogli su malo više da se potrude oko dizajna i da bude maštovitije.:)
 

Back
Top