THE Gamer

najjace da je gamer najbolji casopis.Otkada su otpustili stare recenzente gamer je totalno propao.Stalno kasni ,a ocene igara su uzasne.Nahvale neku igru pajoj daju ocenu 60 ili 70.Bezveze.najavljuju igre koje su izasle.Ma bedak.iskusan sam gamer pa znam sta je dobar casopis.Po meni najbolji casopis je HACKER.Kupi ga pa se uveri sam.Malo mi je cudno zasto trazis od nas neke sugestije.Da nisi ti neki iz redakcije gamera pa pokusavas da nas navuces da vam govorimo sta valja ,a sta ne valja.Evo , ispunio sam ti zelju.
 
Pa dobro,nisam iz redakcije ali mi je jako stalo do GAMER-a.Tacno je sve sto si rekao,imam isto misljenje.i ja citam hacker,ali GAMER citam od prvog broja pa sve do ovog 51. broja.al' staces.zivot je surov.al, da vise ne...serem nego cao i na kraju:gamer je 100 puta bolji,iako je hacker dobar
 
Mislis gamer nije ni posmrdeti hackeru.Ajde da se vise nesvadjamo.Pametniji popusta.Evo ja cu prvi da se vise ne svadjamo konacan zakljucak je HACKER IS THE BEST
 
koje bre sad gorivo :shock:
________________________________

SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
 
nemojte da me zezate o kakvim motorima govorimo?sta trabunjate.e,corey to sam ja !!!!!x-files TORPA,ALI SAM SAMO UKRO potpis najvecoj kucki na forumu
 
E,decko,decko.Pogledaj postove :twisted: hahahahha.
__________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Omega[MERC:
]Vi ste blesavi.
STOP
Ni ja nisam mnogo bolji :)
STOP
Hacker RULEZ
STOP
Gamer *****
UZVICNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 

Back
Top