SRPSKI PASTIRSKI PAS

Koje boje su roditelji tih pasa? Meni se jako svidjaju neki crno-beli psi koje sam video na netu.

IMG_2055-1-1.jpg


2022609710104661696S600x600Q85.jpg
 
Pozzzz iz ovog legla moram da ostavim nesto i za sebe posto on vec ima pet godina.Cuvamo ih u dvoristu .Pokusala sam da ih izvedem na pasu sa kozama posto ih imamo....Necu da lazem ne vracaju ih kao pulini ovi su prvenstveno strazari i cuvari teritorije.Nisu prohtevni,vole da spavaju na snegu i jedu,jedu,jedu,stalno bi brate jeli,zato su i veliki.Stenci su sa majkom najduze mesec i po dana i odvajaju se.Zenka se pari jednom godisnje.Ako sam bila od neke pomoci bilo mi je drago......:)
 
Psuper od njih se i ne trazi da vracaju stado nego da ka cuvaju ovaj tvoj muzjak je lep i bas mi se dopao mada ja forsiram dlakavije pse a ako ima neko stene zenskog pola ja bih ga rado kupio
da ubacim nesto nove krvi
mozda i i bude nesto iz te kombinacije pa mi javi ovim putem cenu i dali imas stene pozdrav
 
ne mogu da odolim a da ne napisem nesto o SPP.Naime imam ih od 2005.g i do sada nisam imao ovaku potraznju za njima.ali nazalost zenka je ovog puta ostenila samo tri komada,2 muska i 1 zenku 5.2.2010....Prosle godine je ostenila osam i jedva sam ih udomio a sad ih svi traze....Za Jovanu, samo ako imas dvoriste mozes da ih cuvas,bez ljutnje,nisu za stan...:)
 
Blizu smo,pa mozemo da se dogovorimo. Imam bre dvoriste,mogu njih 20 da cuvam! :D Samo,ne znam sta ce da jedu :think: :lol: Ako imas nke njihove slicice,objavi molim te. Koje su boje tvoji psi? Napisi mi nesto o njima,kakav im je karakter,kolike su velicine otprilike :) Ja sam se zaljubila u njih :)
 
pozz za sve..Jovana kako bre ne znas sta ce da jedu:eek: ako si stvarno toliko zainteresovana za musko stene pozovi na mob.0637065284 pa cemo mozda i postici neki dogovor...raznezila si me zbog dede:( a kakve su boje mozes pogledati iznad...inace imaju oko 4 kila,ocisceni od parazita i vakcinisani....pozzz:)
 
hahah..xD ma kazem,da ako ih kupim 20,da ne znam sta ce da jedu. :D ovako znam :) nista bolje od seoske hrane i mleka :) jao,jao :D kako su medeni,tek sam sad videla :)

pa zato ja bas toliko hocu tvog psa da kupim,ne znam kako se pogodilo da su rodjeni bas tad :)

ok,cujemo se
pozzz :)
 
Поздрав свим љубитељима ове расе!
На пролеће бих хтео да дођем до мушког штенета, па бих да "резервишем" на време.
Молио бих одгајиваче да ми се јаве.
 

Back
Top