Moja drugarica

Čegevara je bio revolucionar a ne domaćica koja trača sa drugaricama.

P.S. Još uvek sam u čudu zbog božije šale.
Mama tvojoj drugarica domacica znas?!
moja drugarica ima neko pravilo da ne seere tamo gde jede.....iliti leba zaradjuje

TaKa joj struka!
A znas kako u trecoj smeni, kad je hitan slucaj, nema se vremena za klistir, nego deri
 
valjda tvoja drugarica je ta koja je u čudu :lol:
a ja još uvek čekam da čujem pojašnjenje pošto nem smisao za humor pa ne kapiram šalu

Moja drugarica je smzala poslednje parče lazanje a obećala je da će ga ostaviti momku. Sad se pita šta da radi? Možda da iskoristi staru dobru "Lazanja? Nemam pojma o čemu govoriš. I od kada ti jedeš italijansku hranu? Ha! Mora da ti se dopada neka Italijanka!" diverziju:mrgreen:
 
dakle nemoj da mi okolišaš i prenemažeš se već pevaj šta sam te pito :lol:

Iskreno? Ako pođemo od toga da si na fotografiji zaista ti i da uživo izgledaš isto tako (tj. ništa kadriranje, osvetljenje, fotošop i sl), moja prva pomisao odnosila se na deo iz "Proleća Ivana Galeba" kada on razmišlja o lepoti kao o talentu i u jednom delu knjige kaže (parafraziram) da je preterivanje očekivati od lepih ljudi da budu genijalni matematičari ili talentovani muzičari. Lepota je njihov talenat i to je dovoljno.
Ali ja i dalje, kada se sapletem o tebe na temama, pomislim "kakva šteta što uz lepo pakovanje ne ide i adekvatan sadržaj".
 
Poslednja izmena:
...Taman racionalizujem: Baritoni i basovi ne mogu da skvice - u pitanju su previsoke lage, njima nedostizne - a vi me dokrajcite sa groktanjem...:ljutka:
Uvek temeljita, do bola! :zcepanje: :zag:
Ćuti, sad visim na prozoru i gledam da l među ovim dorČolskim mačkama i mačorima ima neka što liči na Garfilda. Treba mi alibi za lazanju.
Ne znam kako da ti dobacim komsijsku. :lol:
 

Back
Top