Moja drugarica

ovo je za rupu, ali radije cu ovde
mojoj drugarici je upravo svratila svalerka njenog bivseg muza :neutral: ovo je zona sumraka.
posto mi je drugarica hladna kao ona boa konstriktor oduvala je bez interesovanja u tri poteza ali se pita koja joj je to patologija uletela u kucu i sta li je ova zamisljala uopste. probala je da joj laska, da joj se slihta, da trazi uslugu od nje, i kad bas nista nije proslo a cilj posete nije bas bio jasan, bila je zamoljena da napsti prostorije, sto je i uradila uz malo drame: "meni je sad zao sto sam dolazila" well, to se tice tebe, ne mene, aj cao.
jos se osecala kao da je pila citavo vece, fuj.

p.s. ako neko ima ideju sta je moglo da joj dune kroz glavu, recite slobodno, ja nesto i ne volim kad se aktiviraju ljudske slabosti u mojoj okolini.
 
Poslednja izmena:
sta nije, budala
kako ona nije njega naterala, niti mu je stavila pistolj na celo, kako bivsi ceni moju drugaricu i sve najbolje prica o njoj, kako se ona ne mesa u nase price... ne znam ni ja vise. kakvu li je reakciju ocekivala nije mi jasno.
moja drugarica joj je rekla da to nisu njene stvari i da ne zeli da zna, da je se ne tice sta se desava kod njih i tako to.

- - - - - - - - - -

verovatno joj ne cvetaju ruze sa njim,pa je dosla da se pozali :lol:
sigurno je besna na tvoju drugaricu,kakav si joj to skart uvalila,prevarila si zenu :mrgreen:

ja sam obecala da cu da joj posaljem najskuplji buket njenog omiljenog cveca uskoro, i zahvalnicu sam mislila da joj saljem al' sad mozda i necu :lol:
reklamacije ne primam.
 
nije mi jasno mjk mi :lol:
sad ne znam dal da je iskuliram do kraja ili da ga zamolim da je drzi daleko od moje kuce.
nije da mi je naskodila ali ne treba da ima ideju da moze sebi da dozvoli da dolazi kod mene.
 
:lol: to bi bilo na mestu u ovoj situaciji.
ako mu bude bilo sta pricala bice to bez komentara, on je i tako u nekoj nestabilnoj fazi pa ce sam da doda sta treba
mada, ocito je i ona i moram da priznam da su se nasli i da su sjajan par, samo mene nek zaobidju.
 
mislim da je jako tesko ocutati i ne uzivati bar malo u trenutku kad mu servira kakva mu je malogradjanka sadasnja
ali ako tvoja drugarica ne zeli da se uplice u njihovu pricu i ako zeli da iz cele stvari izadje,bolje je da posetu ni ne pominje
 
nije mi jasno mjk mi :lol:
sad ne znam dal da je iskuliram do kraja ili da ga zamolim da je drzi daleko od moje kuce.
nije da mi je naskodila ali ne treba da ima ideju da moze sebi da dozvoli da dolazi kod mene.

tako je mojoj drugarici dosao ex sa pricom da je njegova sadasnja impreionirana sa njom
kako je lepa, harizmaticna, ovo ono i kako hoce da budu drugarice i da piju kafu zajedno :lol:

hvala lepo! :lol: tebe i moze moja drugarica da saslusa nekad kako kukas, a drugarice drugarica ima svoje :roll:
 
...@dive, meni se cini da je to bio informativni razgovor u cilju predlaganja svingerske aktivnosti, poznate u zargonu kao 'trojka' (znamo sta je pravo znacenje poziva na kafu/film/ploce)...Mozda si ishitreno reagovala (odbivsi ponudu)...

...Edit: @Wolf i moja starenkost danas identicno razmisljaju...
 
Poslednja izmena:
ovo je za rupu, ali radije cu ovde
mojoj drugarici je upravo svratila svalerka njenog bivseg muza :neutral: ovo je zona sumraka.
posto mi je drugarica hladna kao ona boa konstriktor oduvala je bez interesovanja u tri poteza ali se pita koja joj je to patologija uletela u kucu i sta li je ova zamisljala uopste. probala je da joj laska, da joj se slihta, da trazi uslugu od nje, i kad bas nista nije proslo a cilj posete nije bas bio jasan, bila je zamoljena da napsti prostorije, sto je i uradila uz malo drame: "meni je sad zao sto sam dolazila" well, to se tice tebe, ne mene, aj cao.
jos se osecala kao da je pila citavo vece, fuj.

p.s. ako neko ima ideju sta je moglo da joj dune kroz glavu, recite slobodno, ja nesto i ne volim kad se aktiviraju ljudske slabosti u mojoj okolini.

nista mi ne paa, samo da ti kazem da je pomalo smesno, pomalo horor:lol:
 
ovo je za rupu, ali radije cu ovde
mojoj drugarici je upravo svratila svalerka njenog bivseg muza :neutral: ovo je zona sumraka.
posto mi je drugarica hladna kao ona boa konstriktor oduvala je bez interesovanja u tri poteza ali se pita koja joj je to patologija uletela u kucu i sta li je ova zamisljala uopste. probala je da joj laska, da joj se slihta, da trazi uslugu od nje, i kad bas nista nije proslo a cilj posete nije bas bio jasan, bila je zamoljena da napsti prostorije, sto je i uradila uz malo drame: "meni je sad zao sto sam dolazila" well, to se tice tebe, ne mene, aj cao.
jos se osecala kao da je pila citavo vece, fuj.

p.s. ako neko ima ideju sta je moglo da joj dune kroz glavu, recite slobodno, ja nesto i ne volim kad se aktiviraju ljudske slabosti u mojoj okolini.

A drugaricin bivsi ima novu zenu, pa svalerku ili je to drugaricina svalerka, tj. svalerka iz doba kada drugaricin jos nije bio ex? :think:

----------
Sad ozb: ti nisi znala da su ljudi generalno udareni i ludi?
 
A drugaricin bivsi ima novu zenu, pa svalerku ili je to drugaricina svalerka, tj. svalerka iz doba kada drugaricin jos nije bio ex? :think:

----------
Sad ozb: ti nisi znala da su ljudi generalno udareni i ludi?

mislis sto je zovem svalerka jos uvek umesto da kazem nova devojka mog bivseg ili tako nesto kad smo se mi vec razveli? zato sto je ona i dalje u braku sa svojim muzem koji je bio nas blizak prijatelj. predstavlja se kao gospodja x pa navede prezime svog muza ali zivi sa mojim bivsim. ne pitaj, zato i nisam pricala sve detalje kad sam se razvodila.
briga mene sto su oni ludi ali kad upadnu tako u neke momente mazohisticki traze paznju i tacno hoce da ih neko iscepa ali ja vise ne postizavam :lol: a i nemam volju da se bavim njima, osim ako moram.
sad ozbiljno, svaki put kad je jedno od njih malo labilno pocnu meni da prave sranja zato se i pitam sta se desava - moram da provalim i da blokiram sta god da je u pitanju.
i thx svima :zag:
 
ovo je za rupu, ali radije cu ovde
mojoj drugarici je upravo svratila svalerka njenog bivseg muza :neutral: ovo je zona sumraka.
posto mi je drugarica hladna kao ona boa konstriktor oduvala je bez interesovanja u tri poteza ali se pita koja joj je to patologija uletela u kucu i sta li je ova zamisljala uopste. probala je da joj laska, da joj se slihta, da trazi uslugu od nje, i kad bas nista nije proslo a cilj posete nije bas bio jasan, bila je zamoljena da napsti prostorije, sto je i uradila uz malo drame: "meni je sad zao sto sam dolazila" well, to se tice tebe, ne mene, aj cao.
jos se osecala kao da je pila citavo vece, fuj.

p.s. ako neko ima ideju sta je moglo da joj dune kroz glavu, recite slobodno, ja nesto i ne volim kad se aktiviraju ljudske slabosti u mojoj okolini.

kako bre svratila :confused:
kroz kljucaonicu bi moja drugarica rekla da nije zgodno vreme i ne bi je pustila u kucu :kafa:
izuzev ako nema pristup drugaricinom detetu :confused:
 
tako, prvo je zvala telefonom da kaze da mora licno da razgovara sa mnom zbog neceg vaznog a ima pristup detetu. onda je svratila i ispricala neke nebitne gluposti :neutral: zato mi i nije jasno cemu taj dolazak. nesto je sigurno htela, nije dosla dzabe ali meni nije jasno koji interes je imala da dolazi, ko to jos radi.
 

Slične teme


Back
Top