Moja drugarica

Evo čuvenog rođendana, pa možete iskoristiti neke od ideja za frizuru, šminku, cipele, torte..... a možete pokazati i unajmljenom fotografu, da vidi kakav kvalitet fotografija očekujete.
Jes` da je ovde u pitanju 18-ti a ne prvi rođendan, ali frizura je frizura :)

u generaciji mog deteta samo su dva njena druga slavila 18-i rodjendan ovako u restoranu.
secam se da su svi klinci bili zblanuti kad su dosli i videli da nije rec o klasicnoj zurkici u iznajmljenom prostoru, nego ``mala svadba`` sa sve prasecim pecenjem :lol:
 
cicak,uopste se ti ne sekiraj,pravi kako se tebi dopada
i mi smo nasem sinu pravili prvi rodjendan i zajedno i krstenje u restoranu i bilo je super i nama i gostima
dete je malo za igraonicu
a razlog za slavlje je uvek lepo imati
 
moja drugarica ne voli bas ta narodna veselja, ali njm obozava i ima veliku rodbinu koja isto tako voli okupljanja povodom bilo cega sto bi se moglo nazvati razlogom za slavlje, pa je ona osudjena na kafane i proslave :lol:
onda nema drugih opcija, nego da drmne koju i pridruzi im se u kolu :mrgreen:
 
Ако ћемо искрено, на првом рођендану детету није ништа занимљиво, тај догађај служи за промоцију родитеља, или за окупљање родбине.
Ако служи за окупљање драгих људи, онда не треба да је спектакл.
 
sto je meni drago sto mi je rodjendan krajem jula pa sve i da hocu da slavim, nemam sa kim jer su se svi razbezali po morima, putovanjima itd. kaka crna slavlja, precenja i ostali momenti :sad2: moze jedino torta da prodje :))))

edit: heidi :eek: :sad2:
 
Poslednja izmena:
Meni su rođendani, slave, krštenje i sl. porodične svetkovine i mesto im je u toplini doma svoga a ne u kafani. :)

Ali to je neko moje mišljenje. I ne znači da je jedino validno.
ne pada mi na pamet da kuvam i spremam za toliki svet.
ja volim da se doteram i odem da se proveselim,a ne da prinosim i rasklanjam
drugo je slava koja je na neki nacin i vezana za dom
nisu valjda i djeca bila zajedno sa vama?
ja sam 18 slavio u kafani, iznajmio lokal, bilo jedno 70 ljudi, 2 muzike i tako to. naravno, bez roditelja :))))

jesu
i svi su rekli da su se super proveli
nas bre nije bilo toliko,ja ni ne poznajem 70 ljudi :)
 
nikad nisam razumio roditelje koji zovu odrasle ljude medju omladinu, pa jel njegov rodjendan ili tvoj?
missim niko ne brani roditeljima da proslave, nek idu sa svojim drustvom pa nek slave kolko oce.
ja sam pozvao cijeli razred, a posto je velika gimnazija, ima 11 odjeljenja nakupilo se tu jos "raje iz wc-a", brace i sestara, ocas posla 70 ljudi :)))
 
Detetov prvi rodjendan se ne slavi u igraonicama!
Slavimo ga mm i ja prvenstveno! Jer nam dete puni godinu dana! :)

I naravno da se pravi u restoranu! Ko ne zeli ili ne moze, pravi kuci.
Meni ne pada na pamet da taj za mene najbitniji datum provedem.opsluzujuci bilo koga! Zelim da ga provedem.nasmejana opustena sa dragim ljudima.
Imamo doata rodbine i prijatelja pa je broj zvanica 80. 40+40 i neje neki veliki broj ljudi jer su nam pola prijatelji, a s obzirom da u nasim godinama prijatelji imaju partnera a dosta njih i decu, vrlo se lako dodje do te cifre.

I moja drugarica razmislja da ne kiti salu. Ako bas bude dokona, onda ce se time baviti.


I ne znam.kako ste uopste dosli do 18-ih rodj.
 
Ако ћемо искрено, на првом рођендану детету није ништа занимљиво, тај догађај служи за промоцију родитеља, или за окупљање родбине.
Ако служи за окупљање драгих људи, онда не треба да је спектакл.

A ko prica o SPEKTAKLU?

Moja drugarica pravi krstenje detetu a posle toga idu u restoran na rucak-veceru.
I kad pravi nesto onda voli da sve isplanira i da gosti uzivaju.
Ako pozivam nekoga da samnom podeli moju srecu, taj neko se kod mene u gostima uvek oseca kao kralj!
Takva sam.tj.moja drugarica!

Nema mi niceg goreg nego kad pozovu zbog poklona pa sve strpaju i zbrckaju, gurnu im pevaljke i slike da placaju!
Moji gosti, i na mojoj svadbi a i na rodj.mog deteta mogu samo da uzivaju
 
Detetov prvi rodjendan se ne slavi u igraonicama!
Slavimo ga mm i ja prvenstveno! Jer nam dete puni godinu dana! :)

I naravno da se pravi u restoranu! Ko ne zeli ili ne moze, pravi kuci.
Meni ne pada na pamet da taj za mene najbitniji datum provedem.opsluzujuci bilo koga! Zelim da ga provedem.nasmejana opustena sa dragim ljudima.
Imamo doata rodbine i prijatelja pa je broj zvanica 80. 40+40 i neje neki veliki broj ljudi jer su nam pola prijatelji, a s obzirom da u nasim godinama prijatelji imaju partnera a dosta njih i decu, vrlo se lako dodje do te cifre.

I moja drugarica razmislja da ne kiti salu. Ako bas bude dokona, onda ce se time baviti.


I ne znam.kako ste uopste dosli do 18-ih rodj.


ja sam postavljanje klipa shvatila kao krajnje dobronamerni savet drage forumasice tvojoj drugarici kako moze da napravi frizuru, toaletu, salu...
to sve nema veze sa brojem godina koje dete puni:manikir:
 
nikad nisam razumio roditelje koji zovu odrasle ljude medju omladinu, pa jel njegov rodjendan ili tvoj?
missim niko ne brani roditeljima da proslave, nek idu sa svojim drustvom pa nek slave kolko oce.
ja sam pozvao cijeli razred, a posto je velika gimnazija, ima 11 odjeljenja nakupilo se tu jos "raje iz wc-a", brace i sestara, ocas posla 70 ljudi :)))
pa ne znam,on nije zvao ceo razred,zvao je decu koja su mu super prijatelji od malena i koja su navikla da dolaze kod nas kuci,pa im nismo strani i ne osecaju se lose sto smo bili zajedno
bar je meni tako delovalo:think:
 

Slične teme


Back
Top