Moja drugarica

moju drugaricu decko ostavio, kratko su bili zajedno oko 4 mjeseca, al ona jako pati, jer je bilo sve ok, i samo se odjednom promjenio i prestao se javljati, kao ima neke probleme. a inace je baksuz nevidjeni u ljubavi, i sad konacno kad je pomislila da je sve kako treba, opet ne stima. ne znam vise kako da je utjesim, istrosila sam sve rijeci utjehe.:(
 
moju drugaricu decko ostavio, kratko su bili zajedno oko 4 mjeseca, al ona jako pati, jer je bilo sve ok, i samo se odjednom promjenio i prestao se javljati, kao ima neke probleme. a inace je baksuz nevidjeni u ljubavi, i sad konacno kad je pomislila da je sve kako treba, opet ne stima. ne znam vise kako da je utjesim, istrosila sam sve rijeci utjehe.:(

izvadila je pitona iz potaje naochigled zatechenog momka?!...i chudi se josh?! :lol:
 
moju drugaricu decko ostavio, kratko su bili zajedno oko 4 mjeseca, al ona jako pati, jer je bilo sve ok, i samo se odjednom promjenio i prestao se javljati, kao ima neke probleme. a inace je baksuz nevidjeni u ljubavi, i sad konacno kad je pomislila da je sve kako treba, opet ne stima. ne znam vise kako da je utjesim, istrosila sam sve rijeci utjehe.:(

...reci joj da ne odustaje i da ce sve biti u redu...
 
aha 'oce to
1sm137waiting.gif

znas ti onu time is tickin' away? :lol:


btw moja drugarica malopre duuuugo razgovarala sa drugaricom, i malo joj lakse sad kad zna da imaju iste strahove i dileme
 
Moja drugarica treba da organizuje deciji rodjus!
Sve je uglavnom zakazano.
A ona je odabrala dve torte. Jednu ce bas za rodjus da poruci a drugu za slavlje. Ali ne moze da se odluci koju kada?. :)
I da li da ukrasava restoran?
I da li da kupi sebi nesto novo za tu priliku?
I da li da detetu kupi nesto novo?
I kakav poklon da mu uzme?
I fotograf joj treba?

A najvise se boji da li ce ova zena znati da napravi dobro te torte?
 
Moja drugarica treba da organizuje deciji rodjus!
Sve je uglavnom zakazano.
A ona je odabrala dve torte. Jednu ce bas za rodjus da poruci a drugu za slavlje. Ali ne moze da se odluci koju kada?. :)
I da li da ukrasava restoran?
I da li da kupi sebi nesto novo za tu priliku?
I da li da detetu kupi nesto novo?
I kakav poklon da mu uzme?
I fotograf joj treba?

A najvise se boji da li ce ova zena znati da napravi dobro te torte?

te torte bas i nisu toliko vazne
najvaznije je da se ona oseca super i da je bebac zdrav
ja bih ukrasila salu balonima(mislim ne bih se setila sigurno,al sad kad si pomenula...)
i kupila bih sebi novu haljinicu
i bebcu bih kupila odelce sa sve leptir masnom
za poklon mu je sasvim svejedno,i sarena gumena lopta ce ga obradovati,ali posto si u mogucnosti,mozda bi mu mogla staviti neke devizice na racun,pa tako za svaki sledeci
fotografa ne bih,al bih nosila svoj i zamolila i neku drugaricu da slika
a tortu bih prvo prvu,a posle drugu :mrgreen:
 
Moja drugarica treba da organizuje deciji rodjus!
Sve je uglavnom zakazano.
A ona je odabrala dve torte. Jednu ce bas za rodjus da poruci a drugu za slavlje. Ali ne moze da se odluci koju kada?. :)
I da li da ukrasava restoran?
I da li da kupi sebi nesto novo za tu priliku?
I da li da detetu kupi nesto novo?
I kakav poklon da mu uzme?
I fotograf joj treba?

A najvise se boji da li ce ova zena znati da napravi dobro te torte?
Neka drugarica unajmi one što organizuju svadbe, ispraćaje u vojsku i sa`rane - ti će umeti, valjda, da se snađu i sa jednim dečjim rođendanom.
Ako se tvoja drugarica ipak ne odluči za profesionalnu organizaciju, može da pogleda po jutjubu kako se slave rođendani diljem ruralne Srbije - može da se zaljubi u roza boju čuvene 18-godišnje slavljenice, a možda i shvati sav besmisao istog (da ostanem pristojna i ne upotrebim pravu reč).
 
u bgd-u se deciji rodjendani slave u igraonicama, sa ciljem da detetu tog dana bude lepo sa njegovim vrsnjacima
pratioci te dece su posluzeni svedskim stolom i to je to
ne znam nikog ko detetu slavi rodjendan u restoranu
 
Evo čuvenog rođendana, pa možete iskoristiti neke od ideja za frizuru, šminku, cipele, torte..... a možete pokazati i unajmljenom fotografu, da vidi kakav kvalitet fotografija očekujete.
Jes` da je ovde u pitanju 18-ti a ne prvi rođendan, ali frizura je frizura :)
 
u bgd-u se deciji rodjendani slave u igraonicama, sa ciljem da detetu tog dana bude lepo sa njegovim vrsnjacima
pratioci te dece su posluzeni svedskim stolom i to je to
ne znam nikog ko detetu slavi rodjendan u restoranu

Kada je dete malo - taman moze i kod kuce da ostane... Ups, onda i nije rodjendan, vec - stali je onda?! :think:
 
cicak, moja drugarica je pravila rodjendan+krstenje (zabava sa siroke narodne rodbinske mase :roll:) u restoranu za oba deteta. kod prvog se mnogo vise potrudila (citaj pala s nogu od posla i brige sta, kako, koliko itd), a kod drugog bas i nije, poucena prethodnim iskustvom i tada se mnogo bolje provela :lol:
nista baloni, nista kicenje, dete obuceno udobno da moze da normalno da funkcionise, drugarica jeste bila sredjena, nova haljina, sandale, i svi prateci elementi :lol:
jedna torta, velika decija, sarena.
svaki sledeci rodjendan igraonica, da se deca lepo provedu i izigraju, to je to sto se rodbine i obicaja tice.
 

Slične teme


Back
Top