Moja drugarica

...Zvezda dana ce svakako biti malisa...:)...Roditelji i sira porodica treba da izgledaju lepo, u skladu sa prilikom, ali i cinjenicom da ce nositi dobar deo dana bebu u rukama, sto znaci da su neprijatna iznenadjenja moguca kada je prljanje u pitanju, a odeca, obuca, frizura i sminka bi trebalo da budu, osim estetskog momenta, pre svega prakticni...Na tvom mestu bih odabrala dezeniranu tkaninu koja se ne guzva i udobna je za nosenje, izuzetno udobnu i stabilnu obucu i lepu, ali prakticnu frizuru... :zag:
 
:lol:
nema cicak svedenijeg od ovog

domacica-1.jpg

Dooobra!
 
...Zvezda dana ce svakako biti malisa...:)...Roditelji i sira porodica treba da izgledaju lepo, u skladu sa prilikom, ali i cinjenicom da ce nositi dobar deo dana bebu u rukama, sto znaci da su neprijatna iznenadjenja moguca kada je prljanje u pitanju, a odeca, obuca, frizura i sminka bi trebalo da budu, osim estetskog momenta, pre svega prakticni...Na tvom mestu bih odabrala dezeniranu tkaninu koja se ne guzva i udobna je za nosenje, izuzetno udobnu i stabilnu obucu i lepu, ali prakticnu frizuru... :zag:

Podignuta frizura je jedan od razloga.
Udobna haljina takodje, tj. da budu neki mekani materijali.
A za obucu, pa tu imam sve bas bas visoko... Malo niskih imam...
 
...Ne mora da bude niska, vec stabilna i udobna...Znam da je malo takvih medju izrazito visokim poteticama, ali mozda ipak imas takav par, ili bi mogla da napravis kompromis sa stiklom srednje visine...:)...Ti odlicno izgledas i nije potrebno da krijes kilograme...Imaj u vidu da bebe i fleke cesto podrazumevaju jedno drugo - zato bih se pre odlucila za dezeniran model, ili bih imala rezervnu kombinaciju pri ruci, u slucaju da moram da se presvucem...:zag:
 

Back
Top