Moja drugarica

ne bih rekla
znate kako se zavrsila ona moja prica o argentini? rekao mi jel' hoces? ajde idemo, nema problema.
preselo mi u momentu kad sam se videla u stadu krava i medju fokama i kitovima, najednom mi ona njegova ideja o velikoj kuci dosla nekako pametnija :rumenko:


v, ako je dobar tip, tesko da ce to da mu se desi :)
 
ne bih rekla
znate kako se zavrsila ona moja prica o argentini? rekao mi jel' hoces? ajde idemo, nema problema.
preselo mi u momentu kad sam se videla u stadu krava i medju fokama i kitovima, najednom mi ona njegova ideja o velikoj kuci dosla nekako pametnija :rumenko:


v, ako je dobar tip, tesko da ce to da mu se desi :)
Au... pa ti si htela da ideš u Argentinu?
Ja volim i krave i kitove i foke... ma vrv bih otišla..:lol:
Da ostane bez snošaja?:D
 
Pa ne znam juki al takvo mi je iskustvo
Sta ti kazes o problematici? Ozbiljno, ne razumem to

Pa ne znam brate. Ja sam piso komentar iste sekunde kad i ti. Oću reći nisam tebi odgovarao, nego nako iznosio misao. To ti je ta neka kauzalna koincidencija slučajnosti. Nemam šta da kažem. Evo lupam glavu već decenijama kako da potrefim da sve bude potaman. Ako si ovaki ne valja, ako si onaki ne valja.
Ako si kul što si kul, ako se pališ što se pališ. Ako miksuješ, onda ne miksuješ kad treba; ebiga budeš kul kad treba da si emotivan, a kad ti se učini da se očekuje od tebe da nešto kao divljaš ispostavi se da je trebalo da zagrliš i utešiš.
Rado i iskreno priznajem, nemam pojma bratori.
Misim nisam se preterano ni udubio u problematiku, al mi se čini da sam skapirao o čemu se govori u prethodnoj diskusiji.
 
zaboli me glava, tezza si od andrica :)))))))

...Znam...:fdlan:


Eh.... a problem je u tome što mojoj drugarici odgovara i jedno i drugo zapravo. Msm ako je veza u pitanju, to je samo formalna veza, da on bude miran. Ako je u pitanju kombinacija, pa to i ne zahteva nekog preteranog ulaganja. I sad. On kaže da neće kombinaciju, da mu se drugarica sviđa i da hoće vezu, a sve ostalo je kao u kombinaciji... i sad, čemu komplikovanje bzv?

...Napisala sam odgovor na tvoj prvi post iz kojeg sam stekla sasvim drugaciji utisak o perspektivi tvoje drugarice glede veze/kombinacije u kojoj se nalazi...Sada shvatam da je situacija nesto komplikovanija, ali imam utisak da je takvo stanje stvari sustinski na obostrano zadovoljstvo...;) :lol:...


Muškarci su tako komplikovana bića. Nikako da potrefe ono što bi vaše drugarice htele od njih.

...
th_CrystalBallFortuneTellerSmileyGreen.gif
+
277108_230838096929793_915312087_q.jpg
, za bolji pogled...;)
 
A to sutra. Kad popije dva somersbija... onda ce moja drugarica zvati tvoju da idu da ih vidi babo? Moze?
Ali reci drugaricu da se uljudi, ako bude izgledala onako ko na slici ova moja pickica ce se uplasiti. :sad2:
I greota bre... tako je lepa devojka, a onaj jelen je nekako bas naruzio. :aha:
 
a inace u medjuvremenu
doživela je šećerni šok....
kad je halapljiva
i kad ne može da stane dok ne dođe do kraja:mrgreen:
pa makar to bilo i 300 g milke na prayan želudac...
mada joj je na zadnjih 100 već počinjalo da bude muka....
ali eto
stoka....
 

Slične teme


Back
Top