Moja drugarica

moja drugarica veceras ide na jedan rodjenddan i sad isprobava sta ce da obuce.pojavi se pred muzem u uskoj crnoj mini haljini,doduse,sportske zokne na nogama i pita retoricko pitanje,dal sam debela u ovome:zper: a naivni,iskreno:jesi
:eek:
alo bre,ko te je ista pitao:ljutko:

On je video da nešto nije u redu sa celinom,pa je naivno prihvatio ponuđenu opciju.A samo su mu smetale zokne.:lol:

- - - - - - - - - -

Tako joj i treba kada radije pita njega nego nas na DVVD.:tease:
 
sad za kaznu mi dodje da ga posaljem kod blekija za to merenje temperature:evil:

nemoj bre kod blekija, to ce samo fizicki da ga boli
on mora da bude dusevno kaznjen
kazi mu - jaaoo, ja malopre postavim fotografiju na forum da pitam eminentne koju haljinu da obucem, koja mibolje stoji..i jedna je fotografija ona sa tobom duso..i znas sta su mi forumske drugarice rekle - smoki, tata ti se bas dobro drzi :per:
 
nemoj bre kod blekija, to ce samo fizicki da ga boli
on mora da bude dusevno kaznjen
kazi mu - jaaoo, ja malopre postavim fotografiju na forum da pitam eminentne koju haljinu da obucem, koja mibolje stoji..i jedna je fotografija ona sa tobom duso..i znas sta su mi forumske drugarice rekle - smoki, tata ti se bas dobro drzi :per:

Zlobnice :lol:

- - - - - - - - - -

Md uvek vesto pita:"I?" Ako ima osmeh muz potvrdi ako je namrgodjena on kaze pa onako itd
 
e al su namdrugrice glupave, nema reci.
moja je narocito glupava u zadnje vreme, ajmeee zavrsni joj mmozak popio..nista nije ostalo za ostale aktivnosti:zcepanje:
ali danas je bio dan d, sve gotovo, sad krece period revitalizacije , reorganizacije i uzivancije:)))
nesam vam rekla, drugarici mi se sin seli
ne zna dal bi to bilo za pohvaliti se,ili za rupu?:think:
 
e al su namdrugrice glupave, nema reci.
moja je narocito glupava u zadnje vreme, ajmeee zavrsni joj mmozak popio..nista nije ostalo za ostale aktivnosti:zcepanje:
ali danas je bio dan d, sve gotovo, sad krece period revitalizacije , reorganizacije i uzivancije:)))
nesam vam rekla, drugarici mi se sin seli
ne zna dal bi to bilo za pohvaliti se,ili za rupu?:think:

gde se seli?

sve te razumem i naa danas gotovi zavrsni racuni za sve firme
jos ova dva uvoza da prezivimo, pa da danemo i mi dusom
a mozda je i do ovog cetrvrtog pomracenja meseca, a nije do nas
 
mojoj drugarici je nalozeno sa vise strana da ne bude ono sto je,vec hladna i rezervisana
sad moju drugaricu boli glava od toga sto mora da glumata,a srce joj kaze drugacije :(

- - - - - - - - - -

u podstanare.
nasao neki stancic.
ma samo da promrdam zeno zakrzljala sam potpuno.:neutral:

e da je sacekao samo par dana,na 3 min od tebe garsonjerica 27 kvadrata,ko bomboncic
 
mojoj drugarici je nalozeno sa vise strana da ne bude ono sto je,vec hladna i rezervisana
sad moju drugaricu boli glava od toga sto mora da glumata,a srce joj kaze drugacije :(

Upravo citam knjigu o psihickom razvoju dijeteta u kojoj izmedjuostalog jedan jako uvazen psihijatar kaze da je fundament svih emocija, odnos sebe prema samogm sebi. Kako svaka jedinkatreba da radi ono sto joj srce kaze, zasto sto je to jedina prava odluka.
Pamet ne cini dugorocno srecnim...jedino srce. Sad, Smoki, vrati se sebi...hebesh to glumatanje...svakako ne mozes protiv sebe.
 
Poslednja izmena:
pa radi se o snajki:rida:
nesto se uvredila i nije usla u kucu 2 meseca.ja zovi,salji sms,salji poklone,salji poruke na fejsu,porucuj.ona ledena kraljica
sad mi sin rekao doci ce ,meni momentalno noge vire iz vangle i sporeta i svi kazu,alo bre,dokle ces da budes krpa,ponasaj se kulturno,al nemoj da skaces i padas u nesvest od srece

a meni se pada :zaljubljena:

- - - - - - - - - -

Супер, способан дечко.

a i lep je ko slika
 

Slične teme


Back
Top