Moja drugarica

namazite se kremom pre stavljanja parfema,bolje drzi "masna" nego suva koza
parfem nije predvidjen za kosu,postoje specijalni parfemi za kosu jer ovi klasicni stete istoj (da l zbog alkohola ne znam)
i na kraju ali ne i najmanje bitno pitajte ljude oko sebe da l mirisete,jer se cesto naviknemo na sopstveni parfem pa ga "zaboravimo" sem toga citrusi i te laganije note brze ispare,dok orijentalni parfemi traju duze (ali dobro razumem da neko ne voli,ja bih pre isla smrdljiva nego da mirisem recimo na angel) npr vanila i paculi su trajni na kozi

a nekad jednostavno ne kliknemo s nekim mirsnim notama i nema tu sta
jos malo da se pravim vazna svojim znanjem :malav: ako zelite da mirisete sebi (a ne da ostavljate mirisni trag) opredelite se za extrait de parfum,ili jednostavno receno parfum (dakle njet toaletna voda i njet parfemska voda),to je najintimnije parfemisanje,za tebe i onog ko te ljubi,nanosi se na tacke pulsiranja,vrat,izmedju grudi,zglobove i kako vam srce zakuca tako cete osetiti talas vaseg omiljenog parfema ,to nije miris za svaki dan,to je za specijalne prilike (i novcanike 7.5ml moze kostati 150€ cak,zbog visoke koncentracije parfema i vrlo malo alkohola) i za dame a ne starlete :lol:
eto nista,mojoj drugarici je bilo zadovoljstvo :mrgreen:
 
moja drugarica je otisla do kosookog da mu se zahvali,ono kao usput iz banke
on imao mnogo posla pa joj rekao "ma svraticu do tebe" a ona se misli neeeeeeeeeeee :dash:
sve je nastupila drugarski kao e cool za cokoladu,srecan bozic
 
namazite se kremom pre stavljanja parfema,bolje drzi "masna" nego suva koza
parfem nije predvidjen za kosu,postoje specijalni parfemi za kosu jer ovi klasicni stete istoj (da l zbog alkohola ne znam)
i na kraju ali ne i najmanje bitno pitajte ljude oko sebe da l mirisete,jer se cesto naviknemo na sopstveni parfem pa ga "zaboravimo" sem toga citrusi i te laganije note brze ispare,dok orijentalni parfemi traju duze (ali dobro razumem da neko ne voli,ja bih pre isla smrdljiva nego da mirisem recimo na angel) npr vanila i paculi su trajni na kozi

a nekad jednostavno ne kliknemo s nekim mirsnim notama i nema tu sta
jos malo da se pravim vazna svojim znanjem :malav: ako zelite da mirisete sebi (a ne da ostavljate mirisni trag) opredelite se za extrait de parfum,ili jednostavno receno parfum (dakle njet toaletna voda i njet parfemska voda),to je najintimnije parfemisanje,za tebe i onog ko te ljubi,nanosi se na tacke pulsiranja,vrat,izmedju grudi,zglobove i kako vam srce zakuca tako cete osetiti talas vaseg omiljenog parfema ,to nije miris za svaki dan,to je za specijalne prilike (i novcanike 7.5ml moze kostati 150€ cak,zbog visoke koncentracije parfema i vrlo malo alkohola) i za dame a ne starlete :lol:
eto nista,mojoj drugarici je bilo zadovoljstvo :mrgreen:

zaboravila si najvazniju tacku :per:
 
moja drugarica je otisla do kosookog da mu se zahvali,ono kao usput iz banke
on imao mnogo posla pa joj rekao "ma svraticu do tebe" a ona se misli neeeeeeeeeeee :dash:
sve je nastupila drugarski kao e cool za cokoladu,srecan bozic

:rotf:
a pa ona je mislila tako lako da se izvuce..e pa nece moci..
morace ili da bude djubre ili da trpi smaraca..

tako se mojoj drugarici pre par godina nakacio spediter..
obecavao brda i doline i sta sve ne..
njoj neprivlacan skroz..
pricao joj da je ona njegova muza..da bi je uhvatio za ruku izmisljao je sastanke sa sefovima carine i sta sve ne..kao on ce da je vozi idu njegovim kolima, pa onda oplete pricu..
ona je cutala i trpela jer je mislila da ce da joj pomogne oko posla da resi nesto sto joj je bilo komplikovano..
i tako je setao ko mecku bozanu dok nije odradila prvi uvoz sa njegovom firmom..
i onda shvatila da on pojma nema..da je ona za njega alfa i omega..
bljak, bljak..
ispostovala ga za taj jedan uvoz, skinula sa liste prijatelja sa face i odahnula..
 
zaboravila si najvazniju tacku :per:

to ako radite jogu
7TFEG00Z.jpg
 
:rotf:
a pa ona je mislila tako lako da se izvuce..e pa nece moci..
morace ili da bude djubre ili da trpi smaraca..

tako se mojoj drugarici pre par godina nakacio spediter..
obecavao brda i doline i sta sve ne..
njoj neprivlacan skroz..
pricao joj da je ona njegova muza..da bi je uhvatio za ruku izmisljao je sastanke sa sefovima carine i sta sve ne..kao on ce da je vozi idu njegovim kolima, pa onda oplete pricu..
ona je cutala i trpela jer je mislila da ce da joj pomogne oko posla da resi nesto sto joj je bilo komplikovano..
i tako je setao ko mecku bozanu dok nije odradila prvi uvoz sa njegovom firmom..
i onda shvatila da on pojma nema..da je ona za njega alfa i omega..
bljak, bljak..
ispostovala ga za taj jedan uvoz, skinula sa liste prijatelja sa face i odahnula..

pa to je tak strashno :sad2:
 
:rotf:
a pa ona je mislila tako lako da se izvuce..e pa nece moci..
morace ili da bude djubre ili da trpi smaraca..

tako se mojoj drugarici pre par godina nakacio spediter..
obecavao brda i doline i sta sve ne..
njoj neprivlacan skroz..
pricao joj da je ona njegova muza..da bi je uhvatio za ruku izmisljao je sastanke sa sefovima carine i sta sve ne..kao on ce da je vozi idu njegovim kolima, pa onda oplete pricu..
ona je cutala i trpela jer je mislila da ce da joj pomogne oko posla da resi nesto sto joj je bilo komplikovano..
i tako je setao ko mecku bozanu dok nije odradila prvi uvoz sa njegovom firmom..
i onda shvatila da on pojma nema..da je ona za njega alfa i omega..
bljak, bljak..
ispostovala ga za taj jedan uvoz, skinula sa liste prijatelja sa face i odahnula..

pa ako mora tako bice djubre,nema problema
ili ledenu kucku "decko gde si se zaleteo,si ti normalan???"
uh umem to,al ne volim,samo kad me neko bas iznervira,a on me ne nervira,on je fina mica
 
namazite se kremom pre stavljanja parfema,bolje drzi "masna" nego suva koza
parfem nije predvidjen za kosu,postoje specijalni parfemi za kosu jer ovi klasicni stete istoj (da l zbog alkohola ne znam)
i na kraju ali ne i najmanje bitno pitajte ljude oko sebe da l mirisete,jer se cesto naviknemo na sopstveni parfem pa ga "zaboravimo" sem toga citrusi i te laganije note brze ispare,dok orijentalni parfemi traju duze (ali dobro razumem da neko ne voli,ja bih pre isla smrdljiva nego da mirisem recimo na angel) npr vanila i paculi su trajni na kozi

a nekad jednostavno ne kliknemo s nekim mirsnim notama i nema tu sta
jos malo da se pravim vazna svojim znanjem :malav: ako zelite da mirisete sebi (a ne da ostavljate mirisni trag) opredelite se za extrait de parfum,ili jednostavno receno parfum (dakle njet toaletna voda i njet parfemska voda),to je najintimnije parfemisanje,za tebe i onog ko te ljubi,nanosi se na tacke pulsiranja,vrat,izmedju grudi,zglobove i kako vam srce zakuca tako cete osetiti talas vaseg omiljenog parfema ,to nije miris za svaki dan,to je za specijalne prilike (i novcanike 7.5ml moze kostati 150€ cak,zbog visoke koncentracije parfema i vrlo malo alkohola) i za dame a ne starlete :lol:
eto nista,mojoj drugarici je bilo zadovoljstvo :mrgreen:

...Hvala drugarici...:)..Drugaricino iskustvo je traumaticne prirode, a uzrokovano, za sada jedinstvenom, nekompatibilnoscu PH vrednosti koze sa sastojcima najdrazeg aldehidnog parfema, za koju nema resenja osim lakonskog koje, kao potez ocajnika, primenjuje...:D
 
moja drugarica je naucila da bude djubre skoro ko da je muskarac.
jedino sto joj to ne pricinjava ni najmanje zadovolstvo, osim malog pakosnog osmeha kad neka maca dodje na vratanca..
al i dalje je u dilemi, zasto je tako tesko biti normalan?:(
 
mozda je ta varijanta lajtija (:lol:) ne znam kako mirise
imala sam ga pre neku godinu,obican chanel 5,meni je on jedan od postojanijih,probaj sa kremom iz linije,uzmi sampler za pocetak
pa probaj neposredno pred parfemisanje da namazes kozu kremom i onda strc strc :rumenka:
 
moja drugarica je naucila da bude djubre skoro ko da je muskarac.
jedino sto joj to ne pricinjava ni najmanje zadovolstvo, osim malog pakosnog osmeha kad neka maca dodje na vratanca..
al i dalje je u dilemi, zasto je tako tesko biti normalan?:(
To se i ja pitam.
Moja drugarica ima problem sa koleginicama u kancelariji sa kojima provodi veći deo dana. Ne vole je jer je nasmejana i vesela, voli da se šali, tako lakše podnosi stres i frku.
I onda je drugarica danas na koktel-zabavi nabacila mrgud facu i hebala kevu pogledima ne bi li odobrovoljila koleginice da je prime u društvo.
Ali joj ne ide jer je trebala da hebe kevu zapravo, a ne samo pogledima i i dalje se oseća odbačeno.:rida:
 
moja drugarica je naucila da bude djubre skoro ko da je muskarac.
jedino sto joj to ne pricinjava ni najmanje zadovolstvo, osim malog pakosnog osmeha kad neka maca dodje na vratanca..
al i dalje je u dilemi, zasto je tako tesko biti normalan?:(

jao ovo je diskriminacija :eek:
i ja to ne volim,da budem djubre,i minimalno koristim,cak i kad zasluze
 
...Ukoliko ima srece sa poslovnom politikom parfimerije, mozda i dobije povracaj novca, odnosno mogucnost drugacijeg izbora...Moja drugarica ima identican problem sa svojim omiljenim parfemom, koji se na njenoj kozi ne zadrzava duze od 5 minuta - bukvalno...Zato ga nanosi na odecu (rizikujuci fleke) i kosu, ali efekat je daleko od zeljenog...Svi ostali parfemi iste kuce su neuporedivo postojaniji, neki su cak neprevazidjeni u tom smislu, da jad bude veci...:)

Savet drugarici: namaži kožu bebi uljem nakon kupanja, pusti da koža upije pa tek onda nanesi parfem;)
 

Back
Top