Moja drugarica

i moja drugarica je prosto ljubomorna na sve one sa sijete sto su minus 2 i vise kg sa svakim
javljanjem

prica nesto sa muzem koji je shvatio da ne moze nista da obuce pa krenuli u kupovinu pa i tu ne moze nista da kupi sto mu se svidja
uglavnom je stomak visak:mrgreen:mada mu se cesto i ruka yaglavi u rukavu
elem
pricaju kao ajde da izbace sokove, alkohol, slatkise,da jedu samo corbice, meso i salate,
i onda md izvede racunicu
u narednih mesec dana
rodjendani kod
muceta koje su krstili
rodjenog sestrica, sestricine i sestre
dragog zeta
krstenje deteta dobrih prijatelja
rodjendan sopstvene cerke

a da dodam i da je rodjendan md bio kao i 18 rodjendan deteta prijetelja

i ajd sad ne jedi i ne pi
 
nego, mozda je u...znalcima problem
misim, mozda je vrijeme da im se reducira broj ili smanje...povlastice
na temi koja je nakad imala sasvim drugu namjenu...missim, nije bas
da je bila u kategoriji oglasi licne prirode
pa da se kachimo samo ps-opirani do neprepoznatljivosti...
mojoj drugarici se mrvu povraca od svih s.ranja koje cita tamo
u zadnje vrijeme i ima dojam da normalni ljudi - poput vasih drugarica...eto
pomalo gube volju da se kache tamo...sto je greota

- - - - - - - - - -

lepo su joj rekli
nek se zamonashi ja bi dodao

a ti se zamonasi...ko ti brani
 
Mojoj drugarici ide na živce situacija kada do poslednjeg momenta, do tri dana pred polazak, ne zna da li ide na more. :( A godinu dana samo o moru misli. I onda, kako se približava avgust, samo joj kuva u stomaku: da li će biti dovoljno para, da li će stići sve da odrade da svekra i svekrvu ostave bez obaveza, mrzi što traži smeštaj u poslednjem momentu, a vezuje se za mesta i ljude, pa bi samo tamo gde je već bila prethodnih nekoliko godina.

Još ove godine ima svadbu 11. pa ne može da planira pre tog datuma da ode i da se vrati, ni u ludilu, a 20. joj tata ide na manju hiruršku intervenciju, rutinsku, ali ipak je on stariji čovek, ko zna kako sve može da se završi...I ne zna da li može da ode spokojna na more, kada zna da on ide u bolnicu. I kakvi su to dr kada ne koriste u avgustu GO?

I živi za tih 12 dana odmora, trpi svekra, svekrvu, nedohebanu zaovu, dete u pubertetu, dete koje je izašlo iz puberteta, nervoznog muža pred klimaksom, radi kao konj, leže kasno, ustaje rano, ima boju kao da je sa afričkog kontinenta jer sa njive ne dolazi, a kada dođe, noću se sunča pored rerne....i još uvek ne zna da li će i kada na more. I da li će uopšte moći da krene, a da zna da možda tatu vidi poslednji put. :rida:

I sada bi moju drugaricu jako iznervirala ova mileva, što se boji sopstvenih slika, a naodmarala se samo tako, a o smokvi i afro koje žive već mesec dana na moru, da ne pričam. :evil:

I ova dive, što je utegnuta kao struna bi je nervirala, samo tako....:evil:

.....mozda tvoja drugarica nece da mi poveruje, ali je mojoj drugarici jako krivo sto ti se bas sve to tako namestilo ove godine....i predlaze ti ili da preskocis tu svadbu, posaljes poklon
i cao, zdravo.....u kola i na more koje je tvoja drugarica zasluzila, i ne 12 nego 22 dana bi joj bilo malo da se nakupi pozitivne energije i dodje kuci zadovoljna....ovo sa tatom malo
preterujes, bice on dobro, i bio bi srecan da se tvoja drugarica odmori jer zna koliko radi od jutra do prekosutra...
...u krajnjem slucaju moja drugarica tvojoj predlaze da krene na more posle tatine operacije, jer ce lepog vremena za suncanje i kupanje biti sigurno do sredine oktobra...
...sinovi u pubertetu/muz u klimaxu, neka ih malo iskulira.....sve ce to proci nervirala se ona ili ne....ili sto bi ovde rekle neke moje drugrice "sve ce to jednom biti juce":heart:

...smestaj ces najlakse naci....gde god da krene tvoja drugarica, ili u cg ili u grcku ista stvar, nigde sezona nije kao sto je nekad bila, kriza se primecuje na svakom koraku....

...:zag:
 
Moja druDarica je danas obišla pet radnji u potrazi za kupaćim kostimom. I ništa. Ni krilca ni nožice. Svaki božiji kupaći ima neke uloške nagurane u po dva trouglića i namenjen je ili devojkama bez grudi ili devojkama sa silikonima. I nakače one glupe etikete i zujalice, gledaš da ti ne oderu kožu s leđa. I još joj prodavačica od dvadeset ljeta ljubazno nudi neki fatirani kupaći, ma bre ženska glavo ne držim grudi pod nosem dok plivam. :roll:
 
Moja druDarica je danas obišla pet radnji u potrazi za kupaćim kostimom. I ništa. Ni krilca ni nožice. Svaki božiji kupaći ima neke uloške nagurane u po dva trouglića i namenjen je ili devojkama bez grudi ili devojkama sa silikonima. I nakače one glupe etikete i zujalice, gledaš da ti ne oderu kožu s leđa. I još joj prodavačica od dvadeset ljeta ljubazno nudi neki fatirani kupaći, ma bre ženska glavo ne držim grudi pod nosem dok plivam. :roll:

...u WS su imali bas normalne kupace za pravo cudo....a gornji i donji moze da se uzme posebno..sto je jos jedna prednost plus....ako tvoja drugarica nije tamo
gledala neka pogleda, i ako joj se ne svide, bar nista ne gubi...
 
Moja druDarica je danas obišla pet radnji u potrazi za kupaćim kostimom. I ništa. Ni krilca ni nožice. Svaki božiji kupaći ima neke uloške nagurane u po dva trouglića i namenjen je ili devojkama bez grudi ili devojkama sa silikonima. I nakače one glupe etikete i zujalice, gledaš da ti ne oderu kožu s leđa. I još joj prodavačica od dvadeset ljeta ljubazno nudi neki fatirani kupaći, ma bre ženska glavo ne držim grudi pod nosem dok plivam. :roll:




a kolike su ti tačno sise?
 
Coco je navatala solidnog baju pa ti vidi :zper:

vala bas
a i meni zena izgleda bolje no anoreksicne manekenke


i da dodam samo za tebe
problemje u punjacu ne u kompijuteru
i kad sam to shvatila odem u radnju
prvo mi prodavali muuda ya bubrege da 36 mesci je garancija za komp ali ne i punjac
lepo ih pitala gde pise
nigde
e pa omda vazi ya sve yakljucim i oni se teska srca sloze
ali nadju nacin da mi doakaju
ne moze da se u BGD salje samo punjac vec i laptop
i da ce da ceka na to jedno mesec dana
tako da je ona odustala
i da kupi punjac ono cvrc
samo glupi dell ima te neke spec punjace koji imaju neke tri zice tako da od pet probanih univerzalnih ni jedan ne fercera
imaju po te neke dve zice, a sad objasnjavam ko mali Perica
tako da je narucila za sutra dellov
i tako...
 
Moja druDarica je danas obišla pet radnji u potrazi za kupaćim kostimom. I ništa. Ni krilca ni nožice. Svaki božiji kupaći ima neke uloške nagurane u po dva trouglića i namenjen je ili devojkama bez grudi ili devojkama sa silikonima. I nakače one glupe etikete i zujalice, gledaš da ti ne oderu kožu s leđa. I još joj prodavačica od dvadeset ljeta ljubazno nudi neki fatirani kupaći, ma bre ženska glavo ne držim grudi pod nosem dok plivam. :roll:

a koji kroj kupaceg oces i koliko para..?
meni je problem bilo da nadjem model kome donji dio nije na vezanje...
to ne volim, ne osjecam se dobro u tome
i nasla sam u rodicu...missim, nevjerojatno, ali istinito
donji dio normalan, ono ni predubok, ni preplitak, a gore obicni trouglovi, podesivi
a neki dan odem na pijacu da kupim kojesta i vidim i na tezgama tamo da ima - oni sto odjecu prodaju
bas zanimljivh kupacih
 
vala bas
a i meni zena izgleda bolje no anoreksicne manekenke


i da dodam samo za tebe
problemje u punjacu ne u kompijuteru
i kad sam to shvatila odem u radnju
prvo mi prodavali muuda ya bubrege da 36 mesci je garancija za komp ali ne i punjac
lepo ih pitala gde pise
nigde
e pa omda vazi ya sve yakljucim i oni se teska srca sloze
ali nadju nacin da mi doakaju
ne moze da se u BGD salje samo punjac vec i laptop
i da ce da ceka na to jedno mesec dana
tako da je ona odustala
i da kupi punjac ono cvrc
samo glupi dell ima te neke spec punjace koji imaju neke tri zice tako da od pet probanih univerzalnih ni jedan ne fercera
imaju po te neke dve zice, a sad objasnjavam ko mali Perica
tako da je narucila za sutra dellov
i tako...

pa to ti je najbenignija moguca varijanta
da naruchis novi
i super je sto nije baterija, ni ulaz...posto bi to bilo drndanje sa servisom
odlicno si prosla
 

Slične teme


Back
Top