Moja drugarica

Moja drugarica otplivala 1km i sad se razvalila sa punim tanjirom špageta koje neće potrošiti ni 12km plivanja. :lol:
Joj, sad se setila da mora popiti i kokakolu, al nikako lajt, samo strejt.

Muž joj jadan smršao 7kg za 2 nedelje na novom poslu pa je ona odlučila da nabaci 7kg, čisto zbog ravnoteže. :cool:
 
..moja drugarica ima zimski pivski stomachic i zabole je.. :whistling:
..a na vagu stavlja samo decu.. :P

- - - - - - - - - -

e , a koliko je sirok onaj bazen?:)
ja sam prisli put, kad posle nisam mogla da hodam tri dana, preplivala 20 puta tamo-nazad..

..kod bi pola ovih misli shto ih sad ima nakon ovog tvog posta moja drugarica sprovela u delo,
prepolovio bi joj se stomachic za tri dana.. :rotf:
 
..moja drugarica ima zimski pivski stomachic i zabole je.. :whistling:
..a na vagu stavlja samo decu.. :P

- - - - - - - - - -



..kod bi pola ovih misli shto ih sad ima nakon ovog tvog posta moja drugarica sprovela u delo,
prepolovio bi joj se stomachic za tri dana.. :rotf:
ako misis ono sto misim da smisis..u pravu si za stomacic:))))))))))

- - - - - - - - - -

sta je bilo?:eek:
 
Meni su rekli da po širini ima isto kao Spens. Znači preplivala si pola km.
Po dužini ima 40m.
Ja plivam 40 puta tamo-nazad.:lol: Dve dužine prsno, dve dužine kraul, oko 30-35 minuta i izlazim napolje jer odmah jurim dalje da kupim klince. Nemam ni vremena da sporije plivam, a zacrtala sam minimum 1km, za manje od toga neću ni da ulazim u bazen. :lol:
 
hm, ne znam sta cu sa tim zglobovima, bash sam se zabrinula..:think:
a nisam se ni forsirala, lepo sam plivala nisam dobila upalu misica niti bilo sta slicno..
e jes mi polovna drugarica, uzas jedan..shtash, starija zena..:rotf:
 
Upala mišića od seksa? :eek:
A ide redovno na plivanje, trenira, šeta kuče. Smoki i ja se pitam kakav je to seks? :ceka:

- - - - - - - - - -

hm, ne znam sta cu sa tim zglobovima, bash sam se zabrinula..:think:
a nisam se ni forsirala, lepo sam plivala nisam dobila upalu misica niti bilo sta slicno..
e jes mi polovna drugarica, uzas jedan..shtash, starija zena..:rotf:
Ma nemoj?! Kakva bre starija žena? :tiganj:
Moja drugarica nema nameru da bude starija bar do šeste decenije. :manikir:
Ja bih pre rekla da i tvoja drugarica preteruje sa seksom. :zper:
 
i kako vam se da brojati, ja idem na plivanje redovno 2 godine, mozdaa i vishe i nikad nisam uspio da izbrojim koliko puta preplivam, dodjem do 8 i zabrojim se. valjda zato sto previse uzivam, shta znam

- - - - - - - - - -

racunam sa okretom i kojom pauzom od par sekundi da mi treba 35 sekundi za 25 metara, to sam jedino uspio izmjeriti
 
eee i ja sam divljak, kolko god da treniram nije isto seksualna i ova druga kondicija

tacno
mislim u seksu se pokrecu neki drugi misici,sto ne postoje kad trcis,to je odvojivo nekako :lol:
i to zavisno od vrste seksa takodje
:rumenka:
to mi je sve ispricala drugarica :prstic:

- - - - - - - - - -

moja drugarica je trcala cele nedelje svog kratkog odmora koji se zavrsava u utorak u 10h :sad2:
odmor je bio sportski,vikedn ce se iskoristiti za nadoknadu kalorija :aha: jer je opet sivilo
 

Slične teme


Back
Top