Sta mislite

Vendi9

Aktivan član
Poruka
1.586
koliko su zene/devojke krive za fenomen da ozenjeni/zauzeti muskarci svrljaju okolo i bez blama stratuju druge devojke? Ja licno mislim da je lepsi pol direktni krivac za tu pojavu..i da nam na taj nacin kvari prosek do ludila!!!!.sta vi milsite?
 
nije zena kriva ako je lepa,nego muskarac koji svrlja i koji ne moze da se iskontrolise.naravno,ima i onih "dama" koje bi sve uradile,ali ima i muskih kurvi,tako da se ne moze reci da su zene krive...ako sam dobro razumela pitanje?
 
Ovo je jedno od onih vecitih pitanja.
Ali definitivno muskarci su ti koji otvoreno to rade,bez imalo taktike i samo gledaju zene kao objekte,a onu sa kojom su,kao neku vrstu dusevnog zatvora jer "treba imati devojku ili zenu".
A te zavodnice,one rade sjajan posao da zadovolje svoju pozudu,i pri tom dizu svoj ponos u nebesa.
U svakom slucaju krajnje,krajnje bedno i plitko sa obe strane.
 
da da devojke su krive inace su i krive sto ih siluju jer nose mini suknje a kad malo razmislim ma krive su i zene onih koji svrljaju jer nisu dobre pa ne uspeju da zadrze tog muskarca!sram ih bilo!!!
 
Banshee:
nije zena kriva ako je lepa,nego muskarac koji svrlja i koji ne moze da se iskontrolise.naravno,ima i onih "dama" koje bi sve uradile,ali ima i muskih kurvi,tako da se ne moze reci da su zene krive...ako sam dobro razumela pitanje?

Ok naravno da nije zena kriva ako je privlacna, ali ovde mislim na situaciju da zauzet muskarac ladno krece u akciju da je muva!! E kad bi zene generalno takve tipove napusile k...cem onda bi se oni manje silno osecali i ne bi bili toliko sigurni u sebe. Meni kad se to desi, makar i u tragovima, ja mu kazem svasta ali se nerviram odakle mu petlja i shvatim da je ima zahvaljujuci glupacama ili lakim ribama!
 
Svako odgovara za svoje postupke.

To što je nekom uspelo da prođe kod X devojaka, pa on automatski podrazumeva takav scenario i za mene... tu tek nisu krive te devojke. Nemaju one veze sa tim što je
tip samo glupava švalerčina sa standardnom žvakom.
 
Vendi9:
Banshee:
nije zena kriva ako je lepa,nego muskarac koji svrlja i koji ne moze da se iskontrolise.naravno,ima i onih "dama" koje bi sve uradile,ali ima i muskih kurvi,tako da se ne moze reci da su zene krive...ako sam dobro razumela pitanje?

Ok naravno da nije zena kriva ako je privlacna, ali ovde mislim na situaciju da zauzet muskarac ladno krece u akciju da je muva!! E kad bi zene generalno takve tipove napusile k...cem onda bi se oni manje silno osecali i ne bi bili toliko sigurni u sebe. Meni kad se to desi, makar i u tragovima, ja mu kazem svasta ali se nerviram odakle mu petlja i shvatim da je ima zahvaljujuci glupacama ili lakim ribama!

ok,shvatam sta hoces da kazes,ali opet inicijativa krece od zauzetog muskarca,sto bi se reklo,ne moze da se iskontrolise iz nekog nepoznatog razloga...sada,ako ga devojka ne iskulira,i prihvati muvanje,onda krivica prelazi i na nju...ali,da on u samom startu nije nista preduzeo,verovatno od toga nista ne bi ni bilo...
mislim,kada vidim negde zgodnog muskarca bio on slobodan ili ne,ne odem do njega da ga muvam,uhvatim za dupe,ili sve jedno sta....ne znam,ja mislim da je stvar pre svega u samokontroli,postovanju druge osobe,iskrenosti,itd....to je preduslov za normalno ponasanje,bilo gde,ne samo u gore navedenom slucaju.
 
Vendi9:
koliko su zene/devojke krive za fenomen da ozenjeni/zauzeti muskarci svrljaju okolo i bez blama stratuju druge devojke? Ja licno mislim da je lepsi pol direktni krivac za tu pojavu..i da nam na taj nacin kvari prosek do ludila!!!!.sta vi milsite?

Mda,a muskarci jadni naivini i onako poluretardirani pa padaju nesrecnici kao kruske ispred njihovih nogu, nesvesni patnje i bola koje prouzrokuju na drugoj strani,bas ih sazaljevam...
Ovo je pitanje morala ,a to nema veze sa polom vec vaspitanjem i strukturom licnosti.Nijedna krivica po mom misljenju ne moze da se generalizuje,sve se razlikuje od situacije do situacije .
 
Vendi9:
koliko su zene/devojke krive za fenomen da ozenjeni/zauzeti muskarci svrljaju okolo i bez blama stratuju druge devojke? Ja licno mislim da je lepsi pol direktni krivac za tu pojavu..i da nam na taj nacin kvari prosek do ludila!!!!.sta vi milsite?

Pa bitan je sport.
Živimo u vremenu rimskih orgija.Treba se opustiti i uživati....
 
...ili simpatična priča o tome: "Kako je, kada i kako lepši pol počeo da kvari prosek lepšem polu?" :) :P
Prvu veliku društvenu podelu rada inicirale su ženke, kada su se podelile na domaćice i zanatlijke.
Ženke su tvorci prvog zanata na svetu.
Najstarijeg! Sa sve trgovinom koja podrazumeva - dućan :D
Mi (muškarci je l') smo iz puke radoznalosti ušli u novootvoreni dućan i... :roll:..do dana današnjeg najviše volimo da u istom "pazarimo".
(čista navlakuša, ko forum jbt. :) )
 
Vendi9:
koliko su zene/devojke krive za fenomen da ozenjeni/zauzeti muskarci svrljaju okolo i bez blama stratuju druge devojke? Ja licno mislim da je lepsi pol direktni krivac za tu pojavu..i da nam na taj nacin kvari prosek do ludila!!!!.sta vi milsite?

:shock: :shock: :shock: kojima se to nama kvari kakav prosek :?: :shock:

razumem poentu ,ali mi nije jasna pricha o "proseku" :?
smo sad pochele da se delimo na
"qurve" i "domacice" :?: :shock:

"ona ... mi po mojoj kuini kvari prosek" :?: :shock:
 
Licno mislim da neke curice svojim ponasanjem i oblacenjem doprinose tome da im muskarci cesce prilaze,
ali se ne slazem s tim da iko moze da meni ili bilo kome kvari ili poboljsa prosek...

Svako u svojoj glavi ima postavljene granice ili bi trebalo da ih ima, i ponasa se u skladu sa njima...

Njegovo je da proba (ozenjen ili ne) a moje je da pristanem ili odbijem...
 
Vendi9:
koliko su zene/devojke krive za fenomen da ozenjeni/zauzeti muskarci svrljaju okolo i bez blama stratuju druge devojke? Ja licno mislim da je lepsi pol direktni krivac za tu pojavu..i da nam na taj nacin kvari prosek do ludila!!!!.sta vi milsite?

To da oženjeni muškarci startuju devojke, nije nikakav fenomen ovog trenutka, toga je bilo i biće...
Devojke strašno greše kada se upuste u vezu (trajniju), sa oženjenim muškarcem. Retki su slučajevi da oženjen čovek "rasturi" porodicu zbog ljubavnice... Obično devojke izgube par godina s oženjenim muškarcem, propuste možda šansu da se udaju, pa posle 40-te, kad ostanu same, pitaju se
gde su bile i šta su radile. Zato devojke, držite se slobodnih i vama približnih godina, ako želite da imate svoju porodicu!
 
Vendi9:
koliko su zene/devojke krive za fenomen da ozenjeni/zauzeti muskarci svrljaju okolo i bez blama stratuju druge devojke? Ja licno mislim da je lepsi pol direktni krivac za tu pojavu..i da nam na taj nacin kvari prosek do ludila!!!!.sta vi milsite?
:shock: vecu glupost nisam dugo procitala!
da mi je da vidim tog frajera koji te je nafilovao pricama:nisam ja kriv,sela mi na q,morao sam :lol: ...uh,pocinjem da zvucim k'o ona raindog :lol: ustvari,da nisi ti to skinula iz nekog loseg muskog caspopisa,maxim ultra-gorki,cklm,mclk,klcm...hm :roll:
 
E, ja mislim da jesu krive... Zato sto tolerisu svrljanja svojih muskaraca, zato sto cute i trpe, zato sto svoje kcerke uce da to isto rade...
Cuti i trpi, musko je...
Ma, **** moj je to opravdanje... To je samo IZGOVOR...
Pa i ovdje na forumu nerijetko se mogu vidjeti zenski postovi o tome kako svaka zena treba da zna kako da joj se muskarac uvijek vrati, nakon sto se izvuca sa drugim zenama... Toboze, vjestina je zadrzati takvog muskarca kraj sebe... Pa, uzmi ga sebi, yebote... Meni takav ne treba...
Onda dalje, muski postovi u kom se svrljanje "objasnjava" takvim njihvoim nagonima... Kao, nisu oni jadnichci krivi, nego im je takva priroda... I onda dodju zene i aminuju to...
I onda mi kazite da nisu krive... :evil:
Nisu malo sutra... :x
 
Gazdarica:
E, ja mislim da jesu krive... Zato sto tolerisu svrljanja svojih muskaraca, zato sto cute i trpe, zato sto svoje kcerke uce da to isto rade...
Cuti i trpi, musko je...
Ma, **** moj je to opravdanje... To je samo IZGOVOR...
Pa i ovdje na forumu nerijetko se mogu vidjeti zenski postovi o tome kako svaka zena treba da zna kako da joj se muskarac uvijek vrati, nakon sto se izvuca sa drugim zenama... Toboze, vjestina je zadrzati takvog muskarca kraj sebe... Pa, uzmi ga sebi, yebote... Meni takav ne treba...
Onda dalje, muski postovi u kom se svrljanje "objasnjava" takvim njihvoim nagonima... Kao, nisu oni jadnichci krivi, nego im je takva priroda... I onda dodju zene i aminuju to...
I onda mi kazite da nisu krive... :evil:
Nisu malo sutra... :x

Hvala na podrsci!! Konacno je neko ukapirao na sta sam milila!!!
 
peach:
Vendi9:
koliko su zene/devojke krive za fenomen da ozenjeni/zauzeti muskarci svrljaju okolo i bez blama stratuju druge devojke? Ja licno mislim da je lepsi pol direktni krivac za tu pojavu..i da nam na taj nacin kvari prosek do ludila!!!!.sta vi milsite?
:shock: vecu glupost nisam dugo procitala!
da mi je da vidim tog frajera koji te je nafilovao pricama:nisam ja kriv,sela mi na q,morao sam :lol: ...uh,pocinjem da zvucim k'o ona raindog :lol: ustvari,da nisi ti to skinula iz nekog loseg muskog caspopisa,maxim ultra-gorki,cklm,mclk,klcm...hm :roll:

Peach, niko mene ne filuje...dok sam imala decka nije me varao...ovde ne hvalim ni sebe ni moje bivse frajere, vec hocu ovim da kazem da me nisu varali jer ja nemam klasicnu zensku toleranciju za tipove..
Sad kad sam bez decka (dugo) i kad me startuje neki zazet tip to me nervira mnogo i odmah krivim zenski rod koji im dozvoljava da oni misle da mogu da p...jebu svaku!!! Digne mi se kosa na glavi od toga..i krivim mnogo krivim glupace medju zenama kojih je mnogo i koje su im dale za pravo da tako misle i da tako funkcionisu...
 
Gazdarica:
E, ja mislim da jesu krive... Zato sto tolerisu svrljanja svojih muskaraca, zato sto cute i trpe, zato sto svoje kcerke uce da to isto rade...
Cuti i trpi, musko je...
Ma, **** moj je to opravdanje... To je samo IZGOVOR...
Pa i ovdje na forumu nerijetko se mogu vidjeti zenski postovi o tome kako svaka zena treba da zna kako da joj se muskarac uvijek vrati, nakon sto se izvuca sa drugim zenama... Toboze, vjestina je zadrzati takvog muskarca kraj sebe... Pa, uzmi ga sebi, yebote... Meni takav ne treba...
Onda dalje, muski postovi u kom se svrljanje "objasnjava" takvim njihvoim nagonima... Kao, nisu oni jadnichci krivi, nego im je takva priroda... I onda dodju zene i aminuju to...
I onda mi kazite da nisu krive... :evil:
Nisu malo sutra... :x

2.gif
 
kokica:
:Stvar je u tome sto u Beogradu ima devojaka 7:1 u odnosu na mladice.Sto da ne startuju kad devojke to prihvataju?

Ma kojih 7:1 . To je čisto preterivanje.
Kad izadjem u klubove normalnog rejtinga bude ili više muškaraca ili ponekad malo više devojaka.
Kad šetam kalemegdanom opet je približno isto.
U prevozu ima više devojaka to stoji, ali im se tu gubi svaki trag.
U mom komšiluku je više muškaraca, od onih što su mladji od 40 god....

Zato pitanje GDE su?
Ako su u kući jer ne smeju da izadju jer ih onda startuju razni bolidi, to je zbog toga što su bolidi navikli na bolidarke.
A opet i ako izadju u paru i gledaju izloge, postoji stereotip i skrupula da će prilaz da im bude neki opičeni.
Pa upitajte se same : Kad vam neko pridje u GSP i kaže želim da se vidimo večeras , kako će te reagovati.....Ne.ne.ne....Treba uočiti nekoga ko ti se svidja , pa onda stvoriti splet okolnosti, pa da to bude spontano, pa ovo , pa ono, a ovo vreme traži od uspešnih vrlo mnogo angažovanja , pa sledi da uspešan nema toliko vremena i energije da posveti potencijalnoj estetski odgovarajućoj, ili kao što je kod mene slučaj po nekom drugom kriterijumu izabranoj.

Zato manite te priče o 7:1 i to što vas ima, budite dostupne onakvim muškarcima koji vas zadovoljavaju i ispoljavaju ono najlepše u vama.
 

Back
Top