Zašto je žena više žena nego gay?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Zašto je žena više povredjena i ponižena kada je muškarac/muž vara sa drugom ženom nego kada sazna da je gay i da je vara sa drugim muškarcem?

Ovo je pitanje koje sam postavio na ženskom forumu.

A pitanje za muškarce je Da li je kod muškaraca veće poniženje da saznate da vas žena vara sa drugim muškarcem ili da je lezbo i da ste joj samo paravan?


Source: Oprah Winfrey show
 
Tuzni_patak:
Zašto je žena više povredjena i ponižena kada je muškarac/muž vara sa drugom ženom nego kada sazna da je gay i da je vara sa drugim muškarcem?

Ovo je pitanje koje sam postavio na ženskom forumu.

A pitanje za muškarce je Da li je kod muškaraca veće poniženje da saznate da vas žena vara sa drugim muškarcem ili da je lezbo i da ste joj samo paravan?


Source: Oprah Winfrey show
Licno me vise povredjuje da me vara sa drugom zenom jer to je ta neka i sujeta u kojoj ja necu da priznam da gubim u odnosu na neku zenu...a sto se muskaraca tice...uh ja to ipak smatram bolesnim...pa nek misli ko sta hoce...a sa takvim bolesnikom raskinula bi i sazaljevala ga...nema tu nista privlacno...niti moze da me povredi...
 
Tuzni_patak:
Zašto je žena više povredjena i ponižena kada je muškarac/muž vara sa drugom ženom nego kada sazna da je gay i da je vara sa drugim muškarcem?
Ovo je pitanje koje sam postavio na ženskom forumu.

A pitanje za muškarce je Da li je kod muškaraca veće poniženje da saznate da vas žena vara sa drugim muškarcem ili da je lezbo i da ste joj samo paravan?


Source: Oprah Winfrey show

U tom slucaju je sigurno lepsi pol! :wink:
 
inspirion:
Baš sam zato i rekoa.Sve je prevara.
Ma prevara je i kad devojka na mene ne misli 24 sata dnevno.Već 23,99 sati :P

inspirione ja te nikad nisam prevarila i pocela sam da reshavam brojchane ukrshtenice da bih postala zanimljiva
e znash ima u politici na zadnjoj strani
lazem da sam pocela to sam pocela juce nisam je zavrsila. dobro jutro 8)
 
Tuzni_patak:
Zašto je žena više povredjena i ponižena kada je muškarac/muž vara sa drugom ženom nego kada sazna da je gay i da je vara sa drugim muškarcem?

Ovo je pitanje koje sam postavio na ženskom forumu.

A pitanje za muškarce je Da li je kod muškaraca veće poniženje da saznate da vas žena vara sa drugim muškarcem ili da je lezbo i da ste joj samo paravan?


Gospode Boze! Prvo pitanje je toliko besmisleno da boli!Na drugo mogu da pokusam da odgovorim na muski nacin: Muskarci se pale na viziju dve zene u krevetu tako da verujem da im ideja o takvoj vrsti prevare vise raspaljuje mastu nego sto ih rastuzuje.
 
Ja otvoreno priznajem da su mi odvratne dve žene.
I uopšte nemam viziju(ne znam koju reč je upotrebio) da se ložim na dve žene (osim jednu , pa jednu)

Ovde bih čak ocenio da je heteroseksualni grupnjak animalno "normalniji" nego lez/ped/gay veza.

I naravno da postoji animalna želja da budeš moćnji i podvedeš više žena....ali ako postoji ta želja onda je ne spojiva sa realizacijom gde se glavna akcija obavlja izmedju njih a ti dokuvavaš kafu...

A baš to forma-lizovanje (inače se kaže da je ženama bitnija forma , a muškarcima suština) da je ženski nežniji seks i stoga nije perverzan i odvratan... i društveno prihvatljiv (po meni isto koliko i pede.rski i rekao bih privatno prihvatljiv nikako društveno) DONOSI MNOGO POSLEDICA...

-------------
Hijararhijski dometi se počinju meriti ekstravagancijom i egzebicionizmom, a ekstremi nisu vaspitno nikad dobri jer pozivaju na još veći ekstrem...
 
?:
inspirion:
Baš sam zato i rekoa.Sve je prevara.
Ma prevara je i kad devojka na mene ne misli 24 sata dnevno.Već 23,99 sati :P

inspirione ja te nikad nisam prevarila i pocela sam da reshavam brojchane ukrshtenice da bih postala zanimljiva
e znash ima u politici na zadnjoj strani
lazem da sam pocela to sam pocela juce nisam je zavrsila. dobro jutro 8)

ma opusti se i prevari me.
Volim kad me varaju
 
inspirion:
?:
inspirion:
Baš sam zato i rekoa.Sve je prevara.
Ma prevara je i kad devojka na mene ne misli 24 sata dnevno.Već 23,99 sati :P

inspirione ja te nikad nisam prevarila i pocela sam da reshavam brojchane ukrshtenice da bih postala zanimljiva
e znash ima u politici na zadnjoj strani
lazem da sam pocela to sam pocela juce nisam je zavrsila. dobro jutro 8)

ma opusti se i prevari me.
Volim kad me varaju
PUSTO TURSKO!
 

Back
Top