Milošević i Tadić najveće srpsko zlo

Ne razumem zasto se gospodin Tadic javlja? Pa valjda svi mi znamo ko se najvise zrtvovao da nasi generali budu izruceni tribunalu.Zanima me kako bi se oglasio da je predsednik drzave sada umesto Nikolica. On i dalje smatra da je bitan u ovoj drzavi, a on nas najvise i zakopao!!!
(Milance, 16. novembar 2012 21:21)
 
Sem poraza na izborima na ovome svetu ne postoji nista drugo sto bi za tebe bilo tesko i pogubno, nego da ti lepo odes njima u posetu da se rukujete da ih pitas kako su i da im se jos jednom izvinis u ime Srba, njihovih zrtava, ti to ipak najbolje znas da radis.
(eX- men, 16. novembar 2012 21:1
 
Tadicu sram te bilo. I maloj deci je bilo jasno da je ovaj sud pristrasan i u sluzbi NATO-a koji bi morao da odgovara za zlocine nad Srbima. Svi su znaci da sva farsa vodi ka skidanju krivice sa njih, za to je bilo potrebno negiranje genocida koji je pocinila Hrvatska uz njihovu podrsku. Ti si izdao svoj narod jer si sa njima saradjivao i odbijao da pominjes da je sud pristrasan. Stidi se, za ovo trebas odgovarati prvo ti, a onda da se tuzi sud u Hagu za korupciju i delovanje protivno dobrobiti covecanstva.
(modesty, 16. novembar 2012 21:07)
 
Doneta je oslobadjajuca presuda za dvojicu hrvatskih zlocinaca, Hrvatska i Tudjman su amnestirani za etnicko ciscenje i zlocine koje su izvrsili i vise ne postoji sansa da se kazne odgovorni za zlocine nad Srbima. Srbi su ponovo ponizeni i ponovo su otisli korak unazad i sve manje su sanse za oporavak. I umesto da Tadic shvati svoju odgovornost jer nista nije preduzeo da se ta presuda ocuva i umesto da brine o gradjanima Srbije i interesima Srbije, on ovde ponovo izigrava novog Tita, salje poruke Hrvatima, brine o medjunarodnoj pravdi, regionu, svetu, planeti, bla, bla... Strasno kako je ovaj covek uspeo da zgadi sebe skoro svima. Jos kada se setim da sam vozio 1300 kilometara samo da bih glasao za njega na izborima. Isto je Tadic uradio i sa pitanjem koje je postavljeno MSP-u, sa rezolucijom u UN-u koju su mu napisali u americkoj ambasadi, sa dopustanjem da Amerikanac bude na celu istrazivackog tima Eulex-a u vezi zlocina nad Srbima, isao je da se rukuje sa Tacijem... Covece idi negde.
(L., 16. novembar 2012 21:05)
 
eto podmukloe ..... jos ima hrabrosti da on nesto kaze ko je izrucio mladica ,ko je izrucio karadjica pa on je bio na vrhu srbije i navodno 12 godina srbi mu verovali za mene takav mora da bude proteran iz srbskog naroda on je moro dazna kao presednik unapred ovaj cinizam a ne sad da soli nekom pamet ako ga neko iz srbije jos podrzava onda crknite svi...
(vuki, 16. novembar 2012 20:18)
 
Tadica bi trebalo pozvati na odgovornost za sve sto je uradio u zadnjih desetak godina i javno mu suditi za svo zlo sto je nanio srpskom drustvo i narodu.
Milosevic je poceo a Tadic zavrsio sa projektom upropastavanja srpskog naroda.

griješiš. tadić je pokušao ispravit šta je slobo zapeteljo, nije uspio, al ste dobili novoga koji nastavlja putevima slobe... dok se probuduite bit će kasno
 
Konacno se oglasio i nas bivsi predsednik. A kad se samo setim da je isao i izvinjavao se i to jos u nase ime. Jos uvek me je sramota zbog toga. Srbija je tada samo ispala smesna i mala jer se niko od drugih strana nije izvinjavao za ono sto se desava. Posto se on izvinio to znaci da smo samo mi krivi i onda danasnja presuda uopste ne treba da nas cudi.
(Goku, 16. novembar 2012 19:31)
 

Back
Top