401 mpv warning

manhunter

Zainteresovan član
Poruka
153
pri surfovanju mi se pojavila stranica na kojoj je pisalo 401 mpv warning! i onda nesto "they are watching you..." i "they know content of your harddisc..." i tako dalje...
Na google sam pronasao da se radi o nekom virusu,medjutim,moj AV(avast)nije pronasao nista.Jedino mi je Spybot pronasao dva problema:altnet i myway.mybar.Njih sam izbrisao.
Zna li neko nesto vise o ovome i sta bih jos trebao da uradim?
Hvala
 
To se zove reklama...;)
Na nekim mestima na netu, odesh na stranicu, gledas sta ima i onda vidish u nekom prozoru razne foldere. I gledash ih i onda ukapiras da ti imash iste takve foldere na kompu tj C:/ . Iz radoznalosti kliknesh na neki folder i op..ono se otvori sadrzaj tog foldera..I to isti sadrzaj kao kod tebe...Ti nazad, klik na neki drugi folder--ista prica i onda ustanovsih da je to u stvari tvoj C:/ :lol: :lol:
 
skenirao sam jos jednom u safe mode i nasao mi je JS:ClassLoader-9,dok mi je spyscan nasao 9 crvica koje ni adaware ni spybot nisu pronasli(spybot mi je doduse nasao "altnet" i "myway.mybar").Sve sam to izbrisao,ali ipak ne znam da li trebam da se plasim i sta su ove bubice sve mogle da urade na kompu do sada?
 
Agent Orange:
To se zove reklama...;)
Na nekim mestima na netu, odesh na stranicu, gledas sta ima i onda vidish u nekom prozoru razne foldere. I gledash ih i onda ukapiras da ti imash iste takve foldere na kompu tj C:/ . Iz radoznalosti kliknesh na neki folder i op..ono se otvori sadrzaj tog foldera..I to isti sadrzaj kao kod tebe...Ti nazad, klik na neki drugi folder--ista prica i onda ustanovsih da je to u stvari tvoj C:/ :lol: :lol:


nisam bas skapirao...
mene je poslednjih dana par puta redirektovao na stranice koje ja UOPSTE nisam hteo da posetim i pri jednom od tih preusmeravanja mi se pojavila stranica sa tim upozorenjem(izgledala je isto poput IE stranice kada kaze:page not found.. samo sto je sve ono sto sam gore naveo tu pisalo..)Inace i ne koristim IE vec Netscape.
 

Back
Top