ZASTO ZENE NE VOLE

To je bio slucaj u mom braku,kada sam napolju na vecitoj zimi severne Norveske provodio napolju i po 12 sati,svirao,radio na knjigama,putovao po nemogucim uslovima,da,naravno da joj je bilo krivo.

Mada generalno ono sto ja ocekujem od one prave jeste ono uspavljivanje totalno pribijeni jedno uz drugo,pa ko zaspi,nije bitno.A onaj drugi neka uziva u samom bivstvovanju pored voljene osobe.
Zato je sada tako tesko biti sam,totalno sam.
 
Dont_Break_The_Oath:
To je bio slucaj u mom braku,kada sam napolju na vecitoj zimi severne Norveske provodio napolju i po 12 sati,svirao,radio na knjigama,putovao po nemogucim uslovima,da,naravno da joj je bilo krivo.

Mada generalno ono sto ja ocekujem od one prave jeste ono uspavljivanje totalno pribijeni jedno uz drugo,pa ko zaspi,nije bitno.A onaj drugi neka uziva u samom bivstvovanju pored voljene osobe.
Zato je sada tako tesko biti sam,totalno sam.
Oli ti da prestanesh da kukash na sve stane,ili da menjash nick u 'naricaljka-kukavica'???
 
Znaci ono sto ja mislim i osecam i idem prema tome jeste kukanje?
Ja to zovem Volja za ljubavlju.
A ako to ne mozes da razumes,okani me se.
I onako mi je dosta onih koji nemaju pojma a pokusavaju mene da optuze na jedan totalno suprotan nacin.
Volja je u pitanju,ne kukanje.Volja.
 
Dont_Break_The_Oath:
Znaci ono sto ja mislim i osecam i idem prema tome jeste kukanje?
Ja to zovem Volja za ljubavlju.
A ako to ne mozes da razumes,okani me se.
I onako mi je dosta onih koji nemaju pojma a pokusavaju mene da optuze na jedan totalno suprotan nacin.
Volja je u pitanju,ne kukanje.Volja.
?!? :roll: Napoleon,a?Sorry,nisam znala,ma samo ti nastavi.........
 
ZMAJOLA:
Dont_Break_The_Oath:
Znaci ono sto ja mislim i osecam i idem prema tome jeste kukanje?
Ja to zovem Volja za ljubavlju.
A ako to ne mozes da razumes,okani me se.
I onako mi je dosta onih koji nemaju pojma a pokusavaju mene da optuze na jedan totalno suprotan nacin.
Volja je u pitanju,ne kukanje.Volja.
?!? :roll: Napoleon,a?Sorry,nisam znala,ma samo ti nastavi.........
Zmajo, pusti ga.... vidiš da je človek voljan... nečeg... :lol:
 
Dont_Break_The_Oath:
Pa dobro,kukacu.Barem i to ima nekog boljeg smisla nego neprepoznavanja odredjenih zelja.
Evo zagrlio sam moju gitaru i polako ulazim u samosazaljivu fazu.
Izvinjavam se na osecajnosti,to je izgleda zabranjeno.
Nemoj samo da ti ta faza potraje,nisi hajlender,a bre nije osecajnost zabranjena,nego si ti preosetljiv........pozz
 
MONTE KRISTO:
I POSTAJU BESNE , KAD MUSKARAC ZASPE PRE NJIH ? :?:
:oops: svaki mijli da je naj ljubavnik :roll Onda, valjda alkohol i ono malo seksa ga uspava i on zaspi :wink: žena popaljena, jedino da ustane dok on hrče i ode kod nekog drugog u krevat :?: mislim da ne bi primetio :oops: Zar se ti ne bi ljutio :?:
 
Ja volim da me on uspava, mada mi se zagrlimo, ili se lijepo namjestimo i nekako u isto vrijeme zaspimo
20.gif
 
Nemoj da si tako tužan.Vidim da patiš od sindroma slomljenog srca - ali za sve ima leka.Znam da te boli i da ti nedostaju zajednički trenutci - ZNAM TO iz ličnog iskustva,samo što ja nisam bila udata,ali kao da jesam.
Boli,ali kadkad je bolje biti sam,nego sa pogrešnom osobom.A ispostavilo se da je bila pogrešna koliko primećujem i u tvom slučaju.Zato glavu gore,život je pred tobom. Odživi "svoju ličnu legendu" kako treba.Digni se kao Fenix ptica iz pepela i guraj dalje......
"ČOVEK TREBA DA SHAVTI DA U SEBINOSI MNOGO VIŠE SNAGE NEGO ŠTO KORISTI I LJUBAVI VIŠE NEGO ŠTO POKAZUJE."
 

Back
Top