Sony Ericsson K500i Problem sa USB!

Nemkec

Zainteresovan član
Poruka
122
Posto sam novi korisnik ovog telefona, jedva sam skontao da sa Racunara prebacim nesto na mob. snasao sam se pomocu onog cd koji se dobije uz kabal. e sad mi treba nesto bitnije.... posto imam kameru ugradjenu pa sam puno slika napravio a trebaju mi kako da ih prebacim na komp. ima u programcicu "FloAt's Mobile Agent" Gore ima "send to phone" i tu mu ubacujem neke file-ove a pored ima dugme "download from phone" ali to mi je onako isvetljeno i nemo gu da kliknem na njega, sta jos treba da se uradi???
Nema frke da je do telefona nov je kupljen prekljuce u Beogradu kabal cd ma sve novo ali neznam koji stos da se primeni.
Jel neko ima ovaj tel pa zna caku?
Hvala Unapred! :cry:
 
E skino sam ga! ali kad hocu da pokrenem setup on kaze:
"The contents of this file cannot be Unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy file, verify its integrity, and try again"

I imam samo da odgovorim sa ok i onda se nista nedesi.
sta da radim?
 
Skinuo sam taj file manager i uspeo ga instalirati i kako sad da skidam nesto s telefona?
nemoze preko onog
floAt's Mobile Agent
a taj file manager uopste nerazumem kad udjem u taj folder on imanekih 8 ikonica id kojuh su dve exe ali ni one se nemogu ukljuciti neke dve:
fmgrsrv
fmobxsrv
 

Back
Top