grobari su stoka

  • Začetnik teme zvezdin sever
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a od kog je to Partizan izgubio juce?
Nesto za taj tim nijesam cuo jeßo ga dan gubi od nekih nizerazrednih timova, mora da je podcijenio tu djecicu iz tog tima al nema veze greota je treba ovako ipak je uradio jedno humano djelo.

PARTIZAN SHAMPION
 
Chan Shaolin Si:
a od kog je to Partizan izgubio juce?
Nesto za taj tim nijesam cuo jeßo ga dan gubi od nekih nizerazrednih timova, mora da je podcijenio tu djecicu iz tog tima al nema veze greota je treba ovako ipak je uradio jedno humano djelo.

PARTIZAN SHAMPION
To je onaj tim sto je 1991 godine osvojio titulu sampiona Evrope i sampiona Sveta.
 

posto sam se slucajno ukljucio na b-92 i cuo da zvezda u 70-ti minut vodi protiv nekog 3:0 molim poznavaoce nizerazrednih timova da mi objasne sa kime smo mi to igrali u subotu?! :twisted: :twisted:
 
zvezdin sever:
grobari su stoka
tomato.gif


...delije jos veca
angryrazz.gif
[Automated by GetSmile]
 
Grobari su na 121.derbiju pokazali kolika su stoka.Uopste nemaju kulture.Prvo treba neko da ih vaspita,a onda da dodju na svetinju-Marakanu!Ponasaju se kao najgori seljaci.
 
Sramota je da se cure sa takvim prezimenom kao sto je RADOVIC spustaju na takav nivo!Dusko se "prevrce u grobu"!
Pamcenje vam je dobra strana samo za uspehe a sta je sa +19 prosle sezone?
 
Jelena-Vukovar:
Grobari su na 121.derbiju pokazali kolika su stoka.Uopste nemaju kulture.Prvo treba neko da ih vaspita,a onda da dodju na svetinju-Marakanu!Ponasaju se kao najgori seljaci.

c c c c ..... a vi Cige ste mi sve kultivisani, ma imate engleski bon-ton, pijete caj u pet i ustajete bakicama u GSP-u ....... hihihiihiih :lol: :lol: :lol:
ajd ne zasmejavajte me .........
ako mene pitate, svi navijaci su stoke, budale koje se osecaju mocno samo u gomili, a i preko neta bogami kolko vidim.
 
Keeper:
Jelena-Vukovar:
Grobari su na 121.derbiju pokazali kolika su stoka.Uopste nemaju kulture.Prvo treba neko da ih vaspita,a onda da dodju na svetinju-Marakanu!Ponasaju se kao najgori seljaci.

c c c c ..... a vi Cige ste mi sve kultivisani, ma imate engleski bon-ton, pijete caj u pet i ustajete bakicama u GSP-u ....... hihihiihiih :lol: :lol: :lol:
ajd ne zasmejavajte me .........
ako mene pitate, svi navijaci su stoke, budale koje se osecaju mocno samo u gomili, a i preko neta bogami kolko vidim.
Ti rece da treba da se lecimo zato sto stalno pljujemo druge,a ti radis to isto samo na kulturniji nacin.
 
Anonymous:
Keeper:
Jelena-Vukovar:
Grobari su na 121.derbiju pokazali kolika su stoka.Uopste nemaju kulture.Prvo treba neko da ih vaspita,a onda da dodju na svetinju-Marakanu!Ponasaju se kao najgori seljaci.

c c c c ..... a vi Cige ste mi sve kultivisani, ma imate engleski bon-ton, pijete caj u pet i ustajete bakicama u GSP-u ....... hihihiihiih :lol: :lol: :lol:
ajd ne zasmejavajte me .........
ako mene pitate, svi navijaci su stoke, budale koje se osecaju mocno samo u gomili, a i preko neta bogami kolko vidim.
Ti rece da treba da se lecimo zato sto stalno pljujemo druge,a ti radis to isto samo na kulturniji nacin.

ne pljujem ja navijace, vec kazem istinu o njima. oni sami sebe pljuju svojim ponasanjima, i nema mnogo razlike medju njima ...... to zna svaki normalan covek.
 
Nisu svi navijaci isti i velika je greska sve ih trpati u isti kos.Licno,veoma bucno bodrim Partizan,redovno sam prisutan kada su crno-beli domacini ali nikada mi nije palo na pamet da polomim stolicu ili jos gore,glavu nekom od suparnickih navijaca.
Kakva bi bila fora da izvizdim Borac iz Cacka (na primer) kada izadje na teren u Humskoj sa namerom da se ne obrukaju?Pre bih se obesio...
Sebe smatram zaista normalnim navijacem,navijacem koji nije uz Partizan samo kada ovaj igra protiv Reala i slicnih.Posto poznajem sebe,verujem da postoji jos normalnih navijaca.
POZDRAV.
 
ako su grobari stoka, onda si ti Jelena cobanica kojoj prevashodni zadatak treba da bude da cuva stoku da je pazi da je mazi da je drzi da je hrani i miluje i da primi sve sto treba kad krizira i kad vlazi,stoku tada nek potrazi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top