Za drustvo iz cuvenog coska!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
T

tsetsa

Gost
Dragi moji, gledala sam gde i kako da se malo sklonim usled navale bujice neprijatnih reci na cuvenom forumu religija.Posto smo proglaseni za "kafedzije", jer su nam prepucavanja strana, pozivam vas na kafu( moze esspreso, turska- sa puno secera ili bez, moze Nes...- vas izbor).A za ostale koji nisu bas u toku- balgo vama zbog toga. Pozdrav. :wink: :wink:
 
tsetsa:
Dragi moji, gledala sam gde i kako da se malo sklonim usled navale bujice neprijatnih reci na cuvenom forumu religija.Posto smo proglaseni za "kafedzije", jer su nam prepucavanja strana, pozivam vas na kafu( moze esspreso, turska- sa puno secera ili bez, moze Nes...- vas izbor).A za ostale koji nisu bas u toku- balgo vama zbog toga. Pozdrav. :wink: :wink:

Puno vam hvala na dobrodoslici. Potrudicu se da se uklopim u vase teme, ali naravno da ostanem svoja...Prvo jedno duzno objasnjenje:registrovana sam, ali mi registraciju ne prepoznaje tj. prepoznaje kao tudju. Pokusaji kontakata sa administratorom nisu nista promenili.. Tako za sada se ovako potpisujem. Pozdrav svima. :wink: :wink:
 
Puno vam hvala na svim lepim recima koje meni autsajderu uputiste. Prihavatam sve pozive, hm...kompot, a tek sto ja paravim strudle, razne sa makom, pa sa orasima pa sa cometom, a tek-kronfe-krofne...Sta da se radi Banat je to... Pozdrav svima. :wink: :wink:
 
E, PA BACILI STE ME U NESVEST. pOSLE ONOG "PAKLA" zvanog forum religija( sve drugo jeste , a ovo nije) ne mogu da verujem da komuniciram sa ljudima koji su normalni, a ne ne ki vanzemaljci koji sve znaju( samo ne znaju koliko su suplji) koji su skloni svadji i uvredama kakve nisam videla do izlaska na taj forum. Hvala sto postojite, a za strudle, ne brinte, asamo da se malko oporavim od ovih stresova. Srdacno. Tseysa. :wink: :wink:
 
tsetsa:
E, PA BACILI STE ME U NESVEST. pOSLE ONOG "PAKLA" zvanog forum religija( sve drugo jeste , a ovo nije) ne mogu da verujem da komuniciram sa ljudima koji su normalni, a ne ne ki vanzemaljci koji sve znaju( samo ne znaju koliko su suplji) koji su skloni svadji i uvredama kakve nisam videla do izlaska na taj forum. Hvala sto postojite, a za strudle, ne brinte, asamo da se malko oporavim od ovih stresova. Srdacno. Tseysa. :wink: :wink:

Cekaj Ceco, jel ti zoves na kafu ili ne :?: :!:

-p.s. bas bi prijala posle onog udarnickog rostilja s forumasima od nedelje 8) ... ne bi doslo nas mnogo 10-15 u vr` glave :twisted:
 
Gazdarica:
Gdje su te strudle...? Gladna sammmmm... :lol:

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ko je pomenuo strudle

food.gif
 
cpku:
tstesa:
Naravno da zovem, na kafu raznih vrsta i kolace ...sa Makom... :wink: :wink:

Ceco, ceco, znao sam ja da ti nisi naivna cim si se onako glatko izvukla s robije... :twisted:

Elem daklem, kad i gde? 8)
Pa , ako ponekad slusas Djoku Balasevica- kad prica o Vojvodjankama\ onda sigurno znas da nismo naivne i prilicno smo komplikovane|...A, posto je u blizini Beograda:grad u Banatu, na reci, na oko 12km,posznat po posetoicima iz cele zemlje( a i sire, narocito Kinezi)....moze uvek na razne slane i slatke specije. A sto se robije tice, ne pominji-inace sam kao sve Sose-flegma, ali ovi su me iz takta isterali, pa krenem u potragu za normalnim svetom -i nabasam na vas. Pozdrav svima. :wink: :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top