Pampers Active Baby

I meni je bolji Total Care. Sa ovim novim malo, malo pa propuste. Prvi put kad su propustile pomislila sam da joj nisam dobro namestila. E kad se to ponovilo nekoliko puta... Cim potrosimo ovo pakovanje, vracam se na total care.
 
iz licnog iskustva...
mozda je vreme da predjete na veci broj pampersa?mojoj devojcici je to pomoglo.
a active su super!
tanane,mekanije...samo sto bi ja da ih se u potpunosti resim :roll:
ali malenoj se bas dopadaju,mislim pelene,uopste :P
 
Konacno! Taman sam pomislila da niko ne koristi Pampers ...
Moje dete ima 10kg, a ovaj pampers je 7-18kg, tako da mislim da mu jos nije vreme za veci. Problem je u tome sto vise nigde ne mogu da nadjem Total care.
 
njicata:
Konacno! Taman sam pomislila da niko ne koristi Pampers ...
Moje dete ima 10kg, a ovaj pampers je 7-18kg, tako da mislim da mu jos nije vreme za veci. Problem je u tome sto vise nigde ne mogu da nadjem Total care.

Moj sin je sa tom kilažom već bio u petici :wink:
Probaj, možda ćeš se iznenaditi.
 
mama modesty:
Petka:
njicata:
Konacno! Taman sam pomislila da niko ne koristi Pampers ...
Moje dete ima 10kg, a ovaj pampers je 7-18kg, tako da mislim da mu jos nije vreme za veci. Problem je u tome sto vise nigde ne mogu da nadjem Total care.
I ja mislim da treba da predje na vece.

Zar nece biti prevelike ako dete ima 10 kg a Pampers 4 je od 7-18 kg?

I na petici piše od 11 do 25kg,a moje dete sa 16 kg jedva stane u njih, sve mu se useku na butinicama
 
njicata:
I ovom mom se useku! Pokusac sa peticom koliko danas!
Interesuje me samo sta rade majke cija su deca jako napredna i teska, a jos uvek nisu naviknuta na nosu.
odgovor....kupiti vece pelene npr 6 pampers...,drugu firmu,npr huggies su malo sire,kazu i bony supprims.
morate da isprobavate :P moj sim je rodjen sa 4300,pa je usao u 5 nakon nepunih godinu dana! jer je bio visok i jednostavno veliki, a moja cerka nosi sa 2,5 godine 4.koja joj je komotna.. dakle nije sve u kilogramima koji su obelezeni,to kazem onim mamama koje se zale na mokru decu, nekada i manje dete jednostavno vise piski! sto je normalno besika im bolje reaguje,te malo duze cuva ''sadrzaj''
samim tim,nema pelene koja moze da izdrzi to, pa su zato i mokra.
to su pogotovu ovi topli dani kada deca piju vise tecnosti!
cesce menjanje pelena,i veci broj ili druga firma ce resiti problem! :P
 
Ja ne vidim neku veću razliku između Total-a i Activ-a, zadovoljna sam i sa jednim i sa drugim. Ono što sam ja primetila je da su prva dva pakovanja Activ Baby koje sam kupila imala po 68 komada u pakovanju (veličina 5), a ovo treće poslednje 66 komada. Lepo oni nama za istu cenu sada pakuju manje pelena. I to mi je neko Jumbo pakovanje - ne može da izdrži ni dve nedelje. Ne znam da li je to još neko primetio.
 

Back
Top