Gadarice ????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gazdarica ima povremeno nalete smrdljivosti. Kao u uostalom i svako ko se ikada dokopao makar i parcenceta moci! Jadno! Osim navodnih sex iskustava i par vec vidjenih dosetki, nema mnogo da ponudi... Pa ti, brate, razmisli da li sigurno zelis takvu da se uda za tebe... Zamisli ako ti banuje pola stvari u zivotu... Moraces da menjas nick, MAC adresu, IP i ko zna sta jos! :evil:

ps: Ga(z)darice, gde si?!
 
E to jetacno nego ja sad pregledavam svoje sinocne postove i cudim se sam sebi,,,,a ono sto je reko efendija novi nick vise iskrenosti je skroz tacno,,,,
SAmo da znash da ona moze da vidi ko je ko,,,,,,
Ma koga je briga,??,
 
Ne moze Ga(z)darica bas da prati ko je ko! U stvari, vecina njih koji odrzavaju sajt i forum nema pojma. Zato sam u prethodnom postu pominjao promene IP adresa, MAC adresa i ostalog. Ko se bavi Wireless komunikacijama i voli da zaviruje u tudje kompove, zna sve o tome. Ja sam samo pocetnik, a mogu da izbrljam Ga(z)daricu sto se prepoznavanja tice... Samo ako treba... Ma, skrenusmo sa teme! NEMOJ DA SE ZENIS NIKADA, narocito ne ovom (ne)prilikom! 8)
 
Jooockey:
cLick - OR - Die:
Jooockey:
Ako ne mozh' da je pobjedi$ - 'pridruzhi' joj se :wink:
HEHEH To nevazi za mene.....e jel se secate kako je onaj lik ponudio karli del ponte da se uda za njega da bi istero djavola i iz nje,,,heh

Znachi jedna od prvih asocijacija na Gospodaricu ti je udaja i isterivanje djavola hard-core-sado-mazo sexom? :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top