Glasanje za BAN

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.927
Pitam ovom prilikom sve clanove foruma koji ovde dodju da pomognu, nesto nauce, nadju rjesenje i sl. da li se slazu da se BANUJU-eliminisu tipovi koji postavljaju postove kakvih smo vidjeli zadnjih dana..

Iskreno meni je dozlogrdilo da sve ovo gledam..

Ja moram biti sasvim iskren.. Meni je krstarica broj 1 i ne mogu da podnesem ove stvari koje se zele ovde staviti..

Zato molim sve one koji zele dobro ovom forumu da daju svoje misljenje....

Sve vas pozdravlja GZ.
 
Za, za, za...hehe apsolutna moc, sve cu da vas poizbacujem i onda da se igram sam u mom surferskom kutku :twisted: a posle cu naravno da kukam sto niko sa mnom nece da se igra.

BAn bi trebalo uvesti i naravno doraditi Pravilnik koji se odnosi na njega da se zna tacno do koje mere sme da se sere.
 
Кулиража:
Za, za, za...hehe apsolutna moc, sve cu da vas poizbacujem i onda da se igram sam u mom surferskom kutku :twisted: a posle cu naravno da kukam sto niko sa mnom nece da se igra.

BAn bi trebalo uvesti i naravno doraditi Pravilnik koji se odnosi na njega da se zna tacno do koje mere sme da se sere.
E tebe odvno nisam cuo,,,,
 
Evo, obecavam da cu da banujem sam sebe, ako napisem neku budalastinu ako
- ne budem najpre Googlao
- ne budem citao prethodne poruke da mozda nadjem resenje
- ne budem razmilsio sta hocu
- ne napisem sta hocu suvislim recima
- ne budem pratio odgovore ako ih bude na moje pitanje
- odgovaram a ne znam materiju..
:)

Inace, najvise me nerviraju clanovi koji pod hitno, sve placuci postave pitanje, slei lavina odgovora, clanovi se medjusobno razgovaraju a tip kojem treba pomoc se vise nikada ne pojavi, makar da kaze - hvala ljudi...

A da, i arogantni odgovori.
 
codemaker:
Evo, obecavam da cu da banujem sam sebe, ako napisem neku budalastinu ako
- ne budem najpre Googlao
- ne budem citao prethodne poruke da mozda nadjem resenje
- ne budem razmilsio sta hocu
- ne napisem sta hocu suvislim recima
- ne budem pratio odgovore ako ih bude na moje pitanje
- odgovaram a ne znam materiju..
:)

+ da napishesh post razumljivo i gramaticki ispravno bez stamparskih greshaka, a ne :
UUUUUUUUUUUUUUUPOMOCV....upliosam kompijuter kliknuo sam na ono sto gde pisemy compijuter i nista se nije deslo onda sa klino jos jednom ion da se opet nije nita desilo kada kam klikno drugi put kliknuo sam u ito vreme dvaput i onda mi se nesto pojavilo neke slike reci da nije virus? imam hp vindovs i tetku u nemacku pa ako je virus sta da radim UUUUUUUUUUUPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
 
codemaker:
Evo, obecavam da cu da banujem sam sebe, ako napisem neku budalastinu ako
- ne budem najpre Googlao
- ne budem citao prethodne poruke da mozda nadjem resenje
- ne budem razmilsio sta hocu
- ne napisem sta hocu suvislim recima
- ne budem pratio odgovore ako ih bude na moje pitanje
- odgovaram a ne znam materiju..
:)

Inace, najvise me nerviraju clanovi koji pod hitno, sve placuci postave pitanje, slei lavina odgovora, clanovi se medjusobno razgovaraju a tip kojem treba pomoc se vise nikada ne pojavi, makar da kaze - hvala ljudi...

A da, i arogantni odgovori.


Potpuno se slazem sa ovim... Prvo od sebe.. A sto se tice svastare, ko je imao prilike da cita moje postove ovde i od ranije zna da ja posjecujem iskljucivo ovaj dio foruma i to se i odnosi na ovaj dio, tako da i jesam smatrao da se na ovom mjestu najbolje raspravljati o tome..

Sto se tice banovanja svi kako sam rekao dobronamjerni bi rekli svoj odgovor..

Samo jos da primjetim da neki clanovi imaju neku vrstu averzije prema modovima.... Zasto??? ne kontam zbog cega.. Odavno sam na krstrarici i nisam imao niti jedan jedini problem sa modovima...

Kuli je dosta mladji momak koliko ja znam i koliko sam informisan i ja gotivim covjeka njegovog kova koji moze i hoce sve bas da iskulira dok to ima svoje granice.. kao i svaki normalan covjek..

Pozdrav svima...
 
Jooockey:
Pa aj onda da izglasamo nekoga,,,,
A sto se tice gresaka ja prvi nepazim kad pishem,,,,zbog brzine i zatos sto kucam na slepo,,
Al ajde nije to razlog da me sutnemo,,,
Naravno da se ne misli na redovne greske pri kucanju. Meni se stalno "zamrse prsti" dok kucam sa dva prsta, doduse brzo ali mi poneki puta omakne neko slovo ili slicno.
Ono sto je Orange rekao, gluposti od recenica, da ni mili Bog ne bi umeo da desifruje sta coveka muci... To su postovi na koje i ja imam tesku averziju...
 
urospo:
Duduka za novog moderatora!!!

A ako se ovde "pokaze", pravac skupstina......ima da sje.be i Seceroskog!!! :D

Ja mislim da jedino Duduka ne treba banovati. Kako covek pise i pita, bio bi banovan na svaki svoj post, pa nema smisla :)
Ako bi bio svaki puta banovan, sve manje bi znao, sve vise pitao, zagusio bi bre Krstaricu, i eto belaja :)
 
Ej Jokej, nemoj da se uvrijedis ali mora se dosta pure (kacamaka) pojesti da bi se postao moderator.. Dakle pogledaj samo sta sve treba da se uradi i vidi kako i ko je i na koji nacin postao moderator...

Dakle, kvalitet, znanje i stosta drugo...

Koliko ja znam poslednji imenovani mod za ovaj dio foruma je Agent, a njega stici.. Hmmm. razmisli... Mozda grijesim.. Mozda ce i sami modovi nesto vise reci.. Poz.
 
1-2 modova za svaki podforum +-arice je sasvim dovoljan.
Elem, sto se tice banana..
Stvar je veoma prosta - ko na ovaj ili onaj nacin prekrshi pravila +arice dobio bi poruku upozorenja da to ne radi. Ukoliko bi ponovio greshku - usledila bi banana...To tako ide...Naravno, postoje izuzeci koji bi bili momentalno banovani, a takvi kandidati se redovno pojavljuju ovde ( ne mislim ni na koga ko je postavao na ovom topic-u)...
 

Back
Top