kada ste dozxiveli najvecu tugu?

najvise sam bila tuzna kad sam pomislila da za mene nema nikoga na svetu. da nikad necu naci nekog sa kim bih mogla da provdem ceo zivot. eh, glupa ja.. naravno, optimista u meni se pojavio na povrsini, pa sam potisnula to osecanje, ali jos uvek je tu negde, valjda, nemam pojma.
 
Master_Chief:
winnetou:
najvise sam bila tuzna kad sam pomislila da za mene nema nikoga na svetu. da nikad necu naci nekog sa kim bih mogla da provdem ceo zivot. eh, glupa ja.. naravno, optimista u meni se pojavio na povrsini, pa sam potisnula to osecanje, ali jos uvek je tu negde, valjda, nemam pojma.
hm,sa 15 godina to da pomislis,sta ces da radis sa 40 i kusur kao moj stric??

sa 40 i kusur godina cu valjda imati nekoga pored sebe. ako ne, onda cu opet da budem optimista, kao sto sam i uvek bila.

p.s. stavicu oglas u novine.

p.p.s. salila sam se za p.s.
 
Godinama sam se vrteo oko jedne stvari (nije bitno koje) da je sto pre zavrsim lisavajuci se svakodnevnih zanimacija: druzenja, izlazaka, nekih hobija, treninga... sada kad sam to zavrsio mislio sam da sam postigao sve u zivotu medjutim nije tako. Nemam nijednog ono pravog druga/drugaricu s kojim bih se druzio bukvalno svaki dan, kome bih mogao da kazem sve sto me muci itd. Nisam imao nijednu ozbiljniju vezu duzu od 10-ak dana... nemam nijednog druga sa treninga. Neko bi rekao imam sve u zivotu kucu, auto, roditelje, sestre sto i jeste ali taj zivot nije kompletan bez ovog gore navedenog.
 
wild_child:
Ne znam,nikada u zivotu nije mi se desilo nesto sto je na mene ostavilo neki jak negativan utisak.
Za sve sto me cinilo depresivnom sama sam skrivila,pored toga zivot me prilicno mazio
Isto i kod mene... Mozda bih mogla da se pozalim na to shto mi je deda od tate umro kad sam bila jako mala i nisam ga bash upoznala a shto babu od tate nisam ni videla vec 6-7 godina, ali to me nije mnogo ispunilo tugom. U stvari, ni malo. :? Ni razvod roditelja. :? Ne znam, izgleda da sa bezosecajna...
 
Tinar:
wild_child:
Ne znam,nikada u zivotu nije mi se desilo nesto sto je na mene ostavilo neki jak negativan utisak.
Za sve sto me cinilo depresivnom sama sam skrivila,pored toga zivot me prilicno mazio
Isto i kod mene... Mozda bih mogla da se pozalim na to shto mi je deda od tate umro kad sam bila jako mala i nisam ga bash upoznala a shto babu od tate nisam ni videla vec 6-7 godina, ali to me nije mnogo ispunilo tugom. U stvari, ni malo. :? Ni razvod roditelja. :? Ne znam, izgleda da sa bezosecajna...
Ne,nisi bezosecajna,isti sam i ja,tuga je u meni koju ne pokazujem,i meni je deda(otac od mog tate umro davno).Jeste mi bilo zao ali ne toliko,svako ispoljava tugu na svoj nacin.
 

Back
Top