kako startovati decka???

gulum:
Devojčice draga , nema šta ti njemu da se nabacuješ ako ličiš na nešto i ako si riba koju on primećuje onda nek on o tome razmišlja, a ne ti.Kakve lizalice,sms i ostale gluposti. :wink:

Шта има да предузима, само нек чека...
...A после ће да нам се јави са причом: имам 30 година - невина сам - и још чекам правог!!! :?
 
interna poshalica na konto muvanja u NS
kad tip koji se vrati iz grada sav ponosan kazhe " UUU al sam je SHMEKNUO, vecheras " :lol:
i naravno to govori naredne bar dve godine posle svakog izlaska :lol:
tako da ovde kod nas, ako nesh da tip pobegne vrishteci, izadjesh u grad sa oklagijom, pa ga lepo sprechish kad pomislish da ce zbrisati ,
ako si mu ti(bezobraznica jedna)prishla :lol:

ovo je poshalica
da se ne bi neko nashao sad pozvan da krene da demantuje 'neistine'
 
Hvala na objašnjenju. Letos sam se družila sa nekom devojkom iz NS /ona je udata, a tip joj nije NS guy/
i sećam se da je i ona pominjala nešto u tom stilu, čak govorila o drugarici koja bi zbog toga da se ISELI iz NS... :shock:
Zaboravila bih na priču, da se ovde nije ponovila
 
Hmm,a zasto mu jednostavno ne pridjes i kazes mu da ti se svidja.
Nije mi jasno cemu uvek mora da postoji ta sadisticka igra emocijama,to neko ludo poigravanje da li mu prici ovako ili onako,cemu bilo kakva taktika uopste ako su u pitanju one iskre emocija koje su uperene ka ljubavi.
Stvarno mi je muka od svih kretenskih poigravanja,,visegodisnjeg muvanja,"slamanje volje",neckanja,strahova i ostalih stvari.
Ma ljudi ljubav je previse dragocena a emocije nepotrosna roba i samo cenim one ljude koji su zaista spremni da stave svoj zivot i na kocku samo da bi dohvatili taj fantasticni osecaj ljubavi.
Sve ostalo je,a pokazuje se svaki dan kroz praksu,samo cist kukavicluk.
 
marrina:
ja imam problem da mu pokazem da mi se cvidja....sta da uradim da bih mu nekako dokazala da mi je stalo jer vec dugo cutim.... :cry:

manja je fora kako ce$ ga startovati.. ima$ milijardu nachina za to.. Problem je za$to ga do sada vec nisi startovala!? Ti najbolje zna$ o chemu se radi i ne trebaju ti ove egzibicije na forumu da bi re$ila problem. Budi iskrena prema sebi!
 
CaLiMeRo:
Hvala na objašnjenju. Letos sam se družila sa nekom devojkom iz NS /ona je udata, a tip joj nije NS guy/
i sećam se da je i ona pominjala nešto u tom stilu, čak govorila o drugarici koja bi zbog toga da se ISELI iz NS... :shock:
Zaboravila bih na priču, da se ovde nije ponovila

meni su to totalno nebulozne priche.. Kao da su NSdjani najvece sisice na planeti! Ja znam da lepe i zgodne devojchitze $etaju lepi/bogati/kurati momci, a ove ostale... otkud znam.. trebao bi da se donese neki zakon ili uredba za 'ugrozhene'.. tipa da mora$ da startuje$ bar po dva smora/pregojena/gabora za veche da princeze ne bi razmi$ljale o bezhanju iz NSa :twisted:
 
Dont_Break_The_Oath:
Hmm,a zasto mu jednostavno ne pridjes i kazes mu da ti se svidja.
Nije mi jasno cemu uvek mora da postoji ta sadisticka igra emocijama,to neko ludo poigravanje da li mu prici ovako ili onako,cemu bilo kakva taktika uopste ako su u pitanju one iskre emocija koje su uperene ka ljubavi.
Stvarno mi je muka od svih kretenskih poigravanja,,visegodisnjeg muvanja,"slamanje volje",neckanja,strahova i ostalih stvari.
Ma ljudi ljubav je previse dragocena a emocije nepotrosna roba i samo cenim one ljude koji su zaista spremni da stave svoj zivot i na kocku samo da bi dohvatili taj fantasticni osecaj ljubavi.
Sve ostalo je,a pokazuje se svaki dan kroz praksu,samo cist kukavicluk.

To je sustina
 
Da se dovežem na prethodni post.Ne slušaj forumašice.Nemaju pojma.

Moraš da pratiš svoje srce.Ali celom svojom snagom.Znači start do kraja.Šarm i sigurnost je jako bitno.Kod oba pola.Bar sa moje tačke.

I što se više plašiš dokazuješ 2 stvari sebi:

1# da ti ljubav i nije toliko bitna
2# da ne znaš da izađeš iz začaranog kruga


Sve najbolje,
 
raindog:
pa ja se nisam zezala :?
kupish dve razlichite lizalice
stanesh pored njega
i kazhesh :" ijao gle imam josh jednu lizalicu, hocesh da.... mi pravish drushtvo/uzhivamo zajedno/bla bla...
a koja ti se vishe svidja ?
i onda kao za sebe kazhesh "mmm meni se svidja i jagoda i jabuka....ali josh vishe mi se svidjash ti ....hihihihi..."
onda jedan stidljiv trepcuci pogled od dole...malo kao sharash nogom.... i onda on kazhe

ili "i jao shto si slatka, hvala"
ili pobegne vrishteci (ali ovo drugo samo ako zhivish u N.S. :lol: :lol: :lol: )
i tako...

HAHAHA :D
E ovo je bas super :lol: :lol: :lol:
 
inspirion:
Dont_Break_The_Oath:
Hmm,a zasto mu jednostavno ne pridjes i kazes mu da ti se svidja.
Nije mi jasno cemu uvek mora da postoji ta sadisticka igra emocijama,to neko ludo poigravanje da li mu prici ovako ili onako,cemu bilo kakva taktika uopste ako su u pitanju one iskre emocija koje su uperene ka ljubavi.
Stvarno mi je muka od svih kretenskih poigravanja,,visegodisnjeg muvanja,"slamanje volje",neckanja,strahova i ostalih stvari.
Ma ljudi ljubav je previse dragocena a emocije nepotrosna roba i samo cenim one ljude koji su zaista spremni da stave svoj zivot i na kocku samo da bi dohvatili taj fantasticni osecaj ljubavi.
Sve ostalo je,a pokazuje se svaki dan kroz praksu,samo cist kukavicluk.

To je sustina

Dajte ljudi, mislim devojka je rekla da mu se svidja, a ne da bi dala ruku za njega, tako da to sa iskrenim osecanjima prema samom sebi i njemu otpada.

A drugo zar nije bas lepo to kad se cimas i ne znas sta druga strana stvarno misli, to vam je kao jedan vid adrenalina,ali naravno kako za koga!
 
Ja mislim da bi trebalo da mu otvoreno kazes.
Moja prica:
- prvo sam u osnovnoj skoli bila zaljubljena u decka 7 godina. I svi su to znali. Blam.

- ’99. sam se bas bas zaljubila u jednog decka (brat moje najbolje drugarice, 2 godine stariji) i napisala mu ljubavno pismo. Decko me je ignorisao :)
Ovu taktiku ne preporucujem, imao bi pisani dokaz!:) Seti se, i Onjegin je hteo Tanji da vrati pismo koje mu je pisala, da bi spasla svoju cast…:)

- prosle godine, kad sam raskinula sa deckom, sa jednim drugom sam se dopisivala preko sms-a, i onda smo zakljucili da smo se oduvek dopadali jedno drugom i da je steta sto nismo rekli jedno drugom da smo zaljubljeni. Ja sam bila mislila da se njemu ne dopadam, a on je mislio da ja ne obracam paznju na njega. A onako smo se pogledivali… Tuzna pricica. Uglavnom, kad sam se vratila u Beograd sa tog letovanja kad smo se dopisivali, ja se pomirih sa deckom, a on se zaljubio u drugu devojku, moju dobru drugaricu. Sad smo on i ja super drugovi.
Dakle, mozda je i taj tvoj stidljiv!
Probaj to sa sms-om ako nemas vise hrabrosti.

- Pre 4 meseca, kad sam ponovo raskinula sa deckom, po PRVI PUT sam startovala jednog drugog druga recima! Istina, preko telefona. Rekla sam mu sta mislim i jasno i glasno ga pitala “Znas, ti se meni jako dopadas. Hoces li ti da budes sa mnom ili ne?”
Uglavnom, nije bilo nista, a ima kao nesto, duga je to prica – tek, on jako ceni to sto sam imala hrabrosti da ga tako otvoreno pitam. Kaze da je to kod devojaka jako retko i da on to voli.
Dakle, ako nista drugo – nahrani mu sujetu!

E, sad…. Dakle – od cutanja 7 godina, preko pisma, do poruke i telefona. Mozda uskoro pocnem spopadati ljude po ulici :)
Ah, da…. Sad nesto razmisljam…. Bas sam se sad ubedacila, pa nijedan start mi nije uspeo!
:lol: :lol: :lol:
 
inspirion:
To je samo do vezbe.Da dovedes sebe u odredjeno stanje svesti.
Uspeces ti snezna,verujem.
Ne, nije mi problem da startujem, u poslednje vreme sam se bas otvorila prema ljudima. Naravno, morala bih nekog dugo poznavati pre nego sto bih to ucinila.
Nemam ja problem sa tim, samo primecujem da sam bila baksuz. A i sad imam decka, tako da... KAd budemo opet raskidali, mozda mi i uspe :wink:
 
marrina:
ja imam problem da mu pokazem da mi se cvidja....sta da uradim da bih mu nekako dokazala da mi je stalo jer vec dugo cutim.... :cry:

Obuci se sexy nadji ga uvece u gradu, i kad nadjes pogodnu priliku sedni mu u krilo, i pocni da se trljas i da stenjes sve glasnije.

Shvatice, a ako bas ne, ponovi tretman jos koji put
. :D :D :D :D
 
a ti si bas razumeo pitanje..kad bi se nasao negde van cyber prostora, sa takvim mudima, da li bi prisao devojci koja ti se svidja?
onda cool..sta se cepis..
ako devojka daje povoda, nesto ..znate vec...onda je zainteresovana..govor tela i tako to..
 

Back
Top