Pusenje same sebe?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blaupunkt

Obećava
Poruka
64
Mnogo puta sam na forumima nabasao na temu gutanja sperme i deo kada devojke prozivaju musku populaciju sa "...a sto vi to ne gutate, gadilo bi vam se?" :? Zanima me nesto drugo: devojke, koliko vas ne zeli da daje decku oral (citaj: pusi patku) ako ga je tek izvadio iz vase pice, ili da se ljubi sa njim ako mu je brada jos natopljena vasim sokovima?! Da li vam se gadi ili vam nije "dovoljno higijenski" :oops: . Jos nesto, da li ste imale problema takve vrste u sexu sa jos nekom devojkom (tj. lik ga izvadi iz nje i da vam ga na pusenje)? Eh, da, nemojte da preterate sa analizom ass-to-mouth fora, nisam vas o tome nista ni pitao, cini mi se da je to preterano njesra!
 
Mi nismo u prilici da se ljubimo sa partnerom koji je umazan nasim sokovima.
Iz jednostavnog razloga.
Nasi partneri nama ne daju oral.
To je primitivno.
A i to je za qurve.
I pedere.
Tako da odgovor ne znam da dam.
 
avesic:
tačno tako ,,,šta ti misliš kakve smo mi to žene ,,, sram te bilo ,,, za šta nas ti držiš pa postavljaš takva pitanja ,,,,,,yebote zgadi mi se kava,,bljak

Blaupunkt-Prema nama, zenama, treba da se odnosis sa postovanjem a ne tu, cuj sokovi...ma, koji bre sokovi? Nemamo mi sokove, jedini sok za koje znamo je vasa sperma, O, vi divni, savremeni muskarci!


E, Avesic, bojim se da ce da me lincuju ali ti si mi super...i nemoj da kazes veseloj amifibiji da sam ti ovo rekla, znas ona mene voli, i ja nju, al' ti si mi isto super
 
mammy:
avesic:
tačno tako ,,,šta ti misliš kakve smo mi to žene ,,, sram te bilo ,,, za šta nas ti držiš pa postavljaš takva pitanja ,,,,,,yebote zgadi mi se kava,,bljak

Blaupunkt-Prema nama, zenama, treba da se odnosis sa postovanjem a ne tu, cuj sokovi...ma, koji bre sokovi? Nemamo mi sokove, jedini sok za koje znamo je vasa sperma, O, vi divni, savremeni muskarci!


E, Avesic, bojim se da ce da me lincuju ali ti si mi super...i nemoj da kazes veseloj amifibiji da sam ti ovo rekla, znas ona mene voli, i ja nju, al' ti si mi isto super


ja nemam mala slova ;;;
odgovor ; vazi necu da kazem veseloj amifibiji da sam ti super ,to znaci da ni ti ne smes da joj kazes da se ti i ja dopisujemo i na pp ,,,vazi :wink: nasa mala tajna za koju niko ne sme saznati
 
avesic:
mammy:
avesic:
tačno tako ,,,šta ti misliš kakve smo mi to žene ,,, sram te bilo ,,, za šta nas ti držiš pa postavljaš takva pitanja ,,,,,,yebote zgadi mi se kava,,bljak

Blaupunkt-Prema nama, zenama, treba da se odnosis sa postovanjem a ne tu, cuj sokovi...ma, koji bre sokovi? Nemamo mi sokove, jedini sok za koje znamo je vasa sperma, O, vi divni, savremeni muskarci!


E, Avesic, bojim se da ce da me lincuju ali ti si mi super...i nemoj da kazes veseloj amifibiji da sam ti ovo rekla, znas ona mene voli, i ja nju, al' ti si mi isto super


ja nemam mala slova ;;;
odgovor ; vazi necu da kazem veseloj amifibiji da sam ti super ,to znaci da ni ti ne smes da joj kazes da se ti i ja dopisujemo i na pp ,,,vazi :wink: nasa mala tajna za koju niko ne sme saznati


HA HA HA
sad stvarno niko nece znati :wink:
 
iiii bre mammy ša se sekiraš ,,, pa ovde se pola foruma već nayebalo toliko da im se smučilo ,,, nas dve ako dodjemo do te faze ,,, biće bruka ako ne nadjemo još nekoga sa penisom ,,
ma nešto drugo sam htela da napišem ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, misli misli ,,,, ebo lud zbunjenog ,, ej jel nam ova dade muža il jok
 
mammy:
avesic:
tačno tako ,,,šta ti misliš kakve smo mi to žene ,,, sram te bilo ,,, za šta nas ti držiš pa postavljaš takva pitanja ,,,,,,yebote zgadi mi se kava,,bljak

Blaupunkt-Prema nama, zenama, treba da se odnosis sa postovanjem a ne tu, cuj sokovi...ma, koji bre sokovi? Nemamo mi sokove, jedini sok za koje znamo je vasa sperma, O, vi divni, savremeni muskarci!


E, Avesic, bojim se da ce da me lincuju ali ti si mi super...i nemoj da kazes veseloj amifibiji da sam ti ovo rekla, znas ona mene voli, i ja nju, al' ti si mi isto super
Jbt...pazi kad moram da pocnem da nosim naocare...potpuno sam corava... 8)
Ej,devojke ,kako mozete da odgovarate na ovakve vulgarnosti.
Te bezobrazluke najbolje je ignorisati.
Sram te bilo Blaupunkt,jel pomislis nekad na svoju majku ili sestru kad pises takve gaodsti?
 
mammy:
avesic:
mammy:
avesic:
tačno tako ,,,šta ti misliš kakve smo mi to žene ,,, sram te bilo ,,, za šta nas ti držiš pa postavljaš takva pitanja ,,,,,,yebote zgadi mi se kava,,bljak

Blaupunkt-Prema nama, zenama, treba da se odnosis sa postovanjem a ne tu, cuj sokovi...ma, koji bre sokovi? Nemamo mi sokove, jedini sok za koje znamo je vasa sperma, O, vi divni, savremeni muskarci!


E, Avesic, bojim se da ce da me lincuju ali ti si mi super...i nemoj da kazes veseloj amifibiji da sam ti ovo rekla, znas ona mene voli, i ja nju, al' ti si mi isto super


ja nemam mala slova ;;;
odgovor ; vazi necu da kazem veseloj amifibiji da sam ti super ,to znaci da ni ti ne smes da joj kazes da se ti i ja dopisujemo i na pp ,,,vazi :wink: nasa mala tajna za koju niko ne sme saznati


HA HA HA
sad stvarno niko nece znati :wink:
A NASE POTOMSTVO !!!
KAKO CE BEZ MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJKE ????
:cry: :cry: :cry: :cry:
A JADNI SVI ISTI,SVI RODJENI U JEDNOM DANU...
:wink:
 
Vragolasta Amfibija:
mammy:
avesic:
mammy:
avesic:
tačno tako ,,,šta ti misliš kakve smo mi to žene ,,, sram te bilo ,,, za šta nas ti držiš pa postavljaš takva pitanja ,,,,,,yebote zgadi mi se kava,,bljak

Blaupunkt-Prema nama, zenama, treba da se odnosis sa postovanjem a ne tu, cuj sokovi...ma, koji bre sokovi? Nemamo mi sokove, jedini sok za koje znamo je vasa sperma, O, vi divni, savremeni muskarci!


E, Avesic, bojim se da ce da me lincuju ali ti si mi super...i nemoj da kazes veseloj amifibiji da sam ti ovo rekla, znas ona mene voli, i ja nju, al' ti si mi isto super


ja nemam mala slova ;;;
odgovor ; vazi necu da kazem veseloj amifibiji da sam ti super ,to znaci da ni ti ne smes da joj kazes da se ti i ja dopisujemo i na pp ,,,vazi :wink: nasa mala tajna za koju niko ne sme saznati


HA HA HA
sad stvarno niko nece znati :wink:
A NASE POTOMSTVO !!!
KAKO CE BEZ MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJKE ????
:cry: :cry: :cry: :cry:
A JADNI SVI ISTI,SVI RODJENI U JEDNOM DANU...
:wink:

Ma, nemoj da galamis bre, prijavicu te. Da, da me psihicki maltretiras.
DA
A bicu ja mama...mislim, priznacu ja nasu djecicu....Ma volim ja tebe...to sto si vidjela...to nisi dobro vidjela....to su te oci slagale..pa, jel' vjerujes meni ili svojim ocima???
 
Ma,slusaj ti, alkoholicarko jedna,zivot si mi upropastila sa svojim praznim obecznjema..da me volis...da zelis decu samnom...varala si me gde stignes...mislis da ja to ne znam :?:
Kako si mogla :?:
Gde ce ti dusa :?:
I najvaznije: GDE SU TU MOJA OSECANJA :?:
Ubicu se zbog tebe a deca ce nam ostati sirocici,sirotani mali :cry: :cry: :cry: ...
 
Vragolasta Amfibija:
Ma,slusaj ti, alkoholicarko jedna,zivot si mi upropastila sa svojim praznim obecznjema..da me volis...da zelis decu samnom...varala si me gde stignes...mislis da ja to ne znam :?:
Kako si mogla :?:
Gde ce ti dusa :?:
I najvaznije: GDE SU TU MOJA OSECANJA :?:
Ubicu se zbog tebe a deca ce nam ostati sirocici,sirotani mali :cry: :cry: :cry: ...


MA, VOLIM TE, kad ti kazem.....
stvarno...
19.gif


Pravicemo jos 100 ovih malih
20.gif


E, vidis koliko se trudim, pa oprosti miiiiiiii
 
mammy:
Vragolasta Amfibija:
Ma,slusaj ti, alkoholicarko jedna,zivot si mi upropastila sa svojim praznim obecznjema..da me volis...da zelis decu samnom...varala si me gde stignes...mislis da ja to ne znam :?:
Kako si mogla :?:
Gde ce ti dusa :?:
I najvaznije: GDE SU TU MOJA OSECANJA :?:
Ubicu se zbog tebe a deca ce nam ostati sirocici,sirotani mali :cry: :cry: :cry: ...


MA, VOLIM TE, kad ti kazem.....
stvarno...
19.gif


Pravicemo jos 100 ovih malih
20.gif


E, vidis koliko se trudim, pa oprosti miiiiiiii
Mammy,mammy..oprastam ti po 1000-ti put,budalico jedna...a to je jer te volim vise od svega.Od sad cu i pasulj da ti kuvam bas kakav volis i necu da stavljam persun u njega vise. :lol:
 
Ej, bre, pedercine zenske! Nemojte se ovde dopisivati i praviti se pametne. Ne brljajte po mojim majkama i sestrama ako nemate sta pametno da kazete. Pogledajte i same kako su neke devojke (cmok za Cokoladu i Djavolastu devojcicu) jednostavno odgovorile sa "ne". I vama su na raspolaganju "da" i "ne"! izaberite i prestanite da bljujete svoje smrdljivosti po ostalima. Ako mislis da neko nije normalan ili da nije vredan tvog predragocenog truda po tastaturi, iskuliraj!

ps: takve kao vi su mi uvek bili fuj! Ovo je forum, a ne skup stranke neupucenih feministkinja!!!
 
Blaupunkt:
Ej, bre, pedercine zenske! Nemojte se ovde dopisivati i praviti se pametne. Ne brljajte po mojim majkama i sestrama ako nemate sta pametno da kazete. Pogledajte i same kako su neke devojke (cmok za Cokoladu i Djavolastu devojcicu) jednostavno odgovorile sa "ne". I vama su na raspolaganju "da" i "ne"! izaberite i prestanite da bljujete svoje smrdljivosti po ostalima. Ako mislis da neko nije normalan ili da nije vredan tvog predragocenog truda po tastaturi, iskuliraj!

ps: takve kao vi su mi uvek bili fuj! Ovo je forum, a ne skup stranke neupucenih feministkinja!!!

STA SE UZBUDJUJES? NA FORUMU LEZBACE I KURVETINE OBAVEZNO POMINJU TUDJE MAJKE, DEVOJKE ILI SESTRE.TESE SE DA SU SVE KAO ONE A KLADIM SE DA POLA NJIH KUCA POSTOVE STOJECI JER NE MOGU DA SEDNU ZBOG RAZVALJENE CMARULJE.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top