U Belorusiji nezaposlenost najmanja u Evropi ispod 1% ali niko u EU to ne pominje?

Džaba ti pare ako si čovek drugog reda i bez ponosa a to ces uvek biti na način na koji razmišljaš

Ti koji se trte ponosom su trebali 90-tih da puše moravu a ne švercovani marlboro. I da piju sokove Srbijanka Valjevo a ne Koka kolu. ***** takav ponos što ćeš avionima na 6000 metara da pokazuješ *****. i sipaš benzin iz flaše.
 
Ti koji se trte ponosom su trebali 90-tih da puše moravu a ne švercovani marlboro. I da piju sokove Srbijanka Valjevo a ne Koka kolu. ***** takav ponos što ćeš avionima na 6000 metara da pokazuješ *****. i sipaš benzin iz flaše.

:hahaha:

:worth::worth::worth::worth:

Satro ponos... A ponos to je ono kad te u fudbalu razvali gostujuca reprezentacija, a ti onda krenes da ih bijes vredjas... kao ti si ponosan. :D A u stvari si samo moron koji nije sazreo da se uklopi u drustvo odraslih. Dete.

E tako i nas narod.. posto ne zna da ucestvuje u svetskoj geopolitici, on se duri place i izigrava ponos. :D A oni samo rokaju...
 
Ti koji se trte ponosom su trebali 90-tih da puše moravu a ne švercovani marlboro. I da piju sokove Srbijanka Valjevo a ne Koka kolu. ***** takav ponos što ćeš avionima na 6000 metara da pokazuješ *****. i sipaš benzin iz flaše.

ne pusim ni moravu ni marlboro. a pijem domace sokove i ne pijem koka kolu :)
 
E nemere. Tihi i Svjatogor će ti dati Lukašenkočoko. :hahaha: :rotf:

A da vidite tek kvalitet ruskih lekova (off je ali ni beloruski vrv ne zaostaju) :D Poslali 90-tih neke antireumatike između ostalog kao pomoć. I kolega koji radi kontrolu odradi raspadljivost u veštačkom želudačnom soku da vidi za koliko će se raspasti i početi da deluje. Za normalne lekove tj kvalitetne to traje oko 5 minuta na prazan želudac. Rusko ***** od leka je u kiselinčini stajalo celih pola sata. kako da su ga od armiranog betona pravili.
:D
 
a niko ne pominje kako se zivi u obecanoj zemlji americi
homeless_0406.jpg

04-08_homeless_white_vet_with_flag.jpg
 
A da vidite tek kvalitet ruskih lekova (off je ali ni beloruski vrv ne zaostaju) :D Poslali 90-tih neke antireumatike između ostalog kao pomoć. I kolega koji radi kontrolu odradi raspadljivost u veštačkom želudačnom soku da vidi za koliko će se raspasti i početi da deluje. Za normalne lekove tj kvalitetne to traje oko 5 minuta na prazan želudac. Rusko ***** od leka je u kiselinčini stajalo celih pola sata. kako da su ga od armiranog betona pravili.
:D

da zato nam vi iz farmaceutske mafije valjate zapadne lekove PO DUPLO VECIM CENAMA NEGO NA ZAPADU :)

naravno jer su vas Sanofi i ostale zapadne kuce PODMITILE DA TO RADITE - MAFIJO

Ne odgovori ti meni zasto lek za obnavljanje hrskavice, Geladrink Forte kosta DUPLO VISE U SRBIJI NEGO U CESKOJ?

Sta je razlog ? Ja koliko znam nemamo akcizu na lekove
 
da zato nam vi iz farmaceutske mafije valjate zapadne lekove PO DUPLO VECIM CENAMA NEGO NA ZAPADU :)

naravno jer su vas Sanofi i ostale zapadne kuce PODMITILE DA TO RADITE - MAFIJO

Dobio si objašnjenje koje si tražio neki dan. Pominjao si češku i ponoviću ti. Češka je u EU I za nju važe olakšice oko cena lekova i tamo jesu jeftiniji. Špabnija i Grčka imaju popust na lekove od oko 12 posto što industriji donosi gubitak od 300 miliona evra na nivo Grčke i to kompenzuje višim cenama prema zemlčjama koje nisu u EU.
 
Dobio si objašnjenje koje si tražio neki dan. Pominjao si češku i ponoviću ti. Češka je u EU I za nju važe olakšice oko cena lekova i tamo jesu jeftiniji. Špabnija i Grčka imaju popust na lekove od oko 12 posto što industriji donosi gubitak od 300 miliona evra na nivo Grčke i to kompenzuje višim cenama prema zemlčjama koje nisu u EU.

aha sad ispade da EU subvencionise lekove ? Kako da ne .

LAZES

Jednostavno vi ovde PLJACKATE NAROD

Pa moja drugarica koja je farmaceutski tehnicar ,je kao radnik jedne farmaceutske kuce dobila u startu platu 1000 evra , i kasnije joj je firma kupila i stan.

A zasto? Pa zato sto su profiti na uvoznim lekovima TOLIKO VELIKI , da se gazddama jednostavno to moze.

Zato ti i branis ovaj sistem - branis sopstveno dupe .

Branis pljacku naroda Srbije preko lekova koju sprovodite vi iz farmaceutske mafije.
 
secam se isto jednog leka koji se svuda reklamirao kao sredstvo za mrsavljenje, ne mogu sad da se setim imena al znam da je bio italijanski.

i ista fora kao sa ostalim lekovima. u italiji duplo niza cena nego u srbiji :)

ja inace nemam viska kilograma na 190 cm visine imam 86 kg nego me cisto zanimalo koje su cene tamo i kod nas.

jednostavno farmaceutska mafija ovde dere

sve ove zapadne farmaceutske kuce imaju svoje ljude, lekare i farmaceute , ciji je posao da podmicuju lekare po Srbiji da prepisuju njihove lekove umesto domacih.

I oni primaju 1000-1500 evra mesecno plate za takav posao.
 

Back
Top