search engines

dj_bumba

Obećava
Poruka
99
sa obzirom da je i baba dobio svetski sajt(sto bi Dabaman rekao) i prijavio ga na milion search enginsa imam pitanje:
koliko terba cekati da se u googlu ili yahoo smiliju pa da ga puste u promet?
 
SashaB:
dj_bumba:
Hackers:
Ponekad treba i nekoliko nedelja da bi ti se video sajt na googlu. Samo ti odradi meta tagove kako treba sa pravim recima za pretragu i ne sekiraj se nista.
a kad bih im dao 500$ odmah bi ga izlistali


Instaliraj Alexa toolbar i upisi svoje podatke na www.alexa.com, kod nas svi rangiraju top liste sajtova prema njemu.
Srecno!

a jel moram instalirati alexa toolbar da bi bio kod njih izlistan?a?nelogicno mi da mora tako
 
dj_bumba:
SashaB:
dj_bumba:
Hackers:
Ponekad treba i nekoliko nedelja da bi ti se video sajt na googlu. Samo ti odradi meta tagove kako treba sa pravim recima za pretragu i ne sekiraj se nista.
a kad bih im dao 500$ odmah bi ga izlistali


Instaliraj Alexa toolbar i upisi svoje podatke na www.alexa.com, kod nas svi rangiraju top liste sajtova prema njemu.
Srecno!

a jel moram instalirati alexa toolbar da bi bio kod njih izlistan?a?nelogicno mi da mora tako



Ne moras da ga imas instaliranog, ali ako ga instaliras time poboljsavas rejting svog sajta!
 
Hackers:
Ponekad treba i nekoliko nedelja da bi ti se video sajt na googlu. Samo ti odradi meta tagove kako treba sa pravim recima za pretragu i ne sekiraj se nista.

Sorry sto pisem u staroj temi, ali znam da za google treba dosta (cak vise od mesec dana) da izlista sajt... Jedini nacin da se sajt pojavi na google-u brzo je da razmenis hard linkove sa vec indexiranim sajtom, pa da kada spideri posete njega, kroz link posete i tebe.
btw mani se meta tagova, to vec neko vreme google ne uzima u obzir ;) Ali vredi za ostale SE-s...
pozdrav i nadam se da sam bar malo pomogao...
 

Back
Top