Opasnosti analnog sexa, i da li postoje?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Posto vidim da vam svima "analiza" ni malo nije strana, kako tipovima, tako i ribama, jedno pitanje koje me malo plasi i muci.

Cuo sam pricu o tipu koji je dobio neku upalu jaja (kazu otekla su mu u p.m...) pa je njegov doktor zakljucio da je to zato sto ga je metao u guzu!!! Da ne opisujem probleme koje je posle imao i npr. kako mu je radjen bris prostate i kite... :shock: :shock: :shock:

Dakle, da li neko pouzdano zna kolike su sanse da se to desi ako je higijena prilikom sexa ispostovana maximalno koliko je to moguce?
Licno volim da plodim u guzu ponekad, pa me je malo uhvatio strah!!! :shock: :shock: :shock:

Naravno - govorimo o sexu, bez kondoma, da se razumemo.

Molim da se oni koji nemaju pametno sta da kazu uzdrze od lupetanja i bezobrazluka.
Hvala.
 
cLick - OR - Die:
anny_:
kao sto sam malopre negde napisala-ovde sam po prvi put, tako da me nista ne mrzo.Pa sve treba probati sad i odmah :D :lol:

anny_ je kibernoid poslata iz buducnosti da upropasti pravednu Snokijevu borbu za istinu?! :wink:

p.s. stavljate kondome pod obavezno, posebno ako su devojke iz istog grada i ako se ne podnose :D

E, kako si me provalio???a mislila sam da sam bas dobro prerusena?!?!?!
 
mammy:
Jedina opasnost od analnog sexa je psihicke prirode....Moze se desiti da se muskarac osjeti "boss" a zena da se osjeti potlaceno....
Da, Da, to je ono sto je VEEEEEEEEEELIKI problem.
Jel' tako forumasi?

Naravno da nije tako! Tu su razne bolesti i bakterije, a prvenstveno HIV koji dobija$ gotovo 100% ako te u gulju buzi pozitivac bez kondoma + svr$i. Pazi $ta stavlja$ i koga pusta$ tamo gde sunce ne sija
 
snoshaj efendija:
mammy:
Jedina opasnost od analnog sexa je psihicke prirode....Moze se desiti da se muskarac osjeti "boss" a zena da se osjeti potlaceno....
Da, Da, to je ono sto je VEEEEEEEEEELIKI problem.
Jel' tako forumasi?

A JEL'?A NA TEMI O KLANJU U BULJU ZENE REKOSE DA IM JE SUPER I DA SE NE OSECAJU POTLACENO NIKADA.
Ajde da ti pomognem malo. :roll:
Mammy je rekla "moze se desiti" sto znaci da se ne desava uvek samo kada te kreten dohvati. :roll: :roll: :roll:
Jel sada malo jasnije? :roll:
 
chokolada:
snoshaj efendija:
mammy:
Jedina opasnost od analnog sexa je psihicke prirode....Moze se desiti da se muskarac osjeti "boss" a zena da se osjeti potlaceno....
Da, Da, to je ono sto je VEEEEEEEEEELIKI problem.
Jel' tako forumasi?

A JEL'?A NA TEMI O KLANJU U BULJU ZENE REKOSE DA IM JE SUPER I DA SE NE OSECAJU POTLACENO NIKADA.
Ajde da ti pomognem malo. :roll:
Mammy je rekla "moze se desiti" sto znaci da se ne desava uvek samo kada te kreten dohvati. :roll: :roll: :roll:
Jel sada malo jasnije? :roll:

jel'?znaci moze se reci 'vodili smo ljubav u dupe'?
 
snoshaj efendija:
chokolada:
snoshaj efendija:
mammy:
Jedina opasnost od analnog sexa je psihicke prirode....Moze se desiti da se muskarac osjeti "boss" a zena da se osjeti potlaceno....
Da, Da, to je ono sto je VEEEEEEEEEELIKI problem.
Jel' tako forumasi?

A JEL'?A NA TEMI O KLANJU U BULJU ZENE REKOSE DA IM JE SUPER I DA SE NE OSECAJU POTLACENO NIKADA.
Ajde da ti pomognem malo. :roll:
Mammy je rekla "moze se desiti" sto znaci da se ne desava uvek samo kada te kreten dohvati. :roll: :roll: :roll:
Jel sada malo jasnije? :roll:

jel'?znaci moze se reci 'vodili smo ljubav u dupe'?


HA HA HA "vodili ljubav u dupe" HA HA HA
A ja sam se onako cinicno zezala na ono sto si upravo TI potencirao u istoj temi koju ti spominjes...


Ima opasnosti sto se tice analnog sexa, al' ja ih ne znam...kao sto sam jednom izjavila, nece dragi da me yebe u bulju....kaze da je to za qurve... :roll:
 

Back
Top