Opasnosti analnog sexa, i da li postoje?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
snoshaj efendija:
Opasan je bakterijski soj Streptococcus faecalis koji se naseli u muskom polnom organu kao posledica analnog sexa i kasnije ide sterilitet koji se tesko leci.
Taj soj postoji u anusu i nema tog klistira koji ce ga ukloniti potpuno.
Kasnije udri po DOVICINU, ERITROMICINU.
Ima anal da ti se ogadi za ceo zivot.
E, ovo prvi put cujem... i gotovo sam siguran da si ti nesto pomesao. NIGDE jos nisam naisao na taj podatak. Poznato mi je medjutim ono sto je vec napisano ranije na ovoj temi - posle analne speleologije ne treba se neoprana qrca vracati na glavni ulaz.
 
LePiaf:
snoshaj efendija:
Opasan je bakterijski soj Streptococcus faecalis koji se naseli u muskom polnom organu kao posledica analnog sexa i kasnije ide sterilitet koji se tesko leci.
Taj soj postoji u anusu i nema tog klistira koji ce ga ukloniti potpuno.
Kasnije udri po DOVICINU, ERITROMICINU.
Ima anal da ti se ogadi za ceo zivot.
E, ovo prvi put cujem... i gotovo sam siguran da si ti nesto pomesao. NIGDE jos nisam naisao na taj podatak. Poznato mi je medjutim ono sto je vec napisano ranije na ovoj temi - posle analne speleologije ne treba se neoprana qrca vracati na glavni ulaz.

The enterococcus (previously Streptococcus faecalis), causes many of the same problems as other members of the intestinal flora. These include opportunistic urinary tract infections and wound infections. In contrast to the Enterobacteriaceae, enterococcal infection is often associated with bacteremia which can lead to endocarditis or colonization of previously damaged heart valves. Little is known about its pathogenesis. The D in an older name, group D strep, refers to the Lancefield classification which is based on the antigenicity of a carbohydrate which is soluble in dilute acid and called the C carbohydrate. Lancefield identified 13 types of C carbohydrate, designated A through O, that could be serologically differentiated. The organisms that most commonly infect humans are found in groups A, B, D, and G. Streptococci that do not contain the C carbohydrate substance are called viridans streptococci or non-typable streptococci.

U TEKSTU KOJI NAVODIM SE NE POMINJE ANALNI SEX, ALI JE I OVAKO JASNO O CEMU SE RADI.
UOSTALOM, MOJ DOBAR DRUGAR KOJI VOLI BULJU VISE NEGO LEBA JE LECEN PAR PUTA ZBOG PRISUSTVA TOG CUDA U URINARNOM TRAKTU.
 
ne bih se slozio da se zensko zadovoljstvo u analu svodi samo to sto povladjuje muzjaku. doduse, to je tacno, ali to nije potpuna istina.
mislim da je simbolicka funkcija analnog seksa njegova sustina i vrednost za zenu a ne periferna senzacija koja je sporedna stvar iako neke zene preko potiskivanja svojih stvarnih motiva ove pozude, pojacano naglasavaju taj osetni kvalitet, pa efendija i mnogi drugi opravdano sumanjaju, nanjusili ljudi da u tom grmu ne lezi zec, ali znajmo da te zene jednako lazu i sebe.....
zene ili ne vole ili obozavaju analni seks, sto ukazuje da je dimanika slozenija. deo zena iz tzv analanog tipa licnosti ga posebno preferira.

dete sa 2-3 godine starosti prvi put se ozbiljno suocava sa autoritetom preko navikavanja na nosu. tad se javlja i patriotska ideja slobode - zadrzati izmet ili pokoriti se autoritetu (roditeljima). zamislite tu dramu nepripremljenog malog deteta koje je do juce mislilo da je centar kosmosa i beskrajno slobodno...

vrednost analnog seksa za zenu analca, je u tome sto ona ovim putem simbolicki privremeno razresava konflikt dve suprotne snage u sebi.
naime, autoritet olicen u penisu prodire i nanosi bol, i preko tog mazohizma se delimicno zadovoljavaju snage super-ega tj autoriteta, ali penis istovremeno ima i funkciju izmeta koji zena kao nekad kad je bila dete, drzi iza cmara, nadrazuje se i patriotski prkosi.

dakle, penis ovde ima dvoznacnu simbolicku ulogu, on se spasiteljski pojavljuje kao izmiritelj suprotnosti jer je istovremeno i autoritet koji kaznjava ali i objekt, tj sam izmet kojim devojcica prkosi autoritetu. ovo nesvesno prevazilazenje konflikta preko jedinstva suprostnosti u jednom simbolu, kao nagradu daje zadovoljstvo, pa cak i neobicno odusevljenje kod zene, ispunjenost, gotovo da se granici sa dozivljajem osnovnog principa kosmosa jina i janga...

takodje, sekundarno zena analac iz ovog mehanizma izvlaci jos jedno zadovoljstvo... Time sto falusu u svojoj slobodnoj reziji izmedju ostalog, dodeljuje ulogu izmeta, ublazuje svoje iz detinjstva ocuvano osecanje penis zavisti...
 
random_cloud_form:
ne bih se slozio da se zensko zadovoljstvo u analu svodi samo to sto povladjuje muzjaku. doduse, to je tacno, ali to nije potpuna istina.
mislim da je simbolicka funkcija analnog seksa njegova sustina i vrednost za zenu a ne periferna senzacija koja je sporedna stvar iako neke zene preko potiskivanja svojih stvarnih motiva ove pozude, pojacano naglasavaju taj osetni kvalitet, pa efendija i mnogi drugi opravdano sumanjaju, nanjusili ljudi da u tom grmu ne lezi zec, ali znajmo da te zene jednako lazu i sebe.....
zene ili ne vole ili obozavaju analni seks, sto ukazuje da je dimanika slozenija. deo zena iz tzv analanog tipa licnosti ga posebno preferira.

dete sa 2-3 godine starosti prvi put se ozbiljno suocava sa autoritetom preko navikavanja na nosu. tad se javlja i patriotska ideja slobode - zadrzati izmet ili pokoriti se autoritetu (roditeljima). zamislite tu dramu nepripremljenog malog deteta koje je do juce mislilo da je centar kosmosa i beskrajno slobodno...

vrednost analnog seksa za zenu analca, je u tome sto ona ovim putem simbolicki privremeno razresava konflikt dve suprotne snage u sebi.
naime, autoritet olicen u penisu prodire i nanosi bol, i preko tog mazohizma se delimicno zadovoljavaju snage super-ega tj autoriteta, ali penis istovremeno ima i funkciju izmeta koji zena kao nekad kad je bila dete, drzi iza cmara, nadrazuje se i patriotski prkosi.

dakle, penis ovde ima dvoznacnu simbolicku ulogu, on se spasiteljski pojavljuje kao izmiritelj suprotnosti jer je istovremeno i autoritet koji kaznjava ali i objekt, tj sam izmet kojim devojcica prkosi autoritetu. ovo nesvesno prevazilazenje konflikta preko jedinstva suprostnosti u jednom simbolu, kao nagradu daje zadovoljstvo, pa cak i neobicno odusevljenje kod zene, ispunjenost, gotovo da se granici sa dozivljajem osnovnog principa kosmosa jina i janga...

takodje, sekundarno zena analac iz ovog mehanizma izvlaci jos jedno zadovoljstvo... Time sto falusu u svojoj slobodnoj reziji izmedju ostalog, dodeljuje ulogu izmeta, ublazuje svoje iz detinjstva ocuvano osecanje penis zavisti...

Samo još napiši ko je ovu verziju istražio i potpisao :?:

Pretpostavljam da važi i za muški deo obožavalaca analnog sexa
 
random_cloud_form:
ne bih se slozio da se zensko zadovoljstvo u analu svodi samo to sto povladjuje muzjaku. doduse, to je tacno, ali to nije potpuna istina.
mislim da je simbolicka funkcija analnog seksa njegova sustina i vrednost za zenu a ne periferna senzacija koja je sporedna stvar iako neke zene preko potiskivanja svojih stvarnih motiva ove pozude, pojacano naglasavaju taj osetni kvalitet, pa efendija i mnogi drugi opravdano sumanjaju, nanjusili ljudi da u tom grmu ne lezi zec, ali znajmo da te zene jednako lazu i sebe.....
zene ili ne vole ili obozavaju analni seks, sto ukazuje da je dimanika slozenija. deo zena iz tzv analanog tipa licnosti ga posebno preferira.

dete sa 2-3 godine starosti prvi put se ozbiljno suocava sa autoritetom preko navikavanja na nosu. tad se javlja i patriotska ideja slobode - zadrzati izmet ili pokoriti se autoritetu (roditeljima). zamislite tu dramu nepripremljenog malog deteta koje je do juce mislilo da je centar kosmosa i beskrajno slobodno...

vrednost analnog seksa za zenu analca, je u tome sto ona ovim putem simbolicki privremeno razresava konflikt dve suprotne snage u sebi.
naime, autoritet olicen u penisu prodire i nanosi bol, i preko tog mazohizma se delimicno zadovoljavaju snage super-ega tj autoriteta, ali penis istovremeno ima i funkciju izmeta koji zena kao nekad kad je bila dete, drzi iza cmara, nadrazuje se i patriotski prkosi.

dakle, penis ovde ima dvoznacnu simbolicku ulogu, on se spasiteljski pojavljuje kao izmiritelj suprotnosti jer je istovremeno i autoritet koji kaznjava ali i objekt, tj sam izmet kojim devojcica prkosi autoritetu. ovo nesvesno prevazilazenje konflikta preko jedinstva suprostnosti u jednom simbolu, kao nagradu daje zadovoljstvo, pa cak i neobicno odusevljenje kod zene, ispunjenost, gotovo da se granici sa dozivljajem osnovnog principa kosmosa jina i janga...

takodje, sekundarno zena analac iz ovog mehanizma izvlaci jos jedno zadovoljstvo... Time sto falusu u svojoj slobodnoj reziji izmedju ostalog, dodeljuje ulogu izmeta, ublazuje svoje iz detinjstva ocuvano osecanje penis zavisti...
Najveca glupost koju sam cula !!!
1.Dete u toku svog psiholoskog razvoja prolazi kroz nekoliko faza ali to samo u odnosu na to kojim culom dozivljava svet oko sebe.Pa je tako jedna od fazai analna.Smatra se da osobe koje posebno uzivaju u analnom sexu vracaju svoje JA u taj period tj njihovo ID ih tamo vraca kao period koji je po njima bio nesto posebno.Iako se njihov EGO i SUPEREGO bore protiv toga objasnjavajuci analni sex kao drustven prihjvatljiv nacin sexa.\

2.Splet nerava koji inervise vaginu prozima se i kroz znus tako da postoje anatomsko objasnjenje za tu vrstu uzivanja.Da nije tako ****** se ne bi pucali u bulju nego bi samo drkali.

3.svako ko pokusa da ovaj fenomen objasni kroz prizmu zenine zelje za falusom i kaznjavanjem istog jer ga nema trazi neke fiktivne stvari u analnom sexu i od sume ne vidi drvo.
 
klara, niko to nije istrazio, vec sam malo razradio neke postavke frojdove psihoanalize i primenio na analni seks.
sto se tice muskih motiva, tu je stvar drugacija, posto su muska i zenska psiha razlicite, i ne samo razlicite, vec i suprostavljene al u domenu interpolnih odnosa...


vragolasta, a da li si ti dozivela analnu pentraciju? jesi ili nisi? svaka devojka koja zeli da mudruje na temi prvo mora to da kaze, a ne da kao kurdi prelazi granicu bez pasosa.
ako jesi onda iznesi, majku mu, svoja prakticna iskustva i vrednuj analni seks na osnovu svog dupe-glava senzorno-motornog puta i postignute psihicke satisfakcije, a ne onog sto si cula. pronadji i iznesi svoje motive itd, pa cemo videti sta nam dalje valja ciniti...
 
random_cloud_form:
linkuj post gde si pisala o tome, ne mogu naci
NIgde nisam pisala o tome osim iu prethodnom postu.
Nadam se da stvarno ne mislis da u analnom sexu treba traziti neka psihoanaliticka objasnjenja.Traba,ali samo ako je to JEDINI nacin da se dozivi orgazam i jedino sto osobu uzbudjuje.Ako osoba ne moze normalnim genitalnim nadrazajem da to dostigne.To se onda zove nastranost i nije deo normalnog zesualnog zivota.A ovo sto se danas radi,sto svi zele da probaju analni sex jer se kriterujm morala spustio mnogo nize nego ranije?Toje druga stvar.
 
random_cloud_form:
ne bih se slozio da se zensko zadovoljstvo u analu svodi samo to sto povladjuje muzjaku. doduse, to je tacno, ali to nije potpuna istina.
mislim da je simbolicka funkcija analnog seksa njegova sustina i vrednost za zenu a ne periferna senzacija koja je sporedna stvar iako neke zene preko potiskivanja svojih stvarnih motiva ove pozude, pojacano naglasavaju taj osetni kvalitet, pa efendija i mnogi drugi opravdano sumanjaju, nanjusili ljudi da u tom grmu ne lezi zec, ali znajmo da te zene jednako lazu i sebe.....
zene ili ne vole ili obozavaju analni seks, sto ukazuje da je dimanika slozenija. deo zena iz tzv analanog tipa licnosti ga posebno preferira.

dete sa 2-3 godine starosti prvi put se ozbiljno suocava sa autoritetom preko navikavanja na nosu. tad se javlja i patriotska ideja slobode - zadrzati izmet ili pokoriti se autoritetu (roditeljima). zamislite tu dramu nepripremljenog malog deteta koje je do juce mislilo da je centar kosmosa i beskrajno slobodno...

vrednost analnog seksa za zenu analca, je u tome sto ona ovim putem simbolicki privremeno razresava konflikt dve suprotne snage u sebi.
naime, autoritet olicen u penisu prodire i nanosi bol, i preko tog mazohizma se delimicno zadovoljavaju snage super-ega tj autoriteta, ali penis istovremeno ima i funkciju izmeta koji zena kao nekad kad je bila dete, drzi iza cmara, nadrazuje se i patriotski prkosi.

dakle, penis ovde ima dvoznacnu simbolicku ulogu, on se spasiteljski pojavljuje kao izmiritelj suprotnosti jer je istovremeno i autoritet koji kaznjava ali i objekt, tj sam izmet kojim devojcica prkosi autoritetu. ovo nesvesno prevazilazenje konflikta preko jedinstva suprostnosti u jednom simbolu, kao nagradu daje zadovoljstvo, pa cak i neobicno odusevljenje kod zene, ispunjenost, gotovo da se granici sa dozivljajem osnovnog principa kosmosa jina i janga...

takodje, sekundarno zena analac iz ovog mehanizma izvlaci jos jedno zadovoljstvo... Time sto falusu u svojoj slobodnoj reziji izmedju ostalog, dodeljuje ulogu izmeta, ublazuje svoje iz detinjstva ocuvano osecanje penis zavisti...
postoji pod forum na ovom sajtu i zove se FILOZOFIJA. da li je neko ovde uopste procitao ovaj post u celini?
 
Vragolasta Amfibija:
random_cloud_form:
linkuj post gde si pisala o tome, ne mogu naci
NIgde nisam pisala o tome osim iu prethodnom postu.
Nadam se da stvarno ne mislis da u analnom sexu treba traziti neka psihoanaliticka objasnjenja.Traba,ali samo ako je to JEDINI nacin da se dozivi orgazam i jedino sto osobu uzbudjuje.Ako osoba ne moze normalnim genitalnim nadrazajem da to dostigne.To se onda zove nastranost i nije deo normalnog zesualnog zivota.A ovo sto se danas radi,sto svi zele da probaju analni sex jer se kriterujm morala spustio mnogo nize nego ranije?Toje druga stvar.
Prvo,mozda je rec o fiksaciji ili regresiji,znas ono-odbrambeni mehanizmi,ali ja sve mislim da je u pitanju radoznalost,pa ko ima hrabrosti- proba,i svidi mu se,i to je to.Ko sta voli,nek izvoli...A to uz put ne mislim da ima veze sa moralom.Sve se to radilo i davno,npr. jos u anticko doba,i pri tom je bilo sasvim prihvatljivo.Danas je u pitanju samo cinjenica da su informacije dostupne (uz zivu sliku) svima i svuda,da se o svemu govori sa manje laznog morala(mada i tu ima preterivanja,priznajem),pa se o svemu sve zna.Nista sto se ranije nije radilo ne radi se sada najedanput,sve je to "vec vidjeno".
 
Keane Roy:
Vragolasta Amfibija:
random_cloud_form:
linkuj post gde si pisala o tome, ne mogu naci
NIgde nisam pisala o tome osim iu prethodnom postu.
Nadam se da stvarno ne mislis da u analnom sexu treba traziti neka psihoanaliticka objasnjenja.Traba,ali samo ako je to JEDINI nacin da se dozivi orgazam i jedino sto osobu uzbudjuje.Ako osoba ne moze normalnim genitalnim nadrazajem da to dostigne.To se onda zove nastranost i nije deo normalnog zesualnog zivota.A ovo sto se danas radi,sto svi zele da probaju analni sex jer se kriterujm morala spustio mnogo nize nego ranije?Toje druga stvar.
Prvo,mozda je rec o fiksaciji ili regresiji,znas ono-odbrambeni mehanizmi,ali ja sve mislim da je u pitanju radoznalost,pa ko ima hrabrosti- proba,i svidi mu se,i to je to.Ko sta voli,nek izvoli...A to uz put ne mislim da ima veze sa moralom.Sve se to radilo i davno,npr. jos u anticko doba,i pri tom je bilo sasvim prihvatljivo.Danas je u pitanju samo cinjenica da su informacije dostupne (uz zivu sliku) svima i svuda,da se o svemu govori sa manje laznog morala(mada i tu ima preterivanja,priznajem),pa se o svemu sve zna.Nista sto se ranije nije radilo ne radi se sada najedanput,sve je to "vec vidjeno".
Oces da kazes da su i tvoji roditelji deo te istorije?Ne biih rekla.
 
Aleksej_BASO:
Posto vidim da vam svima "analiza" ni malo nije strana, kako tipovima, tako i ribama, jedno pitanje koje me malo plasi i muci.

Cuo sam pricu o tipu koji je dobio neku upalu jaja (kazu otekla su mu u p.m...) pa je njegov doktor zakljucio da je to zato sto ga je metao u guzu!!! Da ne opisujem probleme koje je posle imao i npr. kako mu je radjen bris prostate i kite... :shock: :shock: :shock:

Dakle, da li neko pouzdano zna kolike su sanse da se to desi ako je higijena prilikom sexa ispostovana maximalno koliko je to moguce?
Licno volim da plodim u guzu ponekad, pa me je malo uhvatio strah!!! :shock: :shock: :shock:

Naravno - govorimo o sexu, bez kondoma, da se razumemo.

Molim da se oni koji nemaju pametno sta da kazu uzdrze od lupetanja i bezobrazluka.
Hvala.
daj bre ne slusaj ih...to je jako dobar i lep sex...ako te nesto zakacice te i da ti oralni zapadne...analni sex je vrsta jednog uzivanja kad oces da obogatis sexualni zivot i ja ga obozavam...kakve bre bolesti...pa kupamo se valjda..
 

Back
Top