pomoc

eureka

Početnik
Poruka
49
Sinoc sam izasla sa deckom malo da prosetamo.Odjednom je poceo nekako cudno da se ponasa.Na svaki moj komentar ili neku konstataciju odgovarao je sa da,poceo je da seva.Pitala sam ga sta nije sa njim u redu a on mi je odgovorio da ga mnogo boli glava,da mu se vrti.Poceo je da prica nesto nepovezano,kao da nije mogao da se orjentise u prostoru.Rekla sam mu da moramo da odemo hitno u bolnicu sto je on kategoricki odbijao cak me je i molio da ne zovem nikog.Rekao mi je da mu je to zato sto je oprao kosu i izasao a jos mu se nije dobro osusila.Noge su mu drhtale,a puls mu je bio ubrzan.Sta to moze biti?Molim vas odgovorite mi
 
Moze da bude gomila stvari: koliko dugo ga poznajes, kolko ste dugo zajedno, koliko ima godina i cime se bavi, d ali je sportista, ako jeste da li uzima hormone ili steroide, iz kakve je porodice, da li znas da li u njegovoj porodici ima nekoga ko je bolovao ili boluje od epilepsije, psihickih stanja, da li je i ranije imao neobicna ponasanja i kakva....

Dakle, tesko je dati odgovor ako ti ne das malo vise podataka.....Napisi sve sto mislis da je neobicno ili d abi moglo da bude interesantno ili vazno.
 
WithdrawnWater:
Moze da bude gomila stvari: koliko dugo ga poznajes, kolko ste dugo zajedno, koliko ima godina i cime se bavi, d ali je sportista, ako jeste da li uzima hormone ili steroide, iz kakve je porodice, da li znas da li u njegovoj porodici ima nekoga ko je bolovao ili boluje od epilepsije, psihickih stanja, da li je i ranije imao neobicna ponasanja i kakva....

Dakle, tesko je dati odgovor ako ti ne das malo vise podataka.....Napisi sve sto mislis da je neobicno ili d abi moglo da bude interesantno ili vazno.
Pa mi smo zajedno tek nekih dva meseca tako da nisam upoznata sa tim stvarima.Desavalo mu se cesto kada dodje kod mene da se zali da ga boli glava i nekako sav prebledi
 
On vjerovatno zna sta mu je,cim insistira da ne zoves nikog kad mu je lose....pokusaj da otvoreno razgovaras sa njim..ako ste u vezi,valjda to zasluzujes...
 
gena:
On vjerovatno zna sta mu je,cim insistira da ne zoves nikog kad mu je lose....pokusaj da otvoreno razgovaras sa njim..ako ste u vezi,valjda to zasluzujes...
Pokusala sam da razgovaram sa njim.On mi kaze da mu se to isto ranije pre jedno dve godine desilo kada je kao izasao sa vlaznom kosom pa su ga drugovi vodili u hitnu pomoc.Sumnjiva mi je takodje i cinjenica da nije isao u vojsku kao navodno zaboravili na njega da ga zovu a on nece da se prijavi.Ne znam vise stvarno sa li da verujem u to ili ne. :(
 
Cuj,zaboravili na njega... :shock: ma tu nesto definitivno "smrdi"...a mi zene smo glupe i sazaljive,pa hocemo da mi budemo te koje ce ga izvuci iz #ovana,ma sta to znacilo...neznam sestro..idi malo razumom,pa vidi sta ti je cinit..pozz
 

Back
Top